id: 4jckbg

Działko pianowe dla Gminy Żarów

Działko pianowe dla Gminy Żarów

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 271 zrzutek i zebrali 1 197 523 582 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Inicjatywa B rozpoczyna przygotowania do 5. edycji jednego z największych festiwali baniek mydlanych na Dolnym Śląsku! Festiwal ulotnego piękna, czyli Mydlany Park 5, odbędzie się 5 lipca 2020 roku w przestrzeni żarowskiego parku, który ponownie zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Ideą festiwalu jest integracja międzypokoleniowa oraz promocja aktywnego wypoczynku. W poprzedniej edycji, w ramach festiwalu uczestniczyło ok. 800 osób!


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości festiwalu, chcemy rozszerzyć program o kilka wspaniałych pomysłów. Jednym z nich jest użycie specjalistycznego "działka", które wytwarza wysokiej jakości pianę, a następnie wydmuchuje ją w powietrze. Urządzenie może wystrzelić ciągły strumień białej biodegradowalnej piany do 10 metrów, tworząc w ten sposób mydlaną atmosferę.


Ciągłe stosowanie działka tworzy warstwę piany, a właściwie gęstą mydlaną wyspę w którą z wielką przyjemnością zanurzą się nie tylko dzieci, ale również ich rodzice! Jednak aby było to możliwe, prosimy wszystkich sympatyków festiwalu oraz mieszkańców Gminy Żarów o pomoc w zakupie tej niezwykłej armaty, która kosztuje wraz z dedykowanym płynem: 7000,00 zł!


e3de8fe964ee4692.jpeg


Aby zachęcić was do wsparcia naszej zrzutki, ogłaszamy konkurs dla wiosek z terenu Gminy Żarów! Zasady są bardzo proste: trzy społeczności wiejskie z Gminy Żarów, które przekażą najwięcej pieniędzy na zakup działka pianowego, będą mogły bezpłatnie skorzystać nie tylko z tej świetnej armaty, ale również z całego pakietu animacji mydlanej podczas własnego wydarzenia!


Co proponujemy jeśli uda się zakupić działko pianowe? Podczas festynu, dnia dziecka, dnia ziemniaka lub w innych okolicznościach na Waszej wiosce, zespół Fundacji Inicjatywa B bezpłatnie zorganizuje:


  1. Mydlaną wyspę tworzoną za pomocą zakupionego działka pianowego.
  2. Mydlany happening, w ramach którego 30-50 osób w jednym momencie będzie mogło puszczać wielkie bańki mydlane!
  3. Użycie wytwornic produkujących setki unoszących się w powietrzu baniek mydlanych.
  4. Zamykanie dzieci w bańce.


Przy przekazywaniu jakiejkolwiek wpłaty na rzecz zakupu działka pianowego, bardzo prosimy wpisać obok swojego imienia; "wiadomość do organizatora" z nazwą wioski, w której odbyć się ma "Mydlany happening".


k0b2586aa1b234b5.jpeg


Co jeśli nie uda się zebrać 7000,00 zł? Zebraną kwotę przeznaczymy na organizację 5. edycji festiwalu "Mydlany Park", jednak nie zostawimy was bez animacji! 3 wioski, które przekażą najwięcej pieniędzy będą mogły liczyć na realizację naszej obietnicy (jednak bez działka pianowego)!


Przykładowa oferta zakupu działka pianowego: https://sprzet-dyskotekowy.pl/product-pol-22391-JFC1000-Wyrzutnia-piany-BeamZ.html


W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu e-mail: [email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

MM
Monika Matkowska
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!