Film dokumentalny "POWRÓT DO JEDWABNEGO" Wojciecha Sumlińskiego! koniec za 23 dni ID: 4phcf9

Film dokumentalny "POWRÓT DO JEDWABNEGO" Wojciecha Sumlińskiego!

Zebrano 316 515 zł
z kwoty 430 000 zł

73 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

7 630
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, przy współpracy z polską dziennikarką, mieszkającą od lat w kanadyjskim Toronto - Violettą Kardynał, majorem ABW Tomaszem Budzyńskim oraz specjalistką w dziedzinie stosunków polsko - żydowskich, dr Ewą Kurek odkłamują prawdę na temat bezprzykładnej nagonki na nasz kraj w wydaniu "przedsiębiorstwa Holokaust". Filmem tym pokażemy jej źródła, cele oraz mechanizmy kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem. Film "Powrót do Jedwabnego" to pozbawiona szacunku dla fałszywie tworzonych etykietek odpowiedź na trudne pytania opatrzone dotąd klauzulą najwyższej tajności!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Wojciech Sumliński

Dziennikarz śledczy, pisarz, publicysta. Autor licznych bestsellerów, wśród których wymienić można m.in. Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego czy Niebezpieczne związki Donalda Tuska.


Violetta Kardynał

Polska dziennikarka z Toronto

Tomasz Budzyński

Major ABW

dr Ewa Kurek

Specjalista ds. polsko - żydowskich

W przeszłości wierzyliśmy, że bierność Państwa wobec przestępstw ludzi na wysokich stołkach i "autorytetów moralnych", dla których w rzeczywistości liczą się tylko pieniądze i władza (cała reszta, to nieistotne dodatki) było najgorszym, co mogło nas spotkać - dziś wiemy, że jest inaczej.

Absurdalne roszczenia wysuwane ze strony środowisk żydowskich skupionych wokół "Przedsiębiorstwa Holokaust" stanowią zagrożenie dla naszej państwowości - nie tyle nawet dla losu następnych kadencji, co losu następnych pokoleń - rujnując finansowo jej przyszłość i godnościowo jej przeszłość, z której mamy pełne prawo być dumni.

Ujawniając ponure cienie i zachwycające blaski obranej przez nas drogi - niezależnego dziennikarstwa śledczego - zawierzyliśmy dewizie "nie poddawaj się nigdy, bo zawsze może zdarzyć się wszystko" i poznaliśmy najprostszą z prawd: że nigdy nie wiemy, co czeka nas za zakrętem. Mimo takiej dewizy nie spodziewaliśmy się, że już na początku drogi, na etapie wstępnych przygotowań do pracy nad pełnometrażowym filmem dokumentalnym pt. "Powrót do Jedwabnego" (odnoszącym się do książki powstającej pod tym samym tytułem), którego celem jest ukazanie prawdy o relacjach polsko - żydowskich, zderzymy się z rzeczywistością, dla której jest to prawda zbyt prawdziwa, by o niej opowiadać - więcej na: sumlinski.pl.

W Państwa ręce oddajemy decyzję, czy to, że tak jest, oznacza, że tak być musi.

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo,

przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad researchem do filmu, którego realizację ogłosiliśmy jesienią 2018 roku. Dziś jesteśmy merytorycznie gotowi, by opowiedzieć Wam tę historię. To historia niezwykła i niepokojąca, opatrzona klauzulą tajemnicy i najwyższej tajności, pokazująca kuluary wielkiej mistyfikacji, jaką stanowi prowadzona przez "Przedsiębiorstwo Holokaust" długofalowa i podstępna "gra" zmierzająca do pisania historii na nowo, a w konsekwencji - do ruiny naszego kraju. Pragniemy odsłonić kulisy tej "gry", jej przyczyny i skutki, a także mechanizmy kłamstw, dla których fundamentem stałą się zbrodnia w Jedwabnem, zaś "paliwem" ustawa Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST Act), znana jako Ustawa 447.

Aby rozpocząć realizację filmu w duchu wolności i prawdy, bez wchodzenia w uzależniające relacje finansowe, potrzebujemy wsparcia jedynego "szefa", jakiego mamy i jakiego chcemy mieć, a którym jest Opinia Publiczna, nasi Czytelnicy i Widzowie. Od tego zależy, czy uda nam się zrealizować film, którego temat dla tak wielu jest tak ważny, a do którego zdjęcia mają powstawać po obu stronach Oceanu: w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie, w Polsce i w Niemczech. Marzeniem naszym jest, by film ten był niczym kompas, bez którego prędzej czy później gubimy kurs i który pozwala zrozumieć, dokąd zmierzamy.

Pokonajmy tę drogę razem, dając odpór kłamstwom Żydów z "Przedsiębiorstwa Holokaust" - w imię tego co tu i teraz, ale przede wszystkim w imię tych, którzy przyjdą po nas.

W tej sprawie - jak w żadnej innej - przyszłość jest prologiem.

____________________

Wsparcie z zagranicy!

Film POWRÓT DO JEDWABNEGO to projekt realizowany w imieniu wszystkich Polaków - także tych mieszkających poza granicami RP.

Portal zrzutka.pl umożliwia 2 sposoby wsparcia spoza granic naszego kraju:

1. PRZELEW MIĘDZYNARODOWY(SWIFT i IBAN)

Dane przelewu można uzyskać po wejściu w okno "wpłać" i wybraniu płatności przelewem tradycyjnym.

2. KARTA PŁATNICZA/KREDYTOWA

Poprzez wybranie ikony kart MasterCard/Visa lub Masterpass lub Visa Checkout.
Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

MM
100 zł

Marianna Mroczek

Niech prawda będzie prawdą a prawo prawem.

PW
50 zł

Piotr Wieczorek

Powodzenia Panie wojtku

BK

Beata Kołodziej

Niech Bóg błogosławi Panu i wszystkim zaangażowanym w to dzieło

Życzenia zdrowia i wytrwałości zarówno dla Pana Wojciecha jak i całej ekipy pracującej nad filmem oraz pozostałymi publikacjami. PRAWDA JEST NAJWAŻNIEJSZA. Pozdrawiam Serdecznie

W
20 zł

Wojciech

Szczytny cel.

RZ

Renata Zapart

Szanowni Państwo, z całego serca życzę powodzenia!

PK
100 zł

Paweł Kaczmarek

pozdrowienia z Kościana sukcesu p.Wojtku życzy Paweł Kaczmarek

TK
50 zł

Tomasz Kaszczuk

Dziękuję za Państwa upór oraz chęci w dążeniu do zrealizowania celu.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Pozdrawiam. Koscian

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Pozdrowienia zLeszna Henryk Cieplik i Kościana Grzegorz Wibiki

AR
50 zł

Anna Rawska-Bialek

Panie Wojtku, dziękujemy serdecznie za wytrwałość w ukazywaniu prawdy o naszej historii. Życzymy szybkiego zakończenia dobrego projektu.
Pozdrawiamy.

HK

Henryka Kalwajtys

Pozdrowienia z Kościana GW

HK

Henryka Kalwajtys

Pozdrawiam cały zespół powodzenia Szczęść Boze. GrzegorzW WIBIKI

HK

Henryka Kalwajtys

BUDZIMY SIĘ zróbmy wszystko w naszym środowisku wesprzyjmy akcję aby był to nasz wspólny sukces, sukcesPolski patriotycznej prawdy.Zbierzmy całą kwotę,damy radę działajmy bo ludzi dobrej woli jest więcej /Cz. Niemen/ Szczęść Boże . Powodzenia Panie Wojciechu! pozdrowienia z Kościana śle GrzegorzW

HK
500 zł

Henryka Kalwajtys

Jestem chory nieuleczalnie Sz.P.Wojciechu tak jak Pan na Polskę jest NAS tysiące a niedługo będą miliony ! Pozdrowienia z Kościana Wioletta W GW HenrykC

HK
50 zł

Henryka Kalwajtys

Jesteśmy z panem Wojciechem . Szczęść Boże. Wiesław i Henryka z Kosciana

Tomasz Kotlicki

Tylko prawda jest ciekawa jak to pisał pewien pisarz

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia w zbiórce i realizacji filmu!

BS
20 zł

Beata Szydłowska

Dorzucam cegiełke. Wielki szacunek dla calej ekipy oraz podziwiam p. Sumlińskiego za całokształt tego co robi.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Z niecierpliwością czekam zarówno na film i książkę. Dziękuję za ogromny wysiłek, odwagę i determinację całej ekipy. Myślę, że to nie ostatni projekt. Już cieszę się na następne. POWODZENIA.

MT

Marcin Teklak

Oby ten film zmienił myślenie o tej zbrodni i stosunkach polsko -żydowskich

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Prawda musi być głoszona. Grosz do grosza, ...

