Akcja: Reaktywacja jedynego pubu rockowego w Siedlcach. ID: 4jsuv2

3 351 zł z 10 000 zł

33%

3 351 zł

z 10 000 zł

13 dni

do końca

80

wspierających
33%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Od 31 stycznia 2020 roku zakończył działalność jedyny rockowy pub w Siedlcach. Było to ostatnie miejsce, w którym rządziła szeroko rozumiana muzyka rockowa, punkowa i alternatywna. Miejsce, w którym mogliście na żywo usłyszeć topowe zespoły z całej Polski, z całego świata jak i wschodzące gwiazdy naszej kochanej muzyki. W Pięciu Sztukach grali między innymi : TURBO, KAT, NOCNY KOCHANEK, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, ACID DRINKERS, SZTYWNY PAL AZJI, FARBEN LEHRE, ŁYDKA GRUBASA, KABANOS, MOSKWA, APTEKA, SEXBOMBA… i wiele innych znakomitych zespołów lecz nie sposób wymienić wszystkich…


Jako nowi właściciele chcemy kultywować te piękne tradycje Pięciu Sztuk. Utrzymać ducha wolności, przyjaźni i dobrej zabawy przy akompaniamencie świetnej muzyki. Zdajemy sobie jednak sprawę, że to miejsce wymaga gruntownej reorganizacji.

Zrzutka ma na celu zebranie funduszy na odnowienie pubu. Konieczne jest uzyskanie wszystkich pozwoleń i koncesji niezbędnych do rozpoczęcia działalności. Niestety wszystkie te koszty przewyższają nasze możliwości finansowe. W zależności od zebranych środków będziemy starali się wzbogacać naszą ofertę i dostosowywać ją do Waszych potrzeb. Chcielibyśmy aby Pięć Sztuk nadal było miejscem spotkań, w którym panowała luźna, niezobowiązująca atmosfera, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak u siebie.

Dlatego zwracamy się o pomoc do wszystkich fanów dobrej muzyki, którym leży na sercu istnienie takiego miejsca. Zróbmy wszystko co w naszej mocy aby Siedlce nie zniknęły z koncertowej mapy Polski.

FANI DOBREJ MUZYKI ŁĄCZMY SIĘ!!!


Wpłacający80

I
Irek
300 zł
L
Leszek
200 zł
MB
Mariusz Bareja
120 zł
MZ
Mateusz Zawada
100 zł
J
Joanna Pohl
100 zł
JJ
Jar Jar
100 zł
B
Beata+aukcje
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
ZZ
Zuzanna Ziółkowska
80 zł
DW
Dariusz Wojtkowski
75 zł
Zobacz więcej

Komentarze14

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

457 760 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?