Tandemem dla Oliwki Zakończona 29.04.2017r ID: 4j7afn

Tandemem dla Oliwki

Zebrano 185 zł
z kwoty 5 000 zł

3 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

20
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

"Tandemem dla Oliwki" to wyprawa tandemem ojca i siostry chorej Oliwki. Wydarzenie to opisane jest na www.facebook.com/tandememdlaoliwki . Tutejsza "Zrzutka" przeznaczona jest na pomoc finansową w organizacji tej wyprawy.

Zamierzamy przejechać 800km z południa na północ Polski i w ten sposób zachęcić ludzi do pomocy Oliwi a zarazem promować turystykę rowerową i wakacje w towarzystwie psa. Abyście nie zostawiali swoich pupili na pastwę losu w czasie waszych wakacji.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych rzeczy do odbycia wyprawy. Oczywiście mamy już wiele niezbędnych rzeczy i ciągle z własnych funduszy staramy się zdobyć pozostałe. Na chwilę obecną nie wiadomo czy i jakich sponsorów zdobędziemy. Czy ci których zainteresuje nasza wyprawa i cel zechcą nam udostępnić brakujące rzeczy. Dlatego organizujemy zrzutkę.

Środki, które nie zostaną spożytkowane zostaną przekazane na konto Oliwi w Fundacji Słoneczko, tym samym przysłużą się bezpośrednio już Oliwi z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację.

Udostępniajcie nasze wydarzenie na fb jeśli możecie pomóżcie również tak.

Pozdrawiamy i dziękujemy

Rodzice Oliwki

Describe your chip in as best you can. Make sure the description is reliable, accurate, but also informative and simple. It is good to be receptive and focused. In an interesting and nice way encourage to support :)

We have prepared dozens of blocks with different elements to help you edit the description. Turn on the dropdown guide (the link is in the top menu) or simply drag items from the left menu to the description.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

MG

Marek Glapiński

Kalisz z wami

Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
14 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Nasi użytkownicy założyli

335 202 zrzutki

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

20
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.