id: 4m95xr

Serca na nakrętki od mieszkańców Dzierżoniowa!

Serca na nakrętki od mieszkańców Dzierżoniowa!

4 054 zł 
z 3 500 zł
115%
zakończona 03.07.2020r
76 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jak ważne jest pomaganie nie trzeba nikomu tłumaczyć! Każda forma dawania czegoś od siebie jest wspaniała i godna powielania. Nakrętki plastikowe...niby zwykły, mały drobiazg. Jednak dla osób potrzebujących ogromnie ważny element w drodze do zdrowia!


Nakrętki są skupowane przez firmy i następnie przetwarzane. Stąd masowe zbieranie ich na całym świecie. Problem pojawia się wtedy, kiedy większej ilości nie ma gdzie oddać...


Krótka rozmowa dwóch imienników - Jarka Perlaka i moja - Jarka Rudnickiego sprawiła, że postanowiliśmy przejść od słów do czynów. Pomysł był banalny i znany z innych miast! Chcemy "Serce do nakrętek" w Dzierżoniowie. Ale nie chcemy zakupić tego z budżetu miasta czy od sponsora (no chyba, że się znajdzie i sam się do nas zgłosi!). Wymarzyliśmy sobie, żeby to było "serce od mieszkańców Dzierżoniowa!".


Podoba Wam się ten pomysł? Nam też! Na sercu, które zakupimy będzie specjalna tabliczka i napis, że to jest nasze (czyli Wasze!) serce i dar dla potrzebujących. Myśleliśmy o jednym takim serduszkowym pojemniku. Jak się okazało akcja została przyjęta baaaardzo dobrze i spróbujemy zebrać środki na dwa serca!

Jeśli się uda poprosimy burmistrza Dzierżoniowa o zgodę na umieszczenie "serduszek" na Alei Bajkowych Gwiazd i w dzierżoniowskim Rynku :) A być może uda się więcej? Wtedy idealnym miejscem będzie dzierżoniowskie Targowisko!

Wierzymy w Was! Wierzymy w mieszkańców naszego kochanego miasta! Prosty sygnał - Serce dla Dzierżoniowa - od mieszkańców! To jak? Pomożecie? :)


P.S. Zdjęcie ABG pochodzi ze strony dzierzoniow.pl


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 76

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 191 zrzutek

i zebrali

808 860 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?