id: 4jev6p

Zbiórka na planszę gimnastyczną

Zbiórka na planszę gimnastyczną

Nasi użytkownicy założyli 1 068 375 zrzutek i zebrali 1 165 365 027 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc finansową na rzecz Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej w Bielsku-Białej w celu zakupu planszy gimnastycznej.


Działamy już od 1994 roku i na przestrzeni minionych prawie trzydziestu lat uprawiało te dyscyplinę sportu setki zawodniczek, które odnotowały liczne sukcesy sportowe indywidualnie i drużynowo na zawodach międzywojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Wielokrotnie zawodniczki SGA były medalistkami i finalistkami Mistrzostw Polski oraz były powoływane do składu Kadry Narodowej. Zajęcia odbywają się od prawie 30 lat na Hali sportowej przy SP 37 w Bielsku-Białej.


Żeby móc przygotować zawodniczki do startu w zawodach na odpowiednim poziomie muszą trenować systematycznie - a do tego niezbędna jest plansza gimnastyczna. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową - pozyskane środki pomogą nam w promowaniu i zachęcaniu do zdrowego spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży, rozwoju ich sprawności fizycznej oraz pasji i zainteresowań.

Z góry bardzo dziękujemy za pomoc!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
100 zł
MA
Małgorzata
100 zł
IG
IMG
100 zł
JU
Juleczka
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!