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Za prawde.

Wojciech Krystosiak

Brawo za pokazanie mechanizmu okradania narodów zgodnie z prawem.

PS
100 zł

Piotr Sak

Zawsze popieram. Ojciec 4ki dzieci.

KK
60 zł

Karol Kusiak

Szczęść Boże!

VP
20 zł

Violetta Peron

Życzę szybkiego ukończenia filmu!

SJ
50 zł

Stanisław Jedliński

Szczęść Boże !!!

PS
25 zł

Piotr Stefanski

Panie Wojciechu mam wielki szacunek dla Pana dziennikarstwa. Życżę aby prawda o którą wciąż trzeba walczyć nawet dziś w takiej sprawie jak prawda o nazistowskiej zbrodni w Jedwabnym, a nawet dziś jeszcze prawdziwych okolicznościach i mocodawcach morderstwa bł ks Jerzym Popiełuszko /25 X 84!!!/. D.. rozwińziękuję za prawdę na temat Komorowskiego/aneksie do Raportu, który mam nadzieję zostanie odtajniony i agenturalnego stowarzyszenia Pro-Civili . Dziękuję za prawdę o śmierci śp.Leppera, Petelickiego,

MP
100 zł

Marek Pochwatka

Dziękuję Panie Wojtku, że walczy Pan o ukazanie prawdy, jest Pan prawdziwym autorytetem i bohaterem dzisiejszych czasów. Serdeczne podziękowanie również dla Pani Ewy Kurek która naszą trudną historię z Żydami ukazuje bez kompleksów i z pasją doskonałego historyka który kocha prawdę. Dziękuję również.. rozwiń Pani Violetcie Kardynał i Panu Tomaszowi Budzyńskiemu który wspiera Pana w ukazywaniu trudnej prawdy. Dzięki Bogu za takich ludzi!

BI
500 zł

Bogdan i Renata Budzanowscy

Walka kłamstwem, ktokolwiek je wygłasza, jest podstawowym obowiązkiem...Szczęść Boże.

KW
1 000 zł

Krzysztof Wolski

Cieszę się że powstanie tak ważny dla Polski film. Warto wykonać wersje językowe: angielską, niemiecką, francuską i rosyjską !

DP
500 zł

Daniel Pokora

Obserwuję wpłaty od początku zauważyłem ze zainteresowanie spada. Odłożyłem trochę pieniędzy, które wpłacam po raz drugi. Pozdrawiam.

ZB
100 zł

Zbigniew Brychlec

Pozdrawiam,zycze powodzenia w ukonczeniu filmu.

DJ
11 zł

Dariusz Jachymek

Powodzenia Panie Wojtku.

JS

Jarosław Szum

Cieszę się, że nie boicie się podjąć tego tak ,,antysemickiego'' tematu, każde takie dzieło powoduje że kolejna cześć społeczeństwa zechcę się zainteresować jaka jest prawda i geneza zagadnienia

Niech Cały Świat pozna prawdę

RJ
100 zł

Rafal Jarocki

Bardzo dziekuje za Wasza nieustanna walke o prawde i wielkie podziekowania dla P. Sumlinskiego za niezlomnosc.

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Panie Wojciechu dziękuje za to co pan robi dla nas Polaków i Polski.

PP
50 zł

Paweł Pastwa

Bardzo serdecznie dziękuję za pracę i trud autorów tego przedsięwzięcia

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Błogosławieństwa Bożego
Pozdrawiamy Kasia i Kamil z Białegostoku

RP
20 zł

Renata Płaneta

Powodzenia!!!

WF
50 zł

Wioletta Fryc

Z podziękowaniami i wyrazami wielkiego szacunku dla Pana Wojciecha i Współautorów

TI
50 zł

Tomasz i Agnieszka Bolewscy

Prawda Nas wyzwoli Sazanowi Państwo! Mamy serca po prawej stronie. Pozdrawiamy!

Przemysław Majchrzak

Pozdrawiamy Serdecznie ! - nie musisz wspierać, ale może zainteresuje Was projekt, który tworzymy wraz z narzeczoną - budujemy plantację konopi siewnych CBD na cele lecznicze - sprzedaliśmy mieszkanie, stawiamy wszystko na jedną kartę. Zajrzyj - id: ync425

MJ
100 zł

Małgorzata Jabłońska

Brawa za odwagę dla Autorów!

PL
120 zł

PIOTR LUKASIEWICZ

POWODZENIA...CZEKAMY NA FILM !

KK
50 zł

Karol Kaczmarczyk

Z wyrazami szacunku dla Pani Violetty Kardynał, Pani Ewy Kurek, Pana Tomaszem Budzyńskiego oraz Pana Wojciecha Sumlinskiego.
Karol Kaczmarczyk.

MD
100 zł

Marek Drążkiewicz

Trzymam kciuki za produkcję tego ważnego dokumentu.

A
100 zł

Anna

Na realizacje filmu. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu.

PW
100 zł

Piotr Wyrzykowski

Dziękuję serdecznie Panie Wojciechu za Pana ogromną pracę i wkładany w nią wysiłek oraz determinację z jaką Pan wykonuje swoją misję. Przeczytałem większość Pana książek. Robią wrażenie.
Szczęść Boże dla Pana i Pańskiej rodziny i wszystkim współpracownikom pracującym przy tym dziele.
Pozdrawiam bard.. rozwińzo serdecznie.

PJ
100 zł

Piotr Juszczak

Z Bogiem.

R
50 zł

Remigiusz

Prawda musi zwyciężyć

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia Panie Wojtku!

RL
20 zł

Remigiusz Lewandowski

Dobrze, że są jeszcze ludzie którym się chce walczyć o prawdę.

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Z wiarą, z Bogiem ku prawdzie i przeciwko kłamstwu.... dla najjaśniejszej Rzeczypospolitej

PL
500 zł

PIOTR LUKRAWSKI

POWODZENIA !!!

KP
500 zł

Krzysztof Pęk

Dziekuje za obrone dobrego imienia Polski i Polakow. Walczmy z zydowskim zaklamaniem.

TP
100 zł

Tomasz Partyła

Powodzenia!

DG
50 zł

Daniel Gryglas

Dla prawdziwych patriotów

SP
150 zł

Stanisław Prewysz-Kwinto

Powodzenia w słusznej sprawie .

ZW
100 zł

Zbigniew Walkowiak

Panie Wojtku. Jest Pan kimś bardzo ważnym i niezbędnym w moim życiu. Dziękuję Panu i wszystkim którzy Panu pomagają. Bóg. Honor. Ojczyzna.

TW
100 zł

Tomasz Węgrzyn

Szacunek! Jestem szczęśliwy, że mogę się przyłączyć do tego projektu!

LN
110 zł

Lech Niespodziewański

Oby tylko udało się ten film zrealizować i oby stanowiło to impuls dla rodzimych władz do wyrażenia zgody na powrót do prac ekshumacyjnych.

DW
20 zł

Dariusz Wozniak

Moim zdaniem film powinien okrążyć kulę ziemską w wersji angielskiej , o Auschwitz i pierwszym transporcie też powinien powstać film akcji pełnometrażowy i najlepiej z czołowymi gwiazdami Hollywood.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

BÓG-HONOR-OJCZYZNA tak mnie chowano,nikt mnie nie uodparniał na żydów.Rosłem sobie w nie świadomosci jaka to ZARAZA wyklówa się pod bokiem.Mój dziadek i babcia zostali roztrzelani za ukrywanie Żydów.Za to co s-y wyrabiają w PALESTYNIE na pohybel katom i tym w USA.Holokaust trwa w Palestynie.Żydowsk.. rozwińa p....na ameryka.MIENIE BEZ SPADKOWE DLA INDIAN....ugotują się jankesi we własnym g.....Pani Ewa i Panie Wojciechu nie odpuszczajcie,gorąco pozdrawiam .

ZB
100 zł

Zbigniew Bisha

Dobra robota. Popieram.

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Niech ten film spełni pokładane w nim nadzieje Wasze i moje. Niech prawda będzie jego przesłaniem a ludzie zaczęli wreszcie odróżniać tych , którzy kierują się faktami od manipulantów i kłamców.

AK
10 zł

Adam Kotowski

Dużo siły życzę Panie Wojtku, przyjdzie czas że uda się zebrać wymaganą kwotę. Prawda zwycięży

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

ET

Elżbieta Tadeusz Skwara

Popieramy, dążenie do prawdy szczególnie w w przypadku tej zbrodni jest bardzo ważne. Dużo zdrowia i sił.

