id: 4phcf9

Film dokumentalny "POWRÓT DO JEDWABNEGO" Wojciecha Sumlińskiego!

Film dokumentalny "POWRÓT DO JEDWABNEGO" Wojciecha Sumlińskiego!

Nasi użytkownicy założyli 912 311 zrzutek i zebrali 874 259 802 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, przy współpracy z polską dziennikarką, mieszkającą od lat w kanadyjskim Toronto - Violettą Kardynał, majorem ABW Tomaszem Budzyńskim oraz specjalistką w dziedzinie stosunków polsko - żydowskich, dr Ewą Kurek odkłamują prawdę na temat bezprzykładnej nagonki na nasz kraj w wydaniu "przedsiębiorstwa Holokaust". Filmem tym pokażemy jej źródła, cele oraz mechanizmy kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem. Film "Powrót do Jedwabnego" to pozbawiona szacunku dla fałszywie tworzonych etykietek odpowiedź na trudne pytania opatrzone dotąd klauzulą najwyższej tajności!

4phcf9-df2b9862.png

Wojciech Sumliński

Dziennikarz śledczy, pisarz, publicysta. Autor licznych bestsellerów, wśród których wymienić można m.in. Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego czy Niebezpieczne związki Donalda Tuska.


4phcf9-73d1cfe0.png

Violetta Kardynał

Polska dziennikarka z Toronto

WSPÓŁPRACA:

4phcf9-f127b8e8.pngTomasz Budzyński

Major ABW


4phcf9-4b0e4864.pngdr Ewa Kurek

Specjalista ds. polsko - żydowskich

W przeszłości wierzyliśmy, że bierność Państwa wobec przestępstw ludzi na wysokich stołkach i "autorytetów moralnych", dla których w rzeczywistości liczą się tylko pieniądze i władza (cała reszta, to nieistotne dodatki) było najgorszym, co mogło nas spotkać - dziś wiemy, że jest inaczej.

Absurdalne roszczenia wysuwane ze strony środowisk żydowskich skupionych wokół "Przedsiębiorstwa Holokaust" stanowią zagrożenie dla naszej państwowości - nie tyle nawet dla losu następnych kadencji, co losu następnych pokoleń - rujnując finansowo jej przyszłość i godnościowo jej przeszłość, z której mamy pełne prawo być dumni.

Ujawniając ponure cienie i zachwycające blaski obranej przez nas drogi - niezależnego dziennikarstwa śledczego - zawierzyliśmy dewizie "nie poddawaj się nigdy, bo zawsze może zdarzyć się wszystko" i poznaliśmy najprostszą z prawd: że nigdy nie wiemy, co czeka nas za zakrętem. Mimo takiej dewizy nie spodziewaliśmy się, że już na początku drogi, na etapie wstępnych przygotowań do pracy nad pełnometrażowym filmem dokumentalnym pt. "Powrót do Jedwabnego" (odnoszącym się do książki powstającej pod tym samym tytułem), którego celem jest ukazanie prawdy o relacjach polsko - żydowskich, zderzymy się z rzeczywistością, dla której jest to prawda zbyt prawdziwa, by o niej opowiadać - więcej na: sumlinski.pl.

W Państwa ręce oddajemy decyzję, czy to, że tak jest, oznacza, że tak być musi.

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo,

przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad researchem do filmu, którego realizację ogłosiliśmy jesienią 2018 roku. Dziś jesteśmy merytorycznie gotowi, by opowiedzieć Wam tę historię. To historia niezwykła i niepokojąca, opatrzona klauzulą tajemnicy i najwyższej tajności, pokazująca kuluary wielkiej mistyfikacji, jaką stanowi prowadzona przez "Przedsiębiorstwo Holokaust" długofalowa i podstępna "gra" zmierzająca do pisania historii na nowo, a w konsekwencji - do ruiny naszego kraju. Pragniemy odsłonić kulisy tej "gry", jej przyczyny i skutki, a także mechanizmy kłamstw, dla których fundamentem stałą się zbrodnia w Jedwabnem, zaś "paliwem" ustawa Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST Act), znana jako Ustawa 447.

Aby rozpocząć realizację filmu w duchu wolności i prawdy, bez wchodzenia w uzależniające relacje finansowe, potrzebujemy wsparcia jedynego "szefa", jakiego mamy i jakiego chcemy mieć, a którym jest Opinia Publiczna, nasi Czytelnicy i Widzowie. Od tego zależy, czy uda nam się zrealizować film, którego temat dla tak wielu jest tak ważny, a do którego zdjęcia mają powstawać po obu stronach Oceanu: w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie, w Polsce i w Niemczech. Marzeniem naszym jest, by film ten był niczym kompas, bez którego prędzej czy później gubimy kurs i który pozwala zrozumieć, dokąd zmierzamy.

Pokonajmy tę drogę razem, dając odpór kłamstwom Żydów z "Przedsiębiorstwa Holokaust" - w imię tego co tu i teraz, ale przede wszystkim w imię tych, którzy przyjdą po nas.

W tej sprawie - jak w żadnej innej - przyszłość jest prologiem.

____________________

Wsparcie z zagranicy!

Film POWRÓT DO JEDWABNEGO to projekt realizowany w imieniu wszystkich Polaków - także tych mieszkających poza granicami RP.

Portal zrzutka.pl umożliwia 2 sposoby wsparcia spoza granic naszego kraju:

1. PRZELEW MIĘDZYNARODOWY(SWIFT i IBAN)

Dane przelewu można uzyskać po wejściu w okno "wpłać" i wybraniu płatności przelewem tradycyjnym.

2. KARTA PŁATNICZA/KREDYTOWA

Poprzez wybranie ikony kart MasterCard/Visa lub Masterpass lub Visa Checkout.


4phcf9-67562fd6.png


4phcf9-24c368.png

FACEBOOK: Wojciech Sumliński FACEBOOK


4phcf9-d85d9a7e.png

YOUTUBE: Oficjalne konto YouTube!


4phcf9-c648d08a.png

TWITTER: Wojciech Sumliński TWITTER

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 7 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
WSPARCIE I

Imienne podziękowania mailowe na wskazany adres. 

od 20 zł

Kupione 697

Zakończona
WSPARCIE II

Imienne podziękowania w końcowych napisach filmu

od 50 zł

Kupione 792

Zakończona
WSPARCIE III

Imienne, listowne podziękowanie, podpisane przez autorów i współautorów + podziękowanie w napisach końcowych filmu.

od 100 zł

Kupione 1096

Zakończona
WSPARCIE IV

Opatrzona podziękowaniami autorów i współautorów, limitowana, w twardej oprawie, wersja kalendarza książkowego Wydawnictwa WSR na rok 2020 + Zaproszenie dla 2 o...

od 500 zł

Kupione 122

Zakończona
WSPARCIE V

Prezentowa, limitowana, opatrzona imiennymi podziękowaniami autorów i współautorów wersja pakietu pt. "Niebezpieczne związki", zawierająca 4 książki w twardej o...

od 1000 zł

Kupione 52

Zakończona
WSPARCIE VI

Pamiątkowy, imienny ryngraf + opatrzone imiennymi podziękowaniami autorów i współautorów prezentowe, limitowane, w twardej oprawie, wersje książki oraz filmu DV...

od 5000 zł

Kupione 6

Zakończona
WSPARCIE VII

Imienne podziękowanie we wszystkich wydrukowanych egzemplarzach książki pt. "Powrót do Jedwabnego" (pierwszy nakład: 30 tysięcy egzemplarzy!) oraz w napisach po...

od 10000 zł

Kupione 2

Zakończona

Wpłaty 3779

preloader

Komentarze 393

 
2500 znaków