id: 4p53tn

Autorska płyta Michała Bobera

Autorska płyta Michała Bobera

Nasi użytkownicy założyli 1 014 228 zrzutek i zebrali 1 060 574 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności7

 • Drodzy!


  Zadzwonił do mnie mój serdeczy kolega Wojciech Urbańczyk, który postanowił wesprzeć moją zrzutkę na płytę w taki sposób, że przekazał na moje ręce niniejszy obraz z prośbą o przeprowadzenie licytacji!


  Otóż obraz to akryl na płótnie o wymiarach 120x80 (duży!) i jest do wylicytowania DO CZWARTKU do godziny 22:00! Licytacja odbywa się na moim Instagramie (sprawdź relacje!), a cena wywoławcza to 500 zł! :)


  Jeżeli chcesz go licytować, napisz do mnie na Instagramie. W relacji sprawdzisz też aktualną kwotę w licytacji. Osoba, która wygra licytację wpłaci wylicytowaną kwotę na Zrzutkę i obraz będzie Twój! :)


  Cały dochód z licytacji zasili moją zbiórkę! <3


  Wojciech Urbańczyk, dziękuę!

  Zajrzyjcie koniecznie do Wojtka, jakie tworzy cuda! :)


  https://www.facebook.com/wojciechurbanczykart

  p3855c6f04443d23.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć! Nazywam się Michał Bober i postanowiłem (w końcu!) zrealizować swoje marzenie, jakim jest wydanie autorskiego, debiutanckiego albumu!


Do moich największych dotychczasowych muzycznych sukcesów zaliczam m.in. I wyróżnienie podczas koncertu Debiuty na KFPP w Opolu, ćwierćfinał z zespołem Soul City w programie X Factor, solowy udział w odcinkach finałowych 11. edycji The Voice of Poland. A obecnie najbardziej pochłonięty jestem tworzeniem autorskiej muzyki, która powstaje wraz z moimi przyjaciółmi: Marcelim Foltanem, Olkiem Miśkiewiczem, Piotrkiem Trelińskim i Markiem Komorowskim. Wokalnie wspierają mnie niezastąpione: Natalia Szczypuła i Ania Malek, a tekstowo wspiera Basia Beuth.


Postanowiłem założyć zbiórkę na zrzutka.pl ponieważ zależy mi na tym, aby w sposób absolutnie niezależny nagrać autorską płytę z taką muzyką, jaka mi w duszy gra. A tworzę muzykę w stylu popowo-jazzowo-soulowym :) Często jestem porównywany do Kuby Badacha, Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, i w takiej muzyce czuję się też najlepiej. W takim klimacie będzie też moja płyta.


Moim pierwszym autorskim singlem (wyprodukowanym wspólnie z Marcelim Foltanem) jest utwór "Bez tchu". Drugim singlem zapowiadającym moją płytę jest utwór "Zatrzymać czas", który notowany był na kilku listach przebojów, zaprezentowaliśmy go na antenie Dzień dobry TVN czy w "Tele-Hicie" u Marka Sierockiego.
Najnowszy singiel nosi tytuł "Szeptem", a jego premiera odbędzie się na przełomie maja i czerwca.


Dotychczasowe wydatki na próby, produkcję utworów, realizację, wynajmy przestrzeni, teledyski to kwota 15.000 zł, którą sfinansowałem samodzielnie. Nie jestem jednak w stanie podjąć się wydania całej płyty, na której docelowo ma znaleźć się 12 utworów. Wiem, że wiele osób na nią czeka i wierzy zarówno we mnie jak i moją twórczość. Album powstaje ze wspaniałymi muzykami, pracuję z profesjonalnymi realizatorami po to, aby płyta była na jak najwyższym poziomie. Jedyne, czego nam brakuje, to finanse. I to o nie prosimy Was - naszych fanów, rodzinę, przyjaciół.


Przygotowaliśmy dla Was kilka pakietów, aby każdy z Was mógł wesprzeć nas dowolną kwotą. Głęboko wierzymy, że wspólnie uda nam się dobrnąć szczęśliwie do celu i wszyscy wspólnie będziemy mogli cieszyć się autorską muzyką na płycie, którą dla Was nagramy!


Niniejsza zbiórka to pewnego rodzaju inwestycja. Potraktuj to jako zakup płyty, dostępu na koncert, itd. z kilkumiesięcznym terminem realizacji 😉NA CO PRZEZNACZYMY ZEBRANĄ KWOTĘ?

Na opłacenie niezbędnych kosztów (miks, mastering, nagrania studyjne) oraz tłoczenie płyt i innych nagród.


KIEDY KOŃCZY SIĘ ZBIÓRKA?

Zbiórka kończy się w dniu moich urodzin - 30.06.2022 roku. Osiągnięcie zamierzonego celu byłoby dla mnie najlepszym prezentem ever!


JEŻELI NIE ZBIERZEMY PEŁNEJ KWOTY...

W przypadku braku możliwości wywiązania się z wybranego przez Ciebie pakietu, będziemy się kontaktować z każdym bezpośrednio. Zaproponujemy inną, równoważną nagrodę lub zwrócimy Ci wpłacone pieniądze.


ZOBACZ KLIPY:


"Zatrzymać czas", muz. Michał Bober, Marceli Foltan, sł. Basia Beuth, Michał Bober


"Bez tchu", muz. Michał Bober, Marceli Foltan, sł. Natalia Szczypuła, Michał Bober


"Lovely", duet z Natalią Szczypułą


"Summer In The City" z repertuaru Joe Cockera, The Voice of PolandBĄDŹMY W KONTAKCIE

W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH:

Instagram

Facebook

YouTube

www.michalbober.pl


Jeżeli masz pytania, możesz się ze mną skontaktować także mailowo: [email protected]Dziękuję za każde wsparcie projektu! :)dd2feac50d8e8143.jpeg

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 15

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Dorzutka
Wspieram jak mogę!
10 zł

Kupione 9

Zakończona
Inne
Tylko dla Pań
Panie podobno bezinteresownie wpłacają więcej niż Panowie ;)
20 zł

Kupione 8

Zakończona
Inne
Tylko dla Panów
Panowie podobno bezinteresownie wpłacają więcej niż Panie ;)
20 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Zamknięta przedpremierowa próba generalna
Zamknięta przedpremierowa próba generalna dla max 50 osób. Wszystkie wpadki, pomyłki, niedociągnięcia - na wyciągnięcie ręki :) Kameralna zamknięta pr...
100 zł

Kupione 15 z 50

Zakończona
Inne
Wstęp na KONCERT PREMIEROWY dla 1 osoby
Premierowy koncert odbędzie się na pewno. Na pewno też we Wrocławiu. Na pewno będzie też wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, bo połączony z premierą p...
150 zł

Kupione 1 z 100

Zakończona
Inne
Wejściówka na dowolny koncert dla 2 osób
Wstęp na dowolny koncert Michała dla dwóch osób (ważny do 30.06.2023 roku) na terenie całego kraju, tam gdzie będzie taka możliwość + dedykacja utworu...
160 zł

Kupione 6 z 10

Zakończona
Inne
Lekcja gry na insrumencie lub śpiewu
Lekcja gry na instrumencie lub śpiewu poprowadzona przez muzyków zespołu: Olek - pianino, Marceli - perkusja, Piotr gitara akustyczna/elektryczna, Mar...
180 zł
Zakończona

Wpłaty 106

JB
Jakub Bober
100 zł
WB
Wojciech Bakalarz
80 zł
BB
BasiaB
5 zł
Aleksandra Łojek-Szymanowska
80 zł
DZ
Damian Zarzycki
80 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
150 zł
KW
Pikusiowie
100 zł
JL
Jola L.
200 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków