Tandemem dla Oliwki ID: 4j7afn

Tandemem dla Oliwki ID: 4j7afn

185 zł z 5 000 zł

3%

185 zł

185 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

29.04.2017r

6

6

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

"Tandemem dla Oliwki" to wyprawa tandemem ojca i siostry chorej Oliwki. Wydarzenie to opisane jest na www.facebook.com/tandememdlaoliwki . Tutejsza "Zrzutka" przeznaczona jest na pomoc finansową w organizacji tej wyprawy.

Zamierzamy przejechać 800km z południa na północ Polski i w ten sposób zachęcić ludzi do pomocy Oliwi a zarazem promować turystykę rowerową i wakacje w towarzystwie psa. Abyście nie zostawiali swoich pupili na pastwę losu w czasie waszych wakacji.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych rzeczy do odbycia wyprawy. Oczywiście mamy już wiele niezbędnych rzeczy i ciągle z własnych funduszy staramy się zdobyć pozostałe. Na chwilę obecną nie wiadomo czy i jakich sponsorów zdobędziemy. Czy ci których zainteresuje nasza wyprawa i cel zechcą nam udostępnić brakujące rzeczy. Dlatego organizujemy zrzutkę.

Środki, które nie zostaną spożytkowane zostaną przekazane na konto Oliwi w Fundacji Słoneczko, tym samym przysłużą się bezpośrednio już Oliwi z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację.

Udostępniajcie nasze wydarzenie na fb jeśli możecie pomóżcie również tak.

Pozdrawiamy i dziękujemy

Rodzice Oliwki

Wpłacający6

 
Dane ukryte
52 zł
 
Dane ukryte
52 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
14 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

497 142 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?