SP 4 w Warszawie zamienia kwiaty na marzenia! ID: 4jnuxg

SP 4 w Warszawie zamienia kwiaty na marzenia! ID: 4jnuxg

2 904 zł z 1 zł

290400%

2 904 zł

2 904 zł

z 1 zł

zakończona

zakończona

05.07.2020r

39

39

wspierających
290400%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W tym szczególnym dla wszystkich czasie, jako społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie, postanowiliśmy zakończyć rok szkolny trochę inaczej niż dotychczas - proponujemy Wam udział w akcji "Zamień Kwiaty na Marzenia". Nic trudnego, a cel jest piękny! Któż z nas nie ma marzeń? Każdy czegoś pragnie, również mali wojownicy, którzy walczą o życie. Na co dzień zmagają się z chorobami takimi jak nowotwory, mukowiscydoza, dystrofia mięśniowa...

h0b350e68769e8c2.jpegMaja - jedenastoletnia dziewczynka od ponad pół roku zmaga się z rakiem. W październiku 2019 r. zdiagnozowano u niej guza uda, wówczas zaczęła się walka z niełatwym wrogiem. Dziewczynka musiała zrezygnować z edukacji w szkole, a swoje codzienne życie przenieść do szpitala onkologicznego. Została poddawana kilku seriom chemioterapii. W lutym przeszła operację wycięcia guza oraz wstawienia endoprotezy. Teraz Maja ma końcową serię radioterapii, która ma pomóc w zwalczaniu choroby.

Dziś dziewczynka poddawana jest trudnej rehabilitacji, która ma na celu umożliwić samodzielne poruszanie się. Spełnienie jej marzenia - obdarowanie pieskiem - na pewno zmobilizuje Maję do ćwiczeń, by w pełni mogła się opiekować zwierzakiem.

ec5083806baac2de.jpegZachęcamy, by zrezygnować z zakupu kwiatów dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego, a w zamian przekazać darowiznę na rzecz Fundacji Mam Marzenie. Tym pięknym gestem możemy podziękować naszym wspaniałym pedagogom za cały rok wyjątkowo ciężkiej pracy. Mamy świadomość, że kwiaty szybko zwiędną, a możliwość niesienia dobra i wywołania uśmiechu na dziecięcej twarzy pozostaną na długo.

Więcej o Mai można przeczytać na naszej stronie internetowej.

Wpłacający39

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia od Klasy 7A :-)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

537 211 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?