Siła niech będzie z Lekarzami! ID: 4pa7rf

Siła niech będzie z Lekarzami! ID: 4pa7rf

2 556 zł z 19 675 zł

12%

2 556 zł

2 556 zł

z 19 675 zł

zakończona

zakończona

21.07.2020r

53

53

wspierających
12%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

To była zrzutka na wyjazd na Mistrzostwa Świata, ale teraz jest zbiórką pieniędzy dla Izby Przyjęć Oddziałów dla Dzieci Szpitala Klinicznego w Zabrzu. Sprawa jest prosta. W wieku 14 lat, po wypadku, miałem 6% szans na przeżycie. Wtedy lekarze pomogli mnie, a teraz my możemy pomóc im!


Tak więc, zmieniamy nazwę tej zbiórki z "Siła niech będzie z nami" na "Siła niech będzie z lekarzami!".


Według epidemiologów najgorszy czas pandemii dopiero nastąpi, a zasobów szpitala: maseczek, rękawiczek, artykułów do dezynfekcji jest coraz mniej.


Co jest potrzebne:

*Maseczki ochrony osobistej

*Dedykowane do nich filtry

*Ubrania ochronne

*Środki do dezynfekcji

*Pralka i suszarka na odzież (dzięki temu będziemy mogli na miejscu prać odzież w której pracujemy-nie wynosząc tego do domu)


Pomagajmy!


PS. WCZEŚNIEJSZY OPIS ZRZUTKI ZOSTAWIAM, BO TO NAJLEPSZY DOWÓD NA TO, JAK DOBRĄ ROBOTĘ WYKONUJĄ NASI MEDYCY


PS.2: Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zasilili tę zrzutkę do tej pory. Jak przetrwamy tę trudną sytuację, to na Mistrzostwa Świata na Florydzie jakoś dotrę! :) i obiecuję, że będę bronił tytułu z całych sił!


Nazywam się Radek Kwietniewski, w zeszłym roku zdobyłem tytuł Mistrza Świata w armwrestlingu (złoty medal w walce na prawą rękę oraz srebrny medal na lewą rękę).

Podczas zawodów w Rumi miałem okazję zmierzyć się z rywalami, m.in. z Kanady i Słowacji. To mój największy sportowy sukces (dotychczas m.in. tytuł Mistrza Polski i 5. miejsce na Mistrzostwach Świata w Malezji oraz wicemistrzem świata zawodowców na lewą i prawą rękę), choć nie większy niż wygrana w walce o zdrowie.

W wieku 14 lat zostałem potrącony przez samochód. Gdy przez kilka miesięcy leżałem w śpiączce, lekarze dawali mi 6% szans na przeżycie. Nie było pewne czy kiedykolwiek się wybudzę, a nawet jeśli – czy będę mógł chodzić i mówić.

Po latach rehabilitacji udało mi się stanąć na własnych nogach i powrócić do sportu. Ze względu na fizyczne ograniczenia, musiałem wybrać statyczną dyscyplinę. Tak zdecydowałem się rozpocząć przygodę w siłowaniu na rękę. Aktualnie trenuję w największym klubie armwrestlingowym w Polsce - MCKiS Tytan Jaworzno.


Tegoroczne Mistrzostwa Świata (14-26 września) odbędą się w Stanach Zjednoczonych, na Florydzie. Jak się domyślacie wyjazd jest drogi. Na tyle, że samodzielnie nie uda mi się go sfinansować. Dlatego założyłem tę Zrzutkę, i proszę Was o pomoc, abym mógł reprezentować Nasz kraj i wszystkie osoby niepełnosprawne. W końcu życie już nie raz pokazało mi, że nie można się poddawać :)


Obiecuję walczyć o złoto z całych sił! 

Wpłacający53

ŻJ
Żona Johna Bravo
152 zł
G
Gabriel
100 zł
DU
Dorota Urbanowicz
100 zł
J
JOHNY BRAVO
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KO
Krystian Orczyk
100 zł
L
Luk
100 zł
AW
Anna Widera
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 407 zrzutek

i zebrali

331 143 190 zł


A ty na co dziś zbierasz?