HL

Hanna Liziniewicz-Kamińska

Dziękujemy, wspieramy, jesteśmy z Wami :)

Zuzanna Pytlik

Proszę o pomoc ID: rrhzrz

KM
100 zł

Konrad Matejak

Powodzenia Panowie!!!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia ! :)

MA
100 zł

Magdalena Arabudzka

Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

Każda kwota się przyda , dziekuje za pokazania prawdziwego swiata

JK
20 zł

Jacek Kojtych

"Prawda was wyzwoli."

KK

Krzysztof Kadej

Życzę powodzenia!

AM
100 zł

Adam Matyszewski

SURSUM CORDA!

KM
50 zł

Katarzyna Motur

Oni oddawali życie za Polskę ,my zróbmy choć tyle

Panie Wojciechu !
Pozdrawiam i Życzę Powodzenia !!!

TN
20 zł

Tomasz Nowak

Jak Pan tego nie zrobi to nikt tego nie zrobi! Niezmiernie się cieszę, że powstał taki pomysł! Polacy walczmy z nowym okupantem!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Dziękuje oraz życzę powodzenia w realizacji filmu. Pozdrawiam.

AW
101 zł

Aleksander Wisniewski

Trzymam za Was i Wasz film kciuki!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Wszystkiego dobrego i powodzenia, trzymam kciuki!

PC
100 zł

Piotr Czajkowski

Powodzenia!

AD
50 zł

Alicja Dudziak

Wielki szacunek dla Pana Wojtka

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

powodzenia , mam nadzieje ze prawda bedzie pokazana
ja juz wykupilam "bilet do kina"

OW
5 zł

Ola W.

Powodzenia :)

WB
20 zł

WOJTEK Bieniarz

Wielkie dzieki wszystkim tworcom! Z Panem Bogiem!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Szczęść Boże, Dziękuję

MS
100 zł

Michał Szyca

Dla PRAWDY . Obrońcie Nasze Westerplatte !!! . Mieszkam nawet na tej ulicy u nas.

WN
500 zł

Witold Nosarzewski

Budzimy się, śpiący rycerze!

BH
50 zł

Beata Homa

Powodzenia

KW
50 zł

Krzysztof Wójcik

Dzień dobry,

Powodzenia! Za mało który projekt tak trzymam kciuki. Wspaniałego dnia dla całej ekipy.

Pozdrawiam,

Krzysztof

RR
50 zł

Robert Ramik

"Misje są sprawą wiary." JP2

PT
20 zł

Paweł Tomasiak

Krzyczcie o prawdzie!!!

MB
20 zł

Maciej Bojarski

Jesteście wielcy , tak trzymać!

MP
50 zł

Maciej Pietrzak

Pokażcie jak jest, powodzenia ????

AJ
100 zł

Adrian Janikowski

Nigdy się nie poddawaj! Tak trzymać.

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Wierzę w ten projekt. Wytrwałości życzę :)

WN
200 zł

Witold Niedzielski

Działajcie i nie poddawajcie się

AS
50 zł

Arkadiusz Syc

Życzę aby wpłaty sięgały 1000000 zl. albo i więcej na kolejne tak ważne dla nas Polaków produkcję.

Wiesław Łazarewicz

Powodzenia !!!

JO
20 zł

Jarosław Orłowski

..tylko prawda...

Użytkownik anonimowy
3 000 zł

Użytkownik anonimowy

Polacy konfederujcie się!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powrót do Jedwabnego.

JZ
100 zł

Jolanta Zuchowski

popieram ta inicjatywe i zycze powodzenia

JJ

Jacek Jatkowski

Powodzenia, niech żyje Wielka Polska

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Jedynie prawda jest ciekawa!

SB
100 zł

Sebastian Bartel

Trzymam kciuki ????

PS
50 zł

Paweł S

Pozdrawiam i trzymam kciuki
Paweł

AZ
50 zł

Artur Zgódka

Powodzenia !!!

GR
50 zł

Gen. Rozwadowki

Kiedy film Grzegorza Brauna i Wojciecha Sumlińskiego?

AK
50 zł

Agnieszka Kubica

Prawda nas wyzwoli

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

KO
100 zł

kate Obek

Wspieram prawde.

MK
20 zł

Mateusz Kałuziak

Powodzenia wierzę w Pana

MW
50 zł

Mariusz Wende

Mamy prawo znać prawdę! Trzymam kciuki!

ZK
50 zł

Zbigniew Kleyna

Powodzenia...

WG
100 zł

Wojciech Gintner

Bardzo sie ciesze ze mogę brać w tym udział.

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Wierzę P.Sumliński,że pokona Pan wszystkie przeciwności i film powstanie-wszystkiego dobrego dla twórców filmu.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia !!!

BB
50 zł

Bogumiła Bolesta

Powodzenia

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Prawda i informacja muszą w dzisiejszych czasach być strzeżone. Dzieje się na prawdę coś niedobrego i gdyby nie tacy ludzie jak Wy prawda może nie zostać usłyszana w zgiełku dezinformacyjnym.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Z całego serca życzę sukcesu i dziękuję.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

powodzenia

GP
100 zł

Gabriela Pastuszak

Powodzenia Kochani

TK
100 zł

Tomasz Kulus

Powodzenia!

SB
50 zł

Szymon Bogdański

oczekuję na premierę :D

WJ
50 zł

Wojciech Jurczyk

Popieram Pana w stu procentach . Jestem pełen podziwu że mimo takiej presji na Pana Pan nadal robi swoje.
Pozdrawiam serdecznie.
Wojciech Jurczyk.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dzień dobry. Bardzo się cieszę że Państwo starają się odkłamywać historię wbrew wielu Siłom. Jest mi przykro że nie czynię więcej w tym kierunku. Tylko klikam. Mam nadzieję że funduszę popłyną szerokim strumieniem. Państwo odwalacie wielką robotę za nas!!!!!! No cóż pierwszy krok poczyniony. Może wk.. rozwińrótcę zrobię następny.

Mam nadzieję, że uda Wam się zebrać odpowiednią liczbę środków na film, powodzenia z realizacją!

TM
50 zł

Tomasz Mlodzik

Stop 447

MB
100 zł

Mirosław Bańkowski

Żeby Polska była Polską !

WK
100 zł

Wiesław Krysta

Serdecznie pozdrawiam PANA - JEST PAN WIELKI . CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE.

R
20 zł

Renata

Powodzenia w realizacji filmu

SK
100 zł

Sławomir Kornijczuk

Słuszna sprawa.

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

Panie Wojtku, Pani Violetto, Panie Tomku, Pani Ewo, bardzo się cieszę że są tacy ludzie jak Państwo, robicie wiele dobrego dla Polski ale przede wszystkim dla prawdy która w tym wypadku niestety sama się nie obroni. Z niecierpliwością będę czekał na premierę filmu. Powodzenia.

AS
100 zł

Artur Szeliga

Bóg jest z nami a prawda jest po naszej stronie. Niech się prawda niesie.

Rafał i Ewa Pokora całym sercem jesteśmy z wami. Niech prawda otworzy oczy całemu światu.

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

MK
100 zł

Maciej Kacala

Oby prawda w koncu wyszla na jaw.

JH
50 zł

Jerzy Horla

Szukajcie pomocy u Mela Gibsona myślę że może pomóc.

MI
500 zł

Maria i Tomasz Wonko

Szanowni Panstwo - zyczymy powodzenia w realizacji filmu.
Pozdrowienia ze Szwajcarii, Maria i Tomasz Wonko

JK

Jacek Kosowski

Bóg z Wami! Walczcie o prawdę!

SK
50 zł

SKali Kalinowski

Dziękuję

DP
50 zł

Dariusz Podgorski

Trzymam kciuki za Panski film i Pana Panie Wojtku.Nie poddawac sie i nie cofac ani o krok
CWP

TK
100 zł

Tomasz Kwiecinski

Powodzenia. Trzymam kciuki!

GS
100 zł

Grzegorz Szczecinski

Panie Wojtku całym sercem powodzenia i z Bogiem
Grzegorz

MZ
100 zł

Michał Zuń

Powodzenia Panie Wojtku! Dzięki za ten trud przywracania dobrego imienia Polski!

JM
100 zł

Jacek Miroslaw Sowinski

Życzę powodzenia i czekam na film.

KP
10 zł

Krzysztof Piątek pin.da

nie robiłem cieszynki, by nie denerwować żydów. Za to Boniek zabronił nam jeść mięsa przed meczem rewanżowym

AP
20 zł

Arek Przyborowski

Powodzenia i nie traćcie zapału.

JW
100 zł

Jan Wolski

Szanowni Organizatorzy tego przedsięwzięcia! Z całego serca życzę Wam powodzenia. Prawda zwycięży!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

GS
100 zł

Grażyna Sztandera

Popieram Państwa działania i czekam na film, Grażyna

MP
20 zł

Michał Podsiadło

Powodzenia Panie Wojciechu!

PN
100 zł

Piotr Nowiński

Film bardzo potrzebny. Powodzenia!

J
50 zł

Jaboktoinny

Powodzenia panie Wojtku

DP
500 zł

Dariusz Popławski

Powodzenia. Niech prawda zwycięży.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Szanowni Państwo! Zróbcie proszę porządny, rzetelny film! Jesteśmy to winni naszym przodkom, którzy z narażeniem życia swoim i swoich rodzin ratowali Żydów, oraz uratowanym Żydom, którzy ze łzami w oczach zaprzeczają kłamstwom „religii” holokaustu. Niestety są totalnie ignorowani, a jest ich coraz m.. rozwińniej. Zróbcie film o prawdziwej historii Jedwabnego. Miejcie poczucie misji, bądźcie przyzwoici. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Powodzenia! Niech film będzie dobry,prawdziwy!

AK
10 zł

Adam Kotowski

Pozdrawiam i życzę dużo siły do realizacji tego projektu

KM
60 zł

Krzysztof Miszczyński

Powodzenia"

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

100 zł

Ewa Łagowska

To wspaniała inicjatywa na odkłamywanie historii. Trzymam za Państwa kciuki i powodzenie projektu, wspieram modlitwą . Pozdrawiam, Ewa

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia Panie Wojciechu.

PK
100 zł

Piotr Kentnowski

Chwała Wielkiej Polsce!

RR
50 zł

Romuald Rykiert

Ten film to konkretna walka z antypolskim fałszowaniem historii

RM
100 zł

Rafał Matusiak

Aby prawda wyszla na jaw ! ????????

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Bardzo potrzebny fiilm! Powodzenia

DP
100 zł

Daniel Pokora

Czekam na film z niecierpliwością, wielki szacunek dla całej ekipy, powodzenia.

LM
110 zł

Lukasz Mat

Niech ten film w końcu zmobilizuje ludzi do poznawania historii nie tylko w szkole ale i samodzielnie i odkrycie jakie niebezpieczeństwo niesie ze sobą jej przekłamywanie, nieznajomość i brak jej obrony.

KP
25 zł

Krzysztof Pisarski

Trzymam kciuki.

JS
20 zł

Janusz Szubert

Życzę Panu powodzenia Panie Wojtku.

AS
100 zł

Anna Strachocka

dziękujemy za inicjatywę powstania filmu w obronie naszej godności narodowej

KC
50 zł

Konrad Cencek

Powodzenia życzę i wytrwałości w dążeniu do prawdy!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!!!!

MJ
105 zł

Marcin J Paszek

Oby sie udalo.

Królestwo Książki ghhf6n

WF

Wojciech F

Trzymam kciuki za produkcje.

AZ
100 zł

ADAM ZAJAC

Powodzenia!

MS
447 zł

Marek Sikorski

Proponuję autorom zbierać ponad ustalony limit i resztę przeznaczyć na porządną promocję filmu oraz wykonanie go również w wersji angielskiej !

TK
20 zł

Tomasz Król

W obronie dobrego imienia Państwa Polskiego

WM
50 zł

Wojciech Marszał

Powodzenia, Szczęść Boże.

LM
500 zł

Laura Mojecka

Nigdy się nie poddawaj! Powodzenia i błogosławieństwa Bożego w działaniach!

JG
50 zł

Joanna Glowinska

czekam z niecierpliwoscia na ten film z angielskim lektorem mam oczywiscie nadzieje .

MF
100 zł

Marcin Figura

Walczymy o prawdę! Walczymy o Polskę!

AK
100 zł

Artur Kurpinski

Bardzo się cieszę że powstanie ten film, życzę wszystkim osobom pracującym przy tym projekcie siły, wytrwałości i dużo zdrowia. Trzymam kciuki

AC
100 zł

Adam Cichoń

TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!! SZCZĘŚĆ BOŻE

MD
100 zł

Mateusz Dubaj

Powodzenia Wojtku. Uważaj na siebie!

TR
20 zł

Tomek R Mikutel

DK
100 zł

Dominika Kramek

Prawdę trzeba głośno mówić.

KW
20 zł

kamil wójcik

powodzenia, wytrwalosci, niezlomnosci.
dzieki ze jestescie

IG
100 zł

Izabela Gawłowska

Kochani, kibicuję Wam od dawna! Również modlitwą. Wielki szacunek. Utożsamiam się z Waszą postawą. Ja Polka łączę się z Wami Polakami, dla naszego kraju! Serdeczności
Izabela Gawłowska

WO
10 zł

Wojciech Ostach

Popieram w 100%

WR
50 zł

Wojciech Racz

Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli. Prócz wpłaty zapewniam o modlitwie za twórców filmu.

Wojciech Krystosiak

Proponuje nakręcić w kilku językach. Prosze aby nie było tak jak z filmem dywizjon 303 wersja dla Polaków i inna łagodniejsza dla Anglików aby nie obrazić.

JL
50 zł

Jerzy Lemański

Powodzenia! Jest nas więcej niż myślicie! Pozdrawiam. :)

LW
100 zł

Leszek Węgrzyn

Nigdy się nie poddajcie !

Robert Biega

Trzymać tak dalej... brawo!

AK
100 zł

Arkadiusz Kulbacki

Trzymam kciuki za projekt, powodzenia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Bardzo ważny i zarazem niezmiernie trudny temat. Życzę powodzenia i wytrwałości w realizacji, niech to będzie nasz wspólny sukces o lepszą, bezpieczniejszą Polskę dla Polaków.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za sukces

BP
100 zł

Bartek Przygodzki

Trzymam kciuki. Musimy walczyć o nasze dobre imię.

1 000 zł

Tom Bojarski

Good luck with this much needed project, which should shed more light on complicated history of World War II. The truth needs discovered and needs to be told, since Jedwabne tragedy has been highjacked by hateful propagandists.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za realizacje tego filmu!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

15 zł za obsługę transakcji? To kto za to płaci przy wpłacie np 20 zł?

EH
50 zł

Emil Hernik

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

ŁR
10 zł

Łukasza Romanowski

Powodzenia.

KR
100 zł

Krystian Radzikowski

Mam nadzieję że jakaś siła, być może będzie to ten film w końcu usunie pierwsza cegiełkę i cały ten mur kiedyś runie. Będzie to korzyścią dla narodu polskiego i dla całej cywilizacji żydowskiej. Mieszanie się obcej cywilizacji żydowskiej w łacińską w XXw nie skończyło się dobrze dla tej pierwszej i .. rozwińoby historia nie zatoczyła koła i tym razem...

ML
50 zł

Mikołaj Lewandowski

Powodzenia, trzymam kciuki za całą produkcję :)

AM
100 zł

Arkadiusz Mlynarczyk

Niech wygra prawda !!!

SP
20 zł

Szymon Piszcz

Pozdrowienia z Rzeszowa.

SM
99 zł

Stanisław MIRSKI

Robicie kawał dobrej roboty, powodzenia!!!

Powodzenie Panie Wojtku, czekam na premierę !

ME
20 zł

Miroslaw Ekspenszid

Nareszcie! może w końcu coś się ruszy. Nie będą nam pluć w twarz. Prawda będzie pokazana.

AC
100 zł

Anna Ciesla

Bóg, Honor,Ojczyzna!

AB
20 zł

Arkadiusz Biernacki

Prawda Nas wyzwoli!!! POLSKA

50 zł Paweł Marciniak

M
50 zł

Magdalena

Dla Ojczyzny

AK
50 zł

Andrzej Konarski

Wpłacamy i udostępniamy.

20 zł

marek żur

powodzenia!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

GS
100 zł

Grażyna Sztandera

Witam, popieram Pana, wierzę, że robi to Pan dla Polski i Polaków, tylko prawda jest ciekawa, nich Pan kontynuuje, pozdrawiam

Użytkownik anonimowy
130 zł

Użytkownik anonimowy

A KTO wyświetli ten film? TVP?:))

M
10 zł

Maciej

Chwała Wielkiej Polsce Katolickiej - Triumf Nadejdzie

TK
20 zł

Teresa Konopnicka

Życzę powodzenia w realizacji filmu.

MB
3 zł

Mateusz Bieliński

Świetna inicjatywa!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Czołem Wielkiej Polsce

B
20 zł

Bartosz

Mega Cel i PracA

Film wg. mnie w wersjach językowych, aby dotarł "WSZĘDZIE" ... My znamy prawdę - ŚWIAT nie zna ...

