id: 4jajjp

Wyjazd na mecz

Wyjazd na mecz

Nasi użytkownicy założyli 1 167 390 zrzutek i zebrali 1 214 865 373 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Kibice,

wielka dyskryminacja kobiet uprawiających sport w Wodzisławiu stała się faktem.

Klub SWD Wodzisław Śląski, którego dzieci i młodzież osiągają najwyższe wyniki w sporcie ogólnopolskim - o czym świadczy dodatkowo ranking sportu młodzieżowego - otrzymał mniej środków niż kluby, które prezentują się na lokalnym podwórku, bo koszty funkcjonowania takich klubów są zupełnie nieporównywalne do tych z jakimi mierzy się SWD Wodzisław Śl., klub występujący na arenie całej Polski od Tatr po Bałtyk.

Obecna dotacja dla SWD jest uwłaczająca godności sportu w Wodzisławiu Śl., zaś przedłużający się przetarg na promocję sportu co raz bardziej się oddala.

Nasze piłkarki mają ogromną szansę, awansować do grona 12 najlepszych drużyn w Polsce!

Olsztyn czeka na podbój! Razem pomóżmy im pojechać na mecz!

Musimy wspólnie wspomóc finansowo wyjazd na mecz ze Stomilankami Olsztyn (24 i 25 luty 2022 r.), by tym samym dać naszym piłkarkom nieocenione wsparcie.

Obecnie, kiedy SWD Wodzisław Śl. znalazło się na szczycie I ligi szkoda byłoby zmarnować tę niepowtarzalną szansę gry z najlepszymi drużynami w Polsce.

Wyjazd do Olsztyna to ogromne wydarzenie nie tylko dla kibiców, sportowców i trenerów, ale całej społeczności, zwłaszcza w całym regionie, w którym w ostatnich latach w najpopularniejszych dyscyplinach zespołowych do krajowej czołówki przebić się nie sposób.

Niebiesko-czerwone barwy mają szansę być na ustach całej sportowej, a przynajmniej piłkarskiej Polski.

Warto wesprzeć te uzdolnione dziewczyny, dla których piłka nożna to coś więcej niż tylko ruch, rekreacja i emocje – to sposób na życie cyt. „Wszystko, co wiem o moralności i obowiązkach, zawdzięczam piłce nożnej”.


Dla każdego, kto wspomoże wyjazd SWD na pierwszym meczu ligowym w Wodzisławiu Śląskim lub też wysyłką na wskazany adres przekażemy szalik SWD Wodzisław Śl.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!