id: 4kcfb5

Brejk 73+. Zrzutka motywacyjna #2

Brejk 73+. Zrzutka motywacyjna #2

Nasi użytkownicy założyli 978 773 zrzutki i zebrali 998 698 662 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Przemek Kruk. Ze snookerem związałem się blisko trzy dekady temu i pozostaję z nim związany do dziś - jako zawodnik, trener, promotor, komentator. Trochę się uparłem, żeby w przyszłości, której doczekam Polak został zawodowym mistrzem świata w snookerze. Znaczną część swojego życia podporządkowałem dążeniu do tego celu.


W ramach tej zrzutki zbieramy pieniądze, które mają dodatkowo motywować prowadzonych przeze mnie zawodników do zrobienia turniejowego brejka w wysokości przynajmniej 73 punktów. Dlaczego akurat 73? Pomijając zawiłości zasad gry w snookera i wynikające z nich szczególne przypadki, brejk tej wysokości zawsze jest brejkiem wygrywającym.


A tego właśnie uczę moich uczniów: wygrywania!


Zasada jest prosta: kto z moich podopiecznych wbije 73 lub więcej w oficjalnym meczu, ten zgarnia całą zebraną kwotę (przy czym nie więcej niż 500 zł, żeby się w głowach nie poprzewracało ;)).


Pierwsza zrzutka zorganizowana w podobnej intencji - jeszcze bardziej chałupniczymi metodami, poza portalem zrzutka.pl - miała poprzeczkę zawieszoną nieco niżej, na poziomie 50 punktów. Udało się wtedy zebrać dokładnie 262 zł, a pulę zgarnął Sebastian Milewski za brejka 52 punkty w rozgrywkach Polskiej Ligi Snookera 1LS w czerwcu 2021 roku.


Treningi prowadzę w założonym przez siebie Snookerowym Klubie Sportowym przy ul. Conrada 13 w Warszawie. Latem 2021 roku miejsce to stało się też ośrodkiem treningowym dla Legia Snooker Schools - projektu powołanego do życia wspólnie z Legią Warszawa i stanowiącego kontynuację utworzonej przeze mnie jeszcze w 2015 roku akademii SnooKids dla dzieci od piątego roku życia.


Kto ma ochotę zobaczyć, jak to wszystko funkcjonuje na co dzień i przekonać się, że jest to realny, żywy i mający perspektywy projekt - zapraszam do odwiedzin!


W ramach zrzutki pieniądze zbieramy na kilka sposobów. Dwa najbardziej podstawowe to:

  • Regularne wpłaty.
  • Umowne "kary" (5 zł) za pozostawianie po sobie nieporządku w Klubie - np. nieodstawione na miejsce kubeczki ;).


WPŁACAJCIE! Każda złotówka trafi do zawodnika, który swoim zaangażowaniem w pełni na tę nagrodę zapracuje!


Na dobry start Klub daje od siebie równą stówkę :).

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 23

FI
Filip
10 zł
O(
Oliwier (25/12/2022)
5 zł
M(
Maciek (04/09/2022)
5 zł
DA
Dancik
5 zł
GB
Grzegorz Biernadski
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta
SY
Sylwek
15 zł
HU
Hubi
10 zł
RK
Rafal K
10 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej