id: 4mx9k9

Pomoc dla Justyny w walce z chorobą nowotworową

Pomoc dla Justyny w walce z chorobą nowotworową

Nasi użytkownicy założyli 1 167 758 zrzutek i zebrali 1 215 616 726 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam,


Apelujemy o pomoc dla Justyny. Wspaniała żona i pełna życia mama trójki pociech. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Do tej pory wiodła życie tak jak każdy z Nas; dzieci, dom, praca i rodzina. Zawsze chętna i zaangażowana w pomoc innym, teraz to Ona znalazła się w potrzebie i potrzebuje Naszej pomocy.


W styczniu tego roku usłyszała diagnozę, która zatrzęsła całym jej dotychczasowym światem - Rak złośliwy piersi z przerzutami do węzłów chłonnych. Rozpoczęła się trudna, długa i wyczerpująca walka o zdrowie i życie. 5 miesięcy chemioterapii, następnie operacja radykalna masektomia i jak również rehabilitacja usprawniająca rękę po operacji. Niestety to nie wystarczyło i po otrzymaniu wyników hist-pat okazało się, że komórki nowotworowe nie zostały w pełni zniszczone i Justyna musiał przejść 3 tygodnie radioterapii. Ale to nie koniec, leczenie które obecnie kontynuuje będzie trwało przez najbliższe lata. Koszt leczenia i rehabilitacji przerósł możliwości Nasze, Justyny zarówno jak jej rodziny. Koszty są nierealne do osiągnięcia dla przeciętnego człowieka. Stąd też ta inicjatywa i serdeczna prośba o pomoc dla naszej Justyny.


To jest nasza wojownicza, wciąż się nie poddaje, bo ma dla kogo żyć i to jest jej motorem napędowym. Jak każda matka chce widzieć jak dorastają jej dzieci i wspólnie z mężem wychowywać i darzyć je miłością jak najlepiej tylko potrafi. Jest doskonale świadoma kosztów leczenia, ale pomimo tego nie podda się i będzie dalej walczyć.


Idą Swięta Bożego Narodzenia, wiec podarujmy Justynie choćby szansę na życie, szansę na walka, a jej dzieciom nadzieje, szansę na dzieciństwo z kochającą mamą


Dziękujemy z całego serca za każdą wpłatę!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 330

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków