id: 4gxr6m

Wyprawa na Wielką Rafę Koralową

Wyprawa na Wielką Rafę Koralową

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 861 zrzutek i zebrali 1 218 915 065 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie Drodzy Zrzutkowicze. Za pomocą tej zrzutki zbieram na wyprawę do Australii by spełnić marzenie ukochanego mężczyzny by zanurkować w tamtejszych wodach i zobaczyć Wielka Rafę Koralową. Pragnę zobaczyć jego zachwyt, gdy wiele metrów pod wodą opływać nas będą setki niezwykłych i kolorowych rybek.

Mój partner od wielu lat jest zapalonym nurkiem. Większość czasu nurkuje w polskich wodach, choć zdarzyło się kilka razy zanurkować też w ciekawszych akwenach. Jego marzeniem jest udać się w podróż do Australii by zanurzyć się w tamtejszych wodach i moc podziwiać niesamowicie kolorowy i bogaty podwodny świat. Ponieważ Kocham go nad życie chce pomóc spełnić te niecodzienne marzenie. W sekrecie zbieram środki na wyprawę, niestety kwota takiej wycieczki jest jak widzicie wysoka. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynia się do spełnienia tego marzenia i dorzucą się do zbiórki :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

MG
Marta Górska
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!