id: 4hcjpf

Niezbędna pomoc rodzinie.

Niezbędna pomoc rodzinie.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
47 452 zł
z 10 000
474%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 949 zrzutek i zebrali 1 065 934 741 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Wsparcie dla rodziny Jana jest możliwe na nowej zrzutce:

  https://zrzutka.pl/ksy5rs

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

A zaczęło się tak pięknie, kolorowo....I takie miało być to życie...Takie były marzenia.....


"Serce mi pękło, ale teraz nawet chora babcia jest potrzebna sierotom. Muszę żyć, muszę opowiedzieć im, że miały Mamusię najlepszą na świecie i zadbać, żeby nie zabrakło im nikogo więcej. Te kilka lat z Agnieszką były czasem najlepszym w naszym życiu. Ona troszczyła się o wszystkich i była nauczycielką bezwarunkowej miłości. Dla mnie to kochane dziecko było Aniołem. To co się stało odbiera rozum z rozpaczy. Tutaj czas nie zagoi rany. Strata jest za duża.

Spieszmy się kochać ludzi. Tak szybko odchodzą.

Jeszcze raz napiszę, żebyście nie wyśmiewali tych, którzy noszą maseczki się szczepią. Covid jest straszną chorobą i nie ma względów ani na majątek, ani na wiek, ani na stan zdrowia."

Małgorzata Falba(Falbanka fajansu fanką)
Synowa pani Małgorzaty naszej Falbanki Agnieszka osierociła 3 dzieci w wieku 3 lat, 2 lat, 8 miesięcy. Najstarsza dziewczynka ma opóźniony rozwój z powodu zamartwicy przy porodzie. Średnia dziewczynka również choruje.

U najmłodszego narazie niczego nie wykryto nie stwierdzono i oby tak zostało.

Ojciec dzieci pracuje tymczasowo stacjonarnie. . Alicja najstarsza z trójki chodzi na rehabilitację za pieniądze, bo załatwianie przez nfz przez pandemię trwa za długo. Chodzi do przedszkola. Będą się starać albo o status dziecka z indywidualnym nauczycielem albo przeniosą ją do przedszkola integracyjnego. Dwójka młodszych nie uczęszcza do przedszkola ani żłobka.

Mieszkają z dala od najbliższej rodziny i będzie potrzebna niania z odpowiednimi kwalifikacjami. Napewno to wiąże się również z ponoszeniem opłat za opiekę nad trójką dzieci.

Prosimy Was rodzino fajansowa o wsparcie, o pomoc nie tylko finansową tu na zrzutce ale i poza nią.

Napewno w takiej sytuacji będą potrzebne wszelkiego rodzaju środki czystości i higieny osobistej, pampersy, chusteczki, mleko dla maluszka, ubrania i ogólnie żywność.

Postarajmy się z całych sił i z dobrego każdego serca. Bywają ludzie parszywi i podli i może zdarzyć się taki skunks który będzie chciał źle dla rodziny. Nie dopuśćmy do tego aby nie daj Boże ojcu wychowującego samotnie dzieci odebrano je i umieszczono w jakiejś placówce bo tak będzie lepiej.


Może jest to trochę chaotycznie napisane ale mam nadzieję że zrozumiałe dla wszystkich.

Będę co jakiś czas edytować zbiórkę dopisywać informację odnośnie rodziny.Fajansowo liczymy na Was. Wspólnie możemy wiele i możemy góry przenosić jeśli tylko tego chcemy.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 466

 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PA
Paulina
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków