Wpłać na zrzutkę: Pomóż wydać "Dziennik Wdzięczności" - projekt charytatywny

 
Jolanta Górniak
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Podziękowanie na FB

  rozwiń
 • "Dziennik Wdzięczności" w formie pdf do samodzielnego wydruku.

  rozwiń
 • Osoby wpłacające min 47 zł otrzymają egzemplarz książki z dedykacją autora.

  rozwiń
 • Osoby wpłacające min. 87 zł otrzymają 2 egzemplarze książki "Dziennika Wdzięczności" z dedykacją autora i wysyłką.

  Dziennik może być idealnym prezentem dla siebie oraz siostry, mamy, babci, przyjaciółki. 

  rozwiń
 • Osoby wpłacające min. 167 zł otrzymają 4 egzemplarze książki "Dziennika Wdzięczności" z dedykacją autora i wysyłką.

  Dziennik może być idealnym prezentem dla siebie oraz siostry, córki, mamy, babci czy przyjaciółki. 

  Idealny prezent na "Mikołaja".

  rozwiń
 • Oferta dla Firm:

  Rozpoznawalność Marki, poprzez wsparcie akcji Różowej Wstążki "KISS", która ma na celu szerzenie świadomości na temat profilaktyki raka piersi.

  Oferta obejmuje;

  - "Dziennik Wdzięczności" w formie papierowej

  - promocję marki (LOGO) na fanpage oraz na stronie WWW Kobieta Pewna Siebie

  rozwiń
 • Oferta dla Firm:

  Rozpoznawalność Marki, poprzez wsparcie akcji Różowej Wstążki "KISS", która ma na celu szerzenie świadomości na temat profilaktyki raka piersi.

  Oferta obejmuje;

   - TWOJE LOGO umieszczone w sekcji „partnerzy” na przedostatniej stronie w wersji drukowanej dziennika.

  - promocję marki (LOGO) na fanpage oraz stronie WWW Kobieta Pewna Siebie,

  - rozdanie ulotek i wizytówek na wydarzeniu po ówczesnym przekazaniu materiałów.

  - 5 sztuk "Dziennika Wdzięczności" w formie papierowej z dostawą. Wysyłka po 30 października 2107 r.

  - 10 biletów dla swojej marki do rozdania (np. w drodze konkursu lub dla swoich pracownic), lub przekazanie biletów organizatorowi wydarzenia. 

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.