id: 4kj9u3

Powrót do zdrowia Kamili

Powrót do zdrowia Kamili

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
27 656 zł 
z 19 100
144%
21 dni
do końca
238
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 957 427 zrzutek i zebrali 964 038 449 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie

Mam na imię Kamila. Jestem mamą 2 dzieci i razem z ich tatą tworzymy cudowną i kochającą się rodzinę. Niestety od 2018 roku zaczęły się nasze problemy. Będąc w ciąży wykryłam guzy, które po biopsji okazały się nowotworem złośliwym. Przeszłam operację oszczędzającą, po której nastąpiła chemioterapia a następnie radioterapia. Po tym wszystkim podupadłam na zdrowiu, mój organizm jest bardzo osłabiony, a wyniki badań poniżej normy. Potrzebuję rehabilitacji, która pomoże mi wrócić do zdrowia i normalności. Niestety nasza rodzina boryka się z problemami finansowymi. Utrzymujemy się tylko z pensji męża, zasiłku z powodu niepełnosprawności i świadczeń na dzieci. Musiałam przerwać rehabilitację, ponieważ nasze dochody nie pozwalają nawet na pokrycie kosztów dojazdów.

Zmagamy się również z chorobą córki. Oliwka ma 12 lat, a od 3 roku życia choruje na astmę oskrzelową. Często zdarzają się jej duszności i zasłabnięcia, musi być inhalowana. Stan jej zdrowia nie pozwala na prowadzenie normalnego życia nastolatki. Leczenie córki wymaga dodatkowych środków finansowych. Oliwka potrzebuje sprzętu do inhalacji, leków oraz wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne.

Rak to nie tylko zmaganie się z chorobą, to też ogromne wyzwanie finansowe. W Polsce ponad połowa zalecanych terapii onkologicznych nie jest refundowana zgodnie z narodowymi standardami. Oznacza to, że często jedyną szansą chorych na dostęp do leczenia jest finansowanie go z własnych środków. Do tego dochodzą dojazdy do ośrodka, czasem szybciej wykonane badanie, dodatkowa konsultacja, rehabilitacja.

Bardzo proszę o pomoc w powrocie do zdrowia. Wierzę, że razem nam się uda.

DOBRO. Im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 238

 
Dane ukryte
ukryta
MO
Michał Owczarczyk
580 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MP
40 zł
FP
Fundacja Poland 21C
 
Dane ukryte
ukryta
KN
Krzysztof Nowak
19,10 zł
 
Dane ukryte
19,10 zł
MN
Maciej Nowak
19,10 zł
MG
Magda Góra
125 zł
Zobacz więcej

Komentarze 17

 
2500 znaków