Na kamerę dla Obywatele.news ID: 4htsam

Na kamerę dla Obywatele.news ID: 4htsam

2 634 zł z 10 000 zł

26%

2 634 zł

2 634 zł

z 10 000 zł

6 dni

6 dni

do końca

36

36

wspierających
26%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • Zobaczcie najnowsze programy wyprodukowane przez Obywatele.news dzięki Waszemu wsparciu:

  https://youtu.be/X4NUN8Oeg5c

  https://youtu.be/aXBTjk3xXu0

  https://youtu.be/eL4ay1-KtHE

  https://youtu.be/6MuimOU8bZE

  Czytaj więcej
 • Dzięki waszym wpłatom udało nam się wpłacić zaliczkę ma mikser, która pozwala na podłączenie kamer do systemu. Bardzo dziękujemy tym bardziej, że dostawca na tę zaliczkę od nas czekał prawie miesiąc. ffca33014c574f09.jpeg

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Wolność słowa jest tak samo potrzebna do życia jak powietrze, jedzenie czy lekarstwa. Dlatego założyliśmy portal i telewizję internetową Obywatele.news. Publikujemy w niej informacje o inicjatywach obywatelskich, protestach w obronie niezależności sądów, przeciwko ograniczaniu praw i wolności obywatelskich, przeciwko dyskryminacji i niszczeniu klimatu. W naszych programach politycy i eksperci dyskutują o zmianach w prawie i wyjaśniają ich sens. Sprawdzamy wiarygodność kandydatów w wyborach różnych szczebli. Dokumentujemy historię.


Nasze materiały: reportaże, programy i teksty są dostępne dla wszystkich. Bez wynagrodzenia i żadnych ograniczeń w wykorzystaniu. Korzystają z nich między innymi profesjonalne telewizje i opiniotwórcze serwisy informacyjne.


Dlatego przy ich przygotowaniu tak ważna jest staranność. Staramy się produkować materiały w możliwie najlepszej jakości. Inaczej po przetransferowaniu do profesjonalnego studia, będą niewyraźne lub niezrozumiałe.


Rozwijamy się. Chcemy robić programy nie tylko w studio i nie tylko w Warszawie. Abyśmy mogli zwiększyć zasięg działania, potrzebna nam jest dodatkowa profesjonalna kamera. Pozwoli ona usprawnić pracę w studio i realizować nagrania w dowolnym miejscu w Polsce. Niestety taka kamera, w raz z osprzętem kosztuje 10000,00 zł. To dla nas bardzo dużo. Pracujemy nie pobierając żadnych honorariów, a wszystkie środki ze składek widzów i przyjaciół, przeznaczamy na koszty działania studia i materiały eksploatacyjne. Nie mamy nadwyżki na zakup kamery. Dlatego apelujemy o wsparcie zakupu tego specjalistycznego, niezbędnego do pracy urządzenia.


Dzięki temu będziemy realizować programy coraz bardziej obywatelskie. Przedstawiać społeczne inicjatywy w oświacie, służbie zdrowia, kulturze, sporcie. Nie tylko w polityce, od której nie uciekamy. Mamy własne poglądy i się ich nie wstydzimy.


A czy warto nas wspierać i oglądać? Sprawdźcie sami: https://obywatele.news/, https://www.youtube.com/channel/UCgwD_LG6OluvHzltLE_zUXQ/videos

Wpłacający36

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TK
Tomasz Kazimierczak
50 zł
KS
Karolina Skrzecz
10 zł
KS
Karolina Skrzecz
15 zł
A
Anna katarzyna wojciechowska
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
I
Ignacy
200 zł
MP
Monika Płatek
ukryta
 
Dane ukryte
34 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 500 zł i więcej

wizyta w studio i udział w nagraniu programu o wybranej treści

wizyta w studio i udział w nagraniu programu o wybranej treści

Każda osoba, która wpłaci 500,00 zł i powyżej będzie mogła odwiedzić studio, porozmawiać z wydawcami i prowadzącymi, uczestniczyć w nagraniu, a nawet jeśli zechce - w nim wystąpić.

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

499 985 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?