TO
50 zł

Tomek Opłotny

Czołem Wielkiej Polsce

KP
100 zł

Kamil Paździor

Niech prawda zwycięży! Chwała wolnej i suwerennej Polsce!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Pozdrawiam

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

3mam kciuki za powodzenie

Użytkownik anonimowy
101 zł

Użytkownik anonimowy

Nie spoczniem.

JD
100 zł

Jerzy Dźwigała

Mam nadzieję że film powstanie i jeszcze go obejrzę... pozdrawiam

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Żydzi mają kasę, a my mamy rację.

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Życzymy powodzenia!

M
20 zł

Michał

Cieszę że są tacy ludzie jak Pan, panie Wojciechu, jak Pan Budzyński, Pani dr Ewa Kurek i inni. Ciesze się że są ludzie którzy dbają o prawdę, polski honor, interes Polski i jej historie. Dziękuję za to i szczerze doceniam waszą ciężką pracę. Oby tak dalej, nie przestawajcie...

M
50 zł

mariuszm

powodzenia

Użytkownik anonimowy
35 zł

Użytkownik anonimowy

powodzenia

MK

Michal Kawa

Dziękuję za takie akcje i powodzenia w promowaniu prawdy.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Grosz do grosza I uzbieramy

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Big, Honor, Ojczyzna.
Lapska precz od Polski

SP
500 zł

Szymon Pędziwiatr

Aby zbiórka szybko dobiegła końca

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Chwała wielkiej Polsce

MO
500 zł

Marcin Obiegly

Powodzenia

RG
20 zł

Roman Gonciarz

Może zobaczę ten dokument w TVP pis.

Bardzo ważna inicjatywa, bardzo potrzebny film. Dziękujemy, Jerzy i Maria Brniakowie

ST
50 zł

Sylwester Tarnawski

Prawda zawsze zwycięży

PS
50 zł

Piotr Szewczyk

Juz nie moge się doczekać filmu!

ZN
500 zł

Zbigniew Nastałek

Niech Prawda zwycięża, jaka by ona nie była, jak bardzo niewygodna i bolesna dla wielu. Niech Prawda będzie naszą siłą i naszym orężem, niech będzie ona znana i niech daje siłę wszystkim, którzy chcą za nią walczyć i zwyciężać dla niej.

KD
20 zł

Katarzyna Dąbkowska-Kędzierska

Szczęść Boże !

TM
100 zł

Tomasz Mazurek

Powodzenia!!

MJ
100 zł

Maciek Jakubik

Wpłacone! Powodzenia w projekcie!

GT
100 zł

Grzegorz Telec

Tak trzymać!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia w odkłamywaniu historii.

JJ
100 zł

Józef Janusiewicz

Dobra robota. Dziękuję.

ŁP
50 zł

Łukasz Podgorski

Poprostu powodzenia w odkłamywaniu Historii :)

50 zł

Krzysztof Świtalski

Prawda zwycięży! ????????

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Do przodu, krok po kroku.

MB
50 zł

Marek Burzyński

Tylko prawda, jakakolwiek by ona nie była...

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

BRAWO !!! Każdy się dorzuca!!!!! Łapcie za portfele !!! Nikt za nas nie sfinansuje naszej prawdziwej Historii w kinematografii .. przecież tego nie zrobi PFN.. bo jacht się popsuł! HAŃBA Dla PISu! wyborca KONFEDERACJI !

Anna Cebulska

Trzymam kciuki... Obecność Pani dr Ewa Kurek gwarantuje sukces

KW
10 zł

krzysztof Wi

Czekamy na film z niecierpliwością.Dziękuję Panie Wojciechu i nasza kochana Pani Ewo

MS
50 zł

Maciej Sawoń

Pozdrawiam z Białegostoku.

JM
100 zł

Jacek Makowski

Należy to odkłamać! Pierwszą kopię powinien otrzymać Jack Daniels...

Barbara Tyszkiewicz

Dziękuję Panie Sumliński za podjęcie tego przedsięwzięcia i walkę o prawdę!

WS
100 zł

Wojciech Strach

Dobra robota Panie Wojciechu, mam nadzieję, że uda się szybko zebrać potrzebne środki. Szczęść Wam Boże na tej trudnej drodze.

PC
20 zł

Piotr Chojnowski

Tylko prawda naszą tarczą.

100 zł

Bartłomiej Żukowski

Powodzenia

MC
20 zł

Marcin Cymbor

Prawda zawsze zwycięży

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia. Prawda ich boli.

Bez względu na to jaka prawda by nie była należy o niej mówić, tylko ona nas wyzwoli. Dlatego wspieram ten projekt.

AG
100 zł

Andrzej Grupiński

Liczę, ze ten film wiele zmieni.

IO

Iwona Olchowska

Powodzenia!

SJ
50 zł

Sławomir Janeczko

Powodzenia Panie Wojciechu. Trzymam kciuki

MM

Maciej Majsak

Bardzo dziękuję za Pana pracę dka Polski i Polaków. Szzcunek !

Użytkownik anonimowy
1 000 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

MW
100 zł

Mateusz Widomski

Proszę dbać jak najdłużej o prawdę w tym zakłamanym polskim betonie politycznym!

AP
50 zł

Artur Pacak

Pozdrawiam z Irlandii I zycze wytrwalosci w tym czym sie pan zajmuje panie Wojtu obnazaniu obludy zlych ludzi I Dbaniu o dobre imie Polski I Polakow.Dziekuje I Serdecznie Pozdrawiam.

PT
20 zł

Piotr Tworek

Czołem Wielkiej Polsce!

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

Sercem za prawdą!

PC
50 zł

Paweł Chmiel

Życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że powstanie wersja z tłumaczeniem na język angielski, bo przede wszystkim świat musi o tym usłyszeć. Powodzenia drodzy Państwo!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Pozdrawiam

JN
50 zł

Justyna Nowicka

Wierzę, że się uda!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki za powodzenie projektu!

JS
50 zł

Jerzy Szydło

Mam nadzieję, że uda się zrealizować ten projekt i w końcu prawda o Jedwabnem dotrze do światowej opinii publicznej

MW
500 zł

Marian Wrona

Z Bogiem Panowie

Użytkownik anonimowy
30 zł

Użytkownik anonimowy

Tak trzymač.

WJ
50 zł

Wojciech Jurczyk

Serdecznie pozdrawiam. Wielki szacunek dla Pana.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Całym sercem za odkłamaniem prawdy

AO
100 zł

Andrzej Orłowski

Niech Was Bóg błogosławi .

AA
100 zł

Aldona Augustyniak

Bardzo ważny projekt ! Dziękuję i życzę powodzenia !

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!!!!!

AF
100 zł

Artur Fidyk

Życzę szybkiego rozpoczęcia i zakończenia filmu. Ten film jest nam potrzebny.

ML
50 zł

Monika Lach

Całym sercem z Wami! Dziękuję

MK
100 zł

Mateusz Kowalski

Powodzenia moi bracia !!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki !

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki! Prawda nas wyzwoli.

