id: 4gmzcz

Pomoc w odbudowie domu po pożarze

Pomoc w odbudowie domu po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 186 964 zrzutki i zebrali 1 247 851 534 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Maria i Władysław Łabuz, to spokojne małżeństwo z 4 dzieci mieszkający na terenie Beskidu Wyspowego w miejscowości Mszana Dolna.

Ich codzienność wyglądała w zasadzie jak każdego z Nas, praca, dom, dzieci, opieka nad starszą mamą, i schorowaną ciocią.

Tragedia, która wydarzyła się 25-04-2024 roku odmieniła ich życie i zaburzyła spokój dnia codziennego, na zawsze.  W dniu 25-04-2024 roku w godzinach wieczornych w domu rodzinnym Państwa Łabuz wybuchł pożar, który zabrał rodzinie to co najważniejsze, czyli dach nad głową. Pożar piętra spowodował, że całkowitemu zniszczeniu uległa cała pierwsza kondygnacja budynku  i dach. Konsekwencją działań gaśniczych jest zalanie parteru budynku, ściany, podłogi. Meble, sprzęt rtv, agd są całkowicie zalane. W skutek tych zdarzeń dom nie nadaje się do zamieszkania. Rodzina musiała się rozdzielić i zamieszkać wśród najbliższych. Nie zapomnijmy, że w panice, uciekając z domu stojącego  w płomieniach nie zabrali niczego. Wszystko zostało całkowicie zniszczone, zakopcone, zalane. Nie było czasu na ratunek dóbr materialnych, tutaj liczyło się zdrowie i życie.

Spłonął budynek, a wraz z nim cząstka ich – cząstka rodziny.  Coś, na co pracowali całe życie, coś co nazywamy bezpieczeństwem – czyli dom.

Rodzina całe życie pomagała innym, dzisiaj to oni potrzebują pomocy. Pomocy w odbudowie domu, zakupu najpotrzebniejszych rzeczy dnia codziennego.

Zrzutka została uruchomiona celem pomocy rodzinie w tych trudnych chwilach, pomocy finansowej w odbudowie domu. Odbudowa pomoże im w zapewnieniu bezpieczeństwa sobie i dzieciom, jednak pożar zabrał ze sobą coś więcej niż dobra materialne. Ogień rozprzestrzeniając się po budynku zabrał pamiątki, zdjęcia, fotografie, meble i pracę, którą włożyli w budowę i remont swojego miejsca na ziemi.

Wszystkich ludzi, chcących i mogących wesprzeć zbiórkę proszę o wpłatę, chociażby symbolicznej kwoty na konto wskazane w zrzutce. Pamiętajmy, że liczy się każda wpłata, jak również każde udostępnienie.

Pokażmy teraz rodzinie, że DOBRO WRACA!

 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 251

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków