id: 4kaggz

Protezy dla Dawida

Protezy dla Dawida

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 349 zrzutek i zebrali 1 161 293 281 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Serdrcznie pozdrawiamy wszystkich naszych drogich darczyńców. Chcemy Was powadomić, że wydłużyliśmy czas zrzutki o miesiąc.Mamy nadzieję, że protezę reki uda sie zrobić w grudniu. Obecnie Dawid jest po dwóch operacjach plastyki kikuta ręki. Teraz robimy opatrunki uciskowe, żeby dobrze uformować kikut pod protezę.Dawid wrócił do swojej klasy i szkoły, która bardzo go wspiera. Chwilami jest bardzo ciężko w naszej rodzinie, ale nie poddajemy się i cały czas razem z Dawidem walczymy o jego przyszłość. Rozumiemy, że obecnie jest wszystko bardzo drogie i dlatego tym bardziej dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

5 marca2022 Dawida poraził prąd wysokiego napięcia. Lekarze cudem uratowali mu życie, ale musieli dokonać amputacji lewej ręki i lewej nogi. Dawid ma 17 lat i uczy się w II LO w Rzeszowie, na profilu mat-fiz-ang. Jest wysportowany, doskonale jeździ na nartach i pływa. Jego pasją jest jazda na motocyklu crossowym. Teraz zawalił mu się cały świat. Żeby Dawid chciał żyć i mógł być sprawny, potrzebujemy 300000 zł na bioniczne protezy. Obecnie cały czas przebywa w Małopolskim Centrum Oparzeniowo Plastycznym w Krakowie. Nie poddaje się i walczy o swoją sprawność. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc w zebraniu tej kolosalnej dla nas kwoty.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3124

preloader

Komentarze 38

 
2500 znaków
 • Klaudia Maslanka

  W mojej miejscowości chłopak z powodu choroby nowotworowej kosci musiał mieć amputowaną nogę powyżej kolana. Teraz radzi sobie bardzo dobrze mając protezę. Jeździ na rowerze, założył rodzinę. Wszystko przed Dawidem. Tylko czasu potrzeba. Będzie dobrze, musi być!

 • PR
  Piekarnia Rewolucji

  Życzymy wszystkiego dobrego.

  500 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Skromnie ale ze szczerego serca

  20 zł
 • Małgorzata Chwałek

  Piszę do Was - ludzi którzy pomogli każdą kwotą Jestem kuzynką Basi mamy Dawida Dziękuję w ich imieniu My najbliższą rodzina wspieramy bezpośrednio każdy na miarę swoich możliwości Rodzice Dawida pracują zawodowo jako pielęgniarka i strażak pomagając ludziom i ratując ich zdrowie Teraz jednak oni potrzebują pomocy Znając ich desperację zadłużą się do końca życia Proszę nie pozwólmy im na to Nie chodzi o duże kwoty tylko żeby było nas wielu Wyślijcie info do swoich przyjaciół Napiszcie że to nie żadne oszustwo tylko prawdziwe nieszczęście Napisałam Basi SMS że wszystko jest możliwe dopóki człowiek żyje Pozwólmy Dawidowi uwierzyć że jego życie może być piękne i choć ma już pewne ograniczenia to WSZYSTKO MOŻE Dziękuję WAM i pozdrawiam serdecznie.

 • MI
  Mateusz I

  Skromnie, ale mam nadzieje ze cos da! :)

  10 zł