id: 4m5trv

Fundacja Wzrastanie pomaga Ukrainie!

Fundacja Wzrastanie pomaga Ukrainie!

Nasi użytkownicy założyli 1 180 980 zrzutek i zebrali 1 235 009 869 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • W domu w Lipniku mamy 6 osobową rodzinę. Kolejne w drodze. Zupa, racuchy, fasolka i inne pyszne gorące posiłki dostarczamy na bieżąco do Przemyśla, również dla oczekujących na przejście granicy. Nie będziemy pisać szczegółów, ale potrzebna wszelka pomoc w tym medyczna i psychologiczna.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jako Fundacja działająca blisko granicy z Ukrainą przystąpiliśmy do wzmożonej pracy nad udostępnianiem kolejnych form pomocy dla potrzebujących, którzy uciekają przed wojną na Ukrainie.


Oferujemy bezpłatne schronienie w naszym oddziale w Jarosławiu oraz Lipniku koło Kańczugi na Podkarpaciu. 


Możemy przyjmować w szczególności rodziny, którym staramy się zapewnić wygodne warunki. Zapewniamy też darmowe wyżywienie, w tym ciepłe posiłki. Dom w Lipniku otoczony jest malowniczym parkiem. Warunki mieszkaniowe są dobre, staramy się jednak je ulepszać. W tym momencie oferujemy schronienie tymczasowe na czas do kilku tygodni. Pracujemy nad doposażeniem pomieszczeń tak, aby mogły służyć nawet kilka miesięcy.


Prowadzimy zbiórkę rzeczową najbardziej potrzebnych sprzętów użytku domowego do wyposażenia pokoi dla uchodźców. Zbieramy także środki czyszczące, chemię domową, artykuły kosmetyczne i produkty spożywcze. Pozostajemy w stałym kontakcie z innymi instytucjami przekazującymi dary z dotychczasowych zbiórek. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za dotychczas okazaną hojność. Jeśli ktoś chce pomóc w tym zakresie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Chętnie podejmujemy też współpracę z darczyńcami z sektora biznesowego. Wykorzystujemy środki ze zrzutek i majątku Fundacji.


 W miarę możliwości Pomagamy także przy transporcie uchodźców z przejść granicznych w Medyce i Korczowej oraz codziennie dostarczamy ciepłe posiłki do miejsc gdzie ulokowani są uchodźcy po przejściu przez granicę.


Staramy się rozpoznawać na bieżąco potrzeby osób, które do nas przybywają. Zauważamy potrzebę pomocy psychologicznej i medycznej. Zdajemy sobie sprawę, że pomoc Fundacji stale potrzebna i nie planujemy się zatrzymywać w udzielanej pomocy. Wszelkie przekazane środki pieniężne zostaną przeznaczone na rozsądnie dobrane cele wynikające z obserwacji zmieniających się potrzeb.


O Fundacji Wzrastanie:

Fundacja Wzrastanie im. Św. Jana Pawła II od 30 lat pomaga potrzebującym w licznych placówkach na podkarpaciu. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na jej temat na stronie internetowej: https://fundacjawzrastanie.wixsite.com/home

www.wzrastanie.com.pl

A także do śledzenia najnowszych informacji na facebooku:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009474200717

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

 
Dane ukryte
ukryta
AK
Andrzej Kuźniar
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MA
Mariusz
MA
Marek
 
Dane ukryte
100 zł
BM
Beata Mędrala
500 zł
MA
Marzena
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!