320 zł 
z 3 000
10%
47 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc finansową na rzecz Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej w Bielsku-Białej w celu zakupu planszy gimnastycznej.


Działamy już od 1994 roku i na przestrzeni minionych prawie trzydziestu lat uprawiało te dyscyplinę sportu setki zawodniczek, które odnotowały liczne sukcesy sportowe indywidualnie i drużynowo na zawodach międzywojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Wielokrotnie zawodniczki SGA były medalistkami i finalistkami Mistrzostw Polski oraz były powoływane do składu Kadry Narodowej. Zajęcia odbywają się od prawie 30 lat na Hali sportowej przy SP 37 w Bielsku-Białej.


Żeby móc przygotować zawodniczki do startu w zawodach na odpowiednim poziomie muszą trenować systematycznie - a do tego niezbędna jest plansza gimnastyczna. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową - pozyskane środki pomogą nam w promowaniu i zachęcaniu do zdrowego spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży, rozwoju ich sprawności fizycznej oraz pasji i zainteresowań.

Z góry bardzo dziękujemy za pomoc!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 286 zrzutek

i zebrali

840 329 016 zł

A ty na co dziś zbierasz?