G
10 zł

Grzegorz

Na szerzenie prawdy

10 000 zł
Andrzej Lato
D
10 000 zł
dominik.przyborowski
Dane ukryte
5 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 000 zł
Dane ukryte
RK
4 000 zł
Robert Kowalski
GP
4 000 zł
Grzegorz Pieczenczyk
Dane ukryte
3 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 090 zł
Dane ukryte
P
1 072,08 zł
polonijne koło Ruchu Narodowego w Niemczech
M
1 001 zł
Marcin Osowski
D
1 001 zł
Dorota i Andrzej Fus
K
1 000 zł
kopecmariusz
TR
1 000 zł
Tomasz Raczyński
A
1 000 zł
artstory
PT
1 000 zł
Patrycja Tarnowska
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
M
1 000 zł
Matuszczak
VK
1 000 zł
Violetta Korasiak Hällstorp
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
JW
1 000 zł
Jadwiga Wroblewska
JK
1 000 zł
Janusz Korpusik
ZO
1 000 zł
Zbigniew Oleszczuk
JJ
1 000 zł
Jacek Jablonski
KW
1 000 zł
Krzysztof Wanat
RG
1 000 zł
Romuald Gmurowski
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
BZ
1 000 zł
Bartłomiej Zarzycki
RC
1 000 zł
Rafał Czpakowski
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
KS
1 000 zł
Konrad Sebastian Szenfeld
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
II
1 000 zł
Iwona i Wiktor Kalinowscy
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
KW
1 000 zł
Krzysztof Wolski
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
MK
1 000 zł
Mateusz Kulig
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
PG
1 000 zł
Piotr Gajewski
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
MG
1 000 zł
Mariusz Gawecki
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
T
1 000 zł - zwrócone
Tomasz Bojarski
JC
1 000 zł
janusz chodkowski
P
1 000 zł
Piotr
MB
1 000 zł
Marek Będziechowski
BS
1 000 zł
Bartosz Skura
DK
555 zł
Dorota KOSSEWSKA
512,98 zł
Marcin Misztalski
Użytkownik niezarejestrowany
505 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MK
501 zł
Mariusz Kłos
C
500 zł
cisowianka70
EZ
500 zł
Elżbieta Zawistowska
ZS
500 zł
Zbyszek Sosnowski
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
AK
500 zł
Andrzej Krysztofowicz
MS
500 zł
Marek Sadowski
IZ
500 zł
Ireneusz Zwolinski
G
500 zł
Grzegorz Wierzbicki
500 zł
wlodzimierz j jezek
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
DP
500 zł
Daniel Pokora
KS
500 zł
Kamil Stefanowicz
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
JL
500 zł
Joanna Lipka
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
LM
500 zł
Laura Mojecka
MK
500 zł
Marcin Krzyscin
BI
500 zł
Bogdan i Renata Budzanowscy
BS
500 zł
Barbara Smoleńska
MI
500 zł
Michal Iwanowicz
AG
500 zł
Arkadiusz Golon
500 zł
wlodzimierz j jezek
DP
500 zł
Dariusz Popławski
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
WZ
500 zł
waldemar ząbczyk
TM
500 zł
Tomasz Milewski
D
500 zł
daro2s
500 zł
robert moszczynski
KL
500 zł
Krzysztof Lemek
JJ
500 zł
Jerzy Jońca
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Ł
500 zł
Łukasz Dziedziuch
SP
500 zł
Szymon Pędziwiatr
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
MO
500 zł
Michał Owczarek
TS
500 zł
Tomasz Scech
AK
500 zł
Andrzej Kaczmarski
500 zł
Andrzej Śliwiński
AL
500 zł
Andrzej Lanczewski
US
500 zł
Ursula Szkolka
PA
500 zł
Przemysław Angryk
PA
500 zł
Pawel Antoszewski
AM
500 zł
Artur Malinowski
MI
500 zł
Maria i Tomasz Wonko
BW
500 zł
Bozena Wasiek
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
MS
500 zł
Marcin Slowik
LS
500 zł
LESZEK SZCZEPKOWSKI
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
WN
500 zł
Witold Nosarzewski
ZN
500 zł
Zbigniew Nastałek
RK
500 zł
Roman Kowalczyk
JH
500 zł
JAROSŁAW HALSKI
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
500 zł
Paweł Bulkowski
P
500 zł
Patryk i Agnieszka Orłowscy
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
KP
500 zł
Krzysztof Pęk
Arkadiusz Zając
500 zł
Arkadiusz Zając
R
500 zł
Robert Chyży
DW
500 zł
Dominik Wąż
MO
500 zł
Marcin Obiegly
MS
500 zł
Marek Soltys
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
MW
500 zł
Mariusz Wlodarczyk
PL
500 zł
PIOTR LUKRAWSKI
BR
500 zł
Bogdan Rogoza
500 zł
Piotr Bieleś
ŁN
500 zł
Łukasz Nowicki
HH
500 zł
Halina Hogue
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
PC
500 zł
Piotr Chicheł
MA
500 zł
Magdalena Abramczuk
S
500 zł
skibal123
B
500 zł
Barbara Bienkowska
R
500 zł
Rafał Kozaczka
EK
500 zł
Elżbieta Kańczugowska
S
500 zł
Sławomir Lewoniewski
WB
500 zł
Waldemar Brzozowski
PJ
500 zł
Przemysław Jałocha
K
500 zł
kul
WB
500 zł
Wojciech Bąblewski
JN
500 zł
Jakub Niemczyk
MW
500 zł
Marian Wrona
MS
500 zł
Maciej Sobieszek
JF
500 zł
Jozef Furtak
ZS
500 zł
Zbigniew Strojny
BM
499 zł
Bartlomiej Migodzinski
Dane ukryte
450 zł
Dane ukryte
MS
447 zł
Marek Sikorski
PJ
400 zł
piotr jaruga
KB
400 zł
Krzysztof Bender
MR
400 zł
Marek Robenek
ZC
390 zł
Zbigniew Cuper
350 zł
Kacper Piotrowicz
JK
350 zł
Jerzy Kowerski
JK
350 zł
Jerzy Knabe
Dane ukryte
303 zł
Dane ukryte
MH
300 zł
MAŁGORZATA HAŃCZYC
J
300 zł
Jarosław Ignatowicz
TZ
300 zł
Tadeusz Zięba
MN
300 zł
MARIA NOWAK
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
GO
300 zł
Grzegorz Osowski
JK
300 zł
Joanna Kolbusz Buda
MR
300 zł
Magda Riechert
ZC
300 zł
Zbigniew Czarniecki
AK
250 zł
Andrzej Konat
ZK
250 zł
Zdzislaw Kedzierski
IB
250 zł
Iwona Brzuchalska
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
BS
250 zł
Bozena Szymanska
JW
250 zł
Jolanta Warne
WW
250 zł
Wojciech Wiśniewski
Użytkownik niezarejestrowany
215 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
203,49 zł
Użytkownik niezarejestrowany
H
201 zł
Henryk Kajko
PD
200 zł
Paweł Domański
JZ
200 zł
Janusz Zajączkowski
200 zł
Alina Jurzak
R
200 zł
Rafał
GW
200 zł
Grzegorz Wiciński
200 zł
Patryk Żarow
RP
200 zł
Rafał Podskok
BP
200 zł
Barbara Prokopp
GP
200 zł
Grzegorz Przetocki
200 zł
David Kaliszuk
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AP
200 zł
Adam Pacholczak
P
200 zł
Pablos Habilitos
200 zł
Sebastian Śmietana
P
200 zł
Polinamaan
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
JG
200 zł
Jan Gwóźdź
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
JG
200 zł
Janina Głąb
MS
200 zł
Mateusz Szymik
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MJ
200 zł
mariola j adamowska
RB
200 zł
Radosław Barański
AM
200 zł
Anna Małysz
PW
200 zł
Patryk Wieczorek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
200 zł
Tomasz Olejniczak
BH
200 zł
Bozena Hladij
SK
200 zł
Szymon Kawski
VM
200 zł
Violetta Makowiecka
AS
200 zł
Aneta Szczęsna
JW
200 zł
Jolanta Warne
TZ
200 zł
Tadeusz Zięba
DG
200 zł
Daniel Gąsienica-Daniel
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
EL
200 zł
Elzbieta Lewandowska
MP
200 zł
Magdalena Pita
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
K
200 zł
KRZYSZTPOF LORENOWICZ
AB
200 zł
Artur Błoński
DF
200 zł
Dawid Foltyn
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
KK
200 zł
karol konkol
B
200 zł
Bobrowski
IT
200 zł
IWONA TOS
WL
200 zł
W L Leszczynscy
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
200 zł
Marcin Kęsy
JS
200 zł
Jerzy Saczko
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
RS
200 zł
Rafał Szklarczyk
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
WN
200 zł
Witold Niedzielski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MM
200 zł
Michal Maczka
ŁK
199 zł
Łukasz Kołodziej
185 zł
Aleksandra Kuśnierz
TB
150 zł
Tomasz Bojarski
150 zł
Ryszard Świtalski
PD
150 zł
Piotr Dzietczyk
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
AG
150 zł
agnieszka gracz
AZ
150 zł
Agnieszka Zawojska-Sokołowska
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
SM
150 zł
Sławomir Mucha
M
150 zł
Marcin Sławiński
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
150 zł
Tomasz Świderski
EB
150 zł
Ewa Bartmann
SP
150 zł
Stanisław Prewysz-Kwinto
MB
150 zł
Małgorzata Bożek
PO
150 zł
Paweł Ostas
MR
150 zł
Maciej Różycki
AR
150 zł
Adam Róg
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
PP
150 zł
Paweł Pękała
MT
150 zł
Marcin Terpiłowski
PK
150 zł
Przemysław Kulski
TS
150 zł
Tomasz Szczepański
DP
150 zł
Dariusz Pieńkowski
M
150 zł
Monika Mianowska
A
150 zł
adam
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
WW
150 zł
Witold Węglarski
DS
150 zł
Dawid Szast
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
KG
150 zł
Krystian Greba
0
145 zł
07radek
LW
140 zł
Lukasz Wiatrowski
B
135 zł
BARTOSZ PROKURAT
Dane ukryte
130 zł
Dane ukryte
L
125,28 zł
lukasz.rogalski25
PP
125 zł
Paweł Pyś
CB
124 zł
cezar badowski
MP
123 zł
Marcin Piętak
Dane ukryte
123 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
120 zł
Dane ukryte
DG
120 zł
Dorota Gniłka
AA
120 zł
adam anioł
MJ
120 zł
Marcin Jaskulski
RN
120 zł
Radosław Niemiec
PL
120 zł
PIOTR LUKASIEWICZ
J
115 zł
jaco.koterla
B
113 zł
Bartlomiej Chylek
WL
111 zł
Wiktor Lachowski
DK
111 zł
Dorota KOSSEWSKA
JW
110 zł
Jacek Wisniewski
CB
110 zł
Cezary Barański
KW
110 zł
Kamil Wójcik
PC
110 zł
Paweł Ciechomski
MZ
110 zł
Mariusz Zietara
LN
110 zł
Lech Niespodziewański
Ł
110 zł
Łukasz Matjasowicz
JS
110 zł
Jerzy Słowiński
Dane ukryte
105 zł
Dane ukryte
L
105 zł
ledxl
DL
105 zł
Damian L
DM
105 zł
Dawid Maciejewski
MJ
105 zł
Marcin J Paszek
PS
105 zł
Paweł Szczygielski
EG
105 zł
Elżbieta Gadomska-Bistuła
Użytkownik niezarejestrowany
105 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KS
104 zł
Krzysztof Stanik
Użytkownik niezarejestrowany
102,33 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
102 zł
Małgorzata Wojciechowsa
Dane ukryte
102 zł
Dane ukryte
PT
101 zł
Piotr Trzos
Dane ukryte
101 zł
Dane ukryte
W
101 zł
Wojciech Albrecht
T
101 zł
Tomasz Waszkiewicz
MI
101 zł
Marzena i Lech Krawczyk z Wiednia
A
101 zł
Aleksander Wiśniewski
GS
100 zł
Grażyna Sztandera
AB
100 zł
Adam Bieryło
RB
100 zł
Robert Broniarek
GM
100 zł
Gregory Mikolajczyk
KK
100 zł
Kacper Król
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KC
100 zł
Karol Cieśliński
GB
100 zł
Grzegorz Binienda
PM
100 zł
Piotr Mucha
KG
100 zł
Kamil Gajda
PS
100 zł
Piotr Sak
AS
100 zł
Agnieszka Siejkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PJ
100 zł
Piotr Juszczak
100 zł
Bartłomiej Szef
DK
100 zł
Damian Krajewski
100 zł
Grzegorz Nowicki
MA
100 zł
Magdalena Arabudzka
JC
100 zł
Jacek Chęciński
JS
100 zł
Jacek Sękowski
PG
100 zł
Paweł GESING
MS
100 zł
Michał Szklarski
GH
100 zł
Grzegorz Harasimiuk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RS
100 zł
Robert Saciuk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AS
100 zł
Artur Szeliga
ZZ
100 zł
Zygmunt Zieliński
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Robert Biega
100 zł
Robert Biega
Ł
100 zł
Łukasz i Emilia
KS
100 zł
Krzysztof Szczepaniak
Wojciech Krystosiak
100 zł
Wojciech Krystosiak
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
G
100 zł
Grazyna Sztandera
DZ
100 zł
D.A. Zatorscy
SK
100 zł
Sławomir Kłusek
AG
100 zł
Andrzej Grupiński
WZ
100 zł
Wojciech Zaremba
TK
100 zł
Tomasz Kwiecinski
100 zł
Bogusław Żelechowski
EJ
100 zł
Eligiusz Jerzykiewicz
AK
100 zł
Aleksander Kot
KD
100 zł
Katarzyna Dabrowska
TM
100 zł
Tomasz Mierzejewski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KK
100 zł
Konrad Krawczyk
AZ
100 zł
Andrzej Zamorowski
100 zł
Jerzy Brniak
TW
100 zł
Tomasz Wróblewski
JW
100 zł
Janusz Wojciechowski
AK
100 zł
Alina Kopec
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
B
100 zł
Barbara Sobiech
100 zł
Arek Śliwka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DB
100 zł
DANUTA BEREŻAŃSKA
100 zł
Krzysztof Świtalski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BC
100 zł
Bartosz Chlebowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DC
100 zł
Danuta Chrzanowska
SB
100 zł
Sebastian Bojanowski
AP
100 zł
Adam Pilacki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Dariusz Łukaszewicz
SK
100 zł
Sławomir Kwolek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Paweł
B
100 zł
Bozena Stasiak
DR
100 zł
Dariusz Rygier
G
100 zł
Grzegorz
KR
100 zł
Krzysztof Ruciński
IM
100 zł
Irena Mąkowska Drewniak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JS
100 zł
Jacek Sobiś
TR
100 zł
Tomasz Rosiak
KS
100 zł
Krzysia Stepien
AD
100 zł
Agnieszka Dybka
MS
100 zł
Mariusz Skiba
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RN
100 zł
Roman Nowak
SK
100 zł
sylwia KAMBOJ
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ZB
100 zł
zdzislaw borkowski
WD
100 zł
Wojciech Duniec
TR
100 zł
Tomasz Rajczyk
AJ
100 zł
Adrian Janikowski
IG
100 zł
Iwona Gromow
L
100 zł
Lucyna Ziegert
MM
100 zł
Marek Murawski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
EM
100 zł
Elżbieta Mąka
IJ
100 zł
Ireneusz Jurek
ŁM
100 zł
Łukasz Mirkiewicz
MS
100 zł
Michał Sendrowski
DP
100 zł
Dariusz Piotrowski
BC
100 zł
Bartłomiej Ciupik
TP
100 zł
Tomasz Patkowski
ZD
100 zł
Zbigniew Dziczkowski
HR
100 zł
Henryk Rakowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Kamil Żukowski
Anna Cebulska
100 zł
Anna Cebulska
WP
100 zł
Waldemar Pieregończuk
AK
100 zł
Aleksander KULICZKOWSKI
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KM
100 zł
Krzysztof Malinowski
FD
100 zł
Feliksa Dziurdzik
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PP
100 zł
Paweł Piskorz
DK
100 zł
Dariusz Kula
MK
100 zł
Mateusz Kowalski
MP
100 zł
Martyna Perzyńska
100 zł
Tomasz Świderski
GG
100 zł
Grzegorz Glonek
RJ
100 zł
Rafal Jarocki
ML
100 zł
Mateusz Lis
AL
100 zł
Anna Leszczyńska
MJ
100 zł
Marek Jakubaszek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PA
100 zł
Pawel Antoszewski
MK
100 zł
Mariusz Król
M
100 zł
Monika_Adam
PS
100 zł
Paweł Sznajder
AO
100 zł
Anna Otczyk
P
100 zł
pracownia
AI
100 zł
Agnieszka i Dariusz Bujak
LK
100 zł
LUCJAN KUPCZAK
PS
100 zł
Paweł Stacherek
D
100 zł
Dawid Rychta
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DK
100 zł
Dominik Kowalczyk
HK
100 zł
Henryk KAJKO
BP
100 zł
Barbara Pol-Jelonek
100 zł
Bogusław Żelechowski
KW
100 zł
Krzysztof Walczak
KC
100 zł
Krzysztof Ciebień
RW
100 zł
Rafał Wyszomierski
ZS
100 zł
Zbigniew Skrzypa
BT
100 zł
Barbara Tacka
BC
100 zł
Bogusław Chrzanowski
AH
100 zł
Aleksander Heciak
MK
100 zł
Mariusz Klimczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DK
100 zł
Dariusz Kolba
U
100 zł
Urszula Gosiewsla
I
100 zł
iremarch
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DP
100 zł
Dawid Paszkowski
PG
100 zł
Pawel Gosik
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MA
100 zł
Mirosław Anioł
JP
100 zł
Jan Przybyłek
DS
100 zł
Daniel Sledzinski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
CM
100 zł
Celina Marczyk
LP
100 zł
Lukasz Pacholik
BS
100 zł
Bożena Szczypkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
IG
100 zł
Izabela Gawłowska
ML
100 zł
Mateusz Liszka
KK
100 zł
Krystian Kosecki
JK
100 zł
Jarosław Kuczyński
MZ
100 zł
Michał Zuń
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KK
100 zł
Krzysztof Kaminski
R
100 zł
Resinfloor Kamil Wodecki
M
100 zł
Maciej Jakubowski
EK
100 zł
Erlend Kwartnik
GP
100 zł
Gabriela Pastuszak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BP
100 zł
Bartek Przygodzki
GS
100 zł
Grzegorz Szczecinski
MG
100 zł
Mateusz Gibała
ZJ
100 zł
Zbigniew Jankowski
HS
100 zł
Halina Skrzypek
D
100 zł
dariuszkk
MR
100 zł
Miroslaw Rzeznik
EJ
100 zł
Ewa Jasik
KR
100 zł
Krystian Radzikowski
JM
100 zł
Jacek Marciniak
GP
100 zł
Grażyna Pućkowska
BM
100 zł
Bartłomiej Majzel
DZ
100 zł
Dorota Zamojska
GJ
100 zł
Grzegorz Jeżak
GS
100 zł
Grzegorz Szafrański
KD
100 zł
Kacper Dela
ŁM
100 zł
Łukasz Molczyk
HM
100 zł
Hanna Minska
KK
100 zł
Konrad Krasiński
MJ
100 zł
Marcin Jarmoszka
EM
100 zł
Eryk Mazurek
PS
100 zł
Patryk Sporysz
MG
100 zł
Mariusz Goska
M
100 zł
m_szczepanska
MJ
100 zł
Michael Jankowski
WW
100 zł
Witold Węglarski
MI
100 zł
Marta i Paweł Bielscy
TK
100 zł
Tomasz Kamiński
GP
100 zł
Grzegorz Pelikan
AC
100 zł
Anna Chrystan
100 zł
Mateusz Duzinkiewicz
KC
100 zł
Kazimierz Cudzich
SJ
100 zł
Sławomir Jarosiński
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Piotr żółtek
WK
100 zł
Wiesław Krysta
100 zł
Roman Krupa
BW
100 zł
Barbara Wojewódzka
PA
100 zł
Paweł Armanowski
RC
100 zł
Rafał Chochorowski
MF
100 zł
Marcin Figura
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SC
100 zł
Sławomir Chudzik
WW
100 zł
Wojciech Wieczorek
KT
100 zł
Kazimierz Trojanowski
TM
100 zł
Tomasz Mazurek
MG
100 zł
Marcin Grela
100 zł
Janusz Łoń
PS
100 zł
Piotr SOYKA
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JL
100 zł
Janusz Lesinski
PK
100 zł
Paweł Kaczmarek
SS
100 zł
Stanisław Sochacki
MM
100 zł
Michal Maziuk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TS
100 zł
Tadeusz Szuber
PS
100 zł
Piotr Szlawski
JM
100 zł
Jacek Miroslaw Sowinski
PJ
100 zł
Paweł Jonko
AN
100 zł
Arkadiusz Nowak
KM
100 zł
Krzysztof Madej
MZ
100 zł
Marcin Zmuda Trzebiatowski
P
100 zł
Paweł Jabłoński
AA
100 zł
Andrzej Adamski
AZ
100 zł
ADAM ZAJAC
WZ
100 zł
Wojciech Ziętkowski
PS
100 zł
Paweł Smalcerz
KO
100 zł
kate Obek
MK
100 zł
Marek Kruszewski
JK
100 zł
Jarosław Kobalczyk
LS
100 zł
Lisiewski Stanisław
LC
100 zł
Lukasz Czajka
JD
100 zł
Jerzy Dźwigała
KO
100 zł
Krzysztof Obrzud
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KM
100 zł
Krzysztof Mościcki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PI
100 zł
Paula i Kacper Biegasiewicz
W
100 zł
wikcie4
DW
100 zł
Daniel Woźny
WB
100 zł
Waldemar Batte
M
100 zł
mrbg
KM
100 zł
Krzysztof Michlik
K
100 zł
Kris Moscicki
RD
100 zł
Robert Dombrowski
R
100 zł
Rafał Kościelny
PC
100 zł
Piotr Czyżak
MW
100 zł
Marek Walczyński
ZZ
100 zł
Zbigniew Zarecki
RS
100 zł
Roman Skóra
MC
100 zł
Mariusz Ciezkowski
KM
100 zł
Konrad Matejak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KB
100 zł
Krzysztof Bazyluk
M
100 zł
Marek Krzyżanowski
100 zł
Anna Świątek
JW
100 zł
Jan Wolski
DM
100 zł
Dominik Molenda
MN
100 zł
Mariusz Niełacny
HU
100 zł
Henryk Ukleja
RN
100 zł
Rita Nowak-Wilowska
100 zł
Jacek Zając
DW
100 zł
Dariusz Walkowiak
KW
100 zł
Krzysztof Wydra
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AC
100 zł
Anna Ciesla
KM
100 zł
krzysztof matysiak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
anonim
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BK
100 zł
barbara kruczek
KK
100 zł
Krzysztof Kot
WR
100 zł
Wojciech Romańczyk
BD
100 zł
Bożena Dynowska
G
100 zł
Grzegorz nowak
SZ
100 zł
Szymon Zając
AD
100 zł
Adam Domagała
KL
100 zł
Krzysztof Lorek
MM
100 zł
Michał Majkut
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Łukasz Romanek
PG
100 zł
Piotr Gnaś
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ML
100 zł
Mariusz Logozny
TP
100 zł
Tomasz Pająk
ER
100 zł
Ewa Rybarczyk
J
100 zł
jn.szymanski
DB
100 zł
Dariusz Bartczak
A
100 zł
Alan
EW
100 zł
Emil Walaszczyk
E
100 zł
Ewa i Mariusz Obarowie
JK
100 zł
Jerzy Korgól
WS
100 zł
Władysław Serafin
100 zł
Kristian Skoczylas
JK
100 zł
Józef Krzysztof Oraczewski
MR
100 zł
Marek Roman
MO
100 zł
Marek Ostrowski
SK
100 zł
Sławomir Kasprzak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JJ
100 zł
Jarosław Jabczyk
W
100 zł
Wojciech Nepelski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RP
100 zł
Rafał Ptak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RM
100 zł
Rafał Matusiak
DB
100 zł
dominik bladowski
PZ
100 zł
Piotr Zieliński
KB
100 zł
Krzysztof Brański
L
100 zł
laochex
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Michal Milewski
BP
100 zł
Bożena Paradzińska
GZ
100 zł
Grzegorz Zieliński
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
EZ
100 zł
Edwin Zezoń
JS
100 zł
Jan Szydełko
100 zł
Grażyna Łukaszewska
KD
100 zł
Krzysztof Dzieł
MM
100 zł
Marianna Mroczek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Elżbieta Čejka
Patryk Seweryn
100 zł
Patryk Seweryn
PM
100 zł
Piotr Mizura
MB
100 zł
Marcin Babiniec
MK
100 zł
MAŁGORZATA KUDRA
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AH
100 zł
Agata Halgas
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
G
100 zł
Grzegorz Broniszewski
ZD
100 zł
Zuzanna Dykszak
GA
100 zł
Grzegorz Adamczak
PP
100 zł
Paweł Piskurewicz
KB
100 zł
KRZYSZTOF BORCZYK
TW
100 zł
Tomasz Węgrzyn
TM
100 zł
Tadeusz Makaruk
MK
100 zł
Magdalena Kucharska
100 zł
Przemysław Kulczyk
MK
100 zł
Marek Krygowski
DZ
100 zł
Damian Zając
WK
100 zł
Waldemar Kostro
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
WC
100 zł
Wojciech Ciborowski
AJ
100 zł
Andrzej Jachymczak
WK
100 zł
Waldemar Kulig
AW
100 zł
Anna Wójcik
100 zł
Jacek Śliwiński
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ML
100 zł
Małgorzata Luboch, Janina Luboch, Piotr Luboch
RS
100 zł
Robert Soszka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
Joanna Rykowska
PK
100 zł
Piotr Kubiak
BU
100 zł
Basia Uliniarz
TP
100 zł
Tomasz Partyła
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JI
100 zł
Joanna i Marcin Kabacińscy
PZ
100 zł
Paweł Zych
AG
100 zł
Arkadiusz Głód
MW
100 zł
marcin wiechnik
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AP
100 zł
Andrzej Paduch
MK
100 zł
Miroslaw Kula
AH
100 zł
Arkadiusz Haraszkiewicz
AR
100 zł
Aleksandra Rodewald
MJ
100 zł
Mirosław Janowski
PP
100 zł
Pawel Pasternak
RG
100 zł
Robert Gąsior
100 zł
Wiesław Żołyński
TC
100 zł
Tomasz Cee
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TZ
100 zł
Tomasz Zielonka
MF
100 zł
MAREK FORYCKI
AL
100 zł
Adam Laskowski
TS
100 zł
Tomasz Stokowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
HK
100 zł
Hubert Kowalewski
ŁH
100 zł
Łukasz Halesiak
ŁO
100 zł
Łukasz Olaf Chmielewski
A
100 zł
Artur
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ŁM
100 zł
ŁUKASZ MASTALERZ
DP
100 zł
Dariusz Prusik
PS
100 zł
Piotr Siakala
HS
100 zł
Henryk Sienkiewicz