id: 4ph5w6

na wymarzoną harcówkę

na wymarzoną harcówkę

1 317 zł
z 5 000
26%
zakończona
31.03.2021r
29
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 088 zrzutek i zebrali 1 064 172 454 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W mojej szkole w ramach międzynarodowego programu MYP każdy uczeń realizuje swój projekt zaliczeniowy. Ja postanowiłam zrobić coś pożytecznego i jednocześnie niezwykle bliskiego mojemu sercu. Jestem harcerką i tam gdzie widzę potrzebę staram się działać. Dlatego, zdecydowałam się podjąć niemałego przedsięwzięcia, a mianowicie wyremontowania harcówki(czyli miejsca gdzie spotyka się moja drużyna). Projekt już mam, teraz brakuje już tylko środków na przeprowadzenie renowacji. Marzę o miejscu spotkań, które reprezentowało by nasze ciepło, braterstwo i harcerskiego ducha w najlepszym tego słowa znaczeniu. Kierując się słowami Roberta Baden-Powella “Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście”, pragnę przygotować ten nasz mały skrawek świata dla przyszłych pokoleń wspaniałych młodych ludzi. Chciałabym żeby wchodząc do harcówki dało się odczuć, że to miejsce żyje, a ludziom którzy z niego korzystają nie brakuje pogody ducha. Dlatego, zwracam się z gorącą prośbą do każdego z was o przyczynienie się do spełnienia tego mojego małego(a może wcale nie aż tak małego) marzenia. Będę bardzo wdzięczna za każde wsparcie. 


English:

At my school, within the framework of the international MYP program, each student carries out their final project. I decided to do something useful and at the same time extremely close to my heart. I am a scout and where I see a need I try to act. That's why I decided to take up a big undertaking, namely to renovate the scout's house (the place where my troop meets). I already have the project, now I just don't have enough money to carry out the renovation. I dream about a meeting place that would represent our warmth, brotherhood and the spirit of scouting at its best. Following Robert Baden-Powell's words "Try to leave this world a little better than you found it", I want to prepare this little piece of our world for future generations of great young people. I would like to make everyone who enters it feel that this place is alive and that the people who use it don't lack serenity. That is why I ask everyone who is willing to do so, to contribute to the realization of this small (or maybe not so small) dream of mine. I will be very grateful for any support. 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

GR
Gosia Rucinska
200 zł
SS
Sylvia snieg
100 zł
KR
Kasia Rucinska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MW
Urszula Wiśniowska
66 zł
KI
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TW
Tomasz Wiśniowski
50 zł
SG
SGM
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków