id: 4jsuv2

Akcja: koronawirus psuje nam szyki plus Reaktywacja jedynego pubu rockowego w Siedlcach.

Akcja: koronawirus psuje nam szyki plus Reaktywacja jedynego pubu rockowego w Siedlcach.

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 606 zł 
z 6 500
55%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki


Pięć Sztuk znowu nadaje!

Chcemy do Was wrócić; bawić dobrą muzyką, dobrą obsługą, dobrym klimatem. Mimo przeciwności losu nie poddajemy się.

Uwierzcie w nas, tak jak my wierzymy w Was.

Uzbierane poprzednio pieniążki poszły na remont lokalu... Nie wstawiamy nowej, dlatego prosimy dobijać na starej wstawce. Pozdrawiamy ciepło i do zobaczenia w sztukachOd 31 stycznia 2020 roku zakończył działalność jedyny rockowy pub w Siedlcach. Było to ostatnie miejsce, w którym rządziła szeroko rozumiana muzyka rockowa, punkowa i alternatywna. Miejsce, w którym mogliście na żywo usłyszeć topowe zespoły z całej Polski, z całego świata jak i wschodzące gwiazdy naszej kochanej muzyki. W Pięciu Sztukach grali między innymi : TURBO, KAT, NOCNY KOCHANEK, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, ACID DRINKERS, SZTYWNY PAL AZJI, FARBEN LEHRE, ŁYDKA GRUBASA, KABANOS, MOSKWA, APTEKA, SEXBOMBA… i wiele innych znakomitych zespołów lecz nie sposób wymienić wszystkich…


Jako nowi właściciele chcemy kultywować te piękne tradycje Pięciu Sztuk. Utrzymać ducha wolności, przyjaźni i dobrej zabawy przy akompaniamencie świetnej muzyki. Zdajemy sobie jednak sprawę, że to miejsce wymaga gruntownej reorganizacji.

Zrzutka ma na celu zebranie funduszy na odnowienie pubu. Konieczne jest uzyskanie wszystkich pozwoleń i koncesji niezbędnych do rozpoczęcia działalności. Niestety wszystkie te koszty przewyższają nasze możliwości finansowe. W zależności od zebranych środków będziemy starali się wzbogacać naszą ofertę i dostosowywać ją do Waszych potrzeb. Chcielibyśmy aby Pięć Sztuk nadal było miejscem spotkań, w którym panowała luźna, niezobowiązująca atmosfera, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak u siebie.

Dlatego zwracamy się o pomoc do wszystkich fanów dobrej muzyki, którym leży na sercu istnienie takiego miejsca. Zróbmy wszystko co w naszej mocy aby Siedlce nie zniknęły z koncertowej mapy Polski.

FANI DOBREJ MUZYKI ŁĄCZMY SIĘ!!!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 85

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 840 zrzutek

i zebrali

839 476 125 zł

A ty na co dziś zbierasz?