id: 4n584m

Łódzka Gazeta Społeczna "Miasto Ł"

Łódzka Gazeta Społeczna "Miasto Ł"

1 478 zł 
łącznie
zakończona 22.02.2019r
36 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Podobają Ci się nasze artykuły? Tutaj możesz dorzucić się do kolejnych! Łódzka Gazeta Społeczna "Miasto Ł" jest gazetą bezpłatną, opartą na obywatelskim zaangażowaniu. Pomóż nam zebrać środki na dalsze działanie.

"Miasto Ł" tworzymy od 2013 roku - na papierze, w Internecie i w radiu. Wciąż wierzymy, że miasto nie jest sumą egoizmów. Miasto to dla nas wspólnota, w której wszyscy powinni wciąż rozmawiać, negocjować, obserwować. Właśnie dlatego potrzebne są silne media obywatelskie.

Co miesiąc wydajemy 10 tysięcy bezpłatnych egzemplarzy. "Miasto Ł" w papierze można znaleźć w bibliotekach, kawiarniach i domach kultury, w centrach społecznych i informacji turystycznej. W ponad 60 miejscach w całej Łodzi.

Wszystkie artykuły umieszczamy też na stronie internetowej z otwartym dostępem, bez żadnych płatnych zapór typu "paywall".

lodzkagazeta.pl

W każdą środę na antenie Studenckiego Radia Żak PŁ opowiadamy o wszystkim, co łódzkie, zachęcamy do działań na rzecz miasta i monitorowania władz. Rozmawiamy z łodzianami i łodziankami realizującymi inspirujące projekty. To, o czym możecie przeczytać w gazecie "Miasto Ł", w naszym programie radiowym jest rozwijane i dyskutowane.

W 2016 roku nasza gazeta została uhonorowana "Punktem dla Łodzi" w kategorii "inicjatywy" za "rzetelne i rzeczowe pisanie o problemach Łodzi i wzorowy przykład dziennikarstwa obywatelskiego".

Zbieramy środki na kolejne miesiące pisania o sprawach ważnych dla nas i naszego miasta.

Na wydawanie gazety, rozwój Redakcji i dobre dziennikarstwo obywatelskie.

Kontakt:

Facebook

E-mail

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 36

ŁO
ŁW_Centrum OPUS
150 zł
FB
Fryderyk Bojdo
100 zł
EP
Edyta Pietrzak
100 zł
ŁP
Łukasz Prykowski
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
AK
Agata Kobylińska
100 zł
AN
Anna Nowicka
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DS
DONA
50 zł
ŁP
Łukasz Prykowski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 654 zrzutki

i zebrali

736 337 032 zł

A ty na co dziś zbierasz?