Leczenie i rehabilitacja 7 letniego Bartka, który walczy z glejakiem ID: 4pkrn2

Leczenie i rehabilitacja 7 letniego Bartka, który walczy z glejakiem ID: 4pkrn2

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

15 055 zł z 100 000 zł

15%

15 055 zł

15 055 zł

z 100 000 zł

5 dni

5 dni

do końca

249

249

wspierających
15%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki


Ludzie o dobrym sercu,Czy wiecie, że możecie komuś uratować życie? Proszę, przyłączcie się do walki z chorobą mojego syna Bartusia. Zachorował on na Nowotwór Pnia Mózgu- Glejak Pnia Mózgu - 2 stopień złośliwości wg WHO. Zdiagnozowano go we wrześniu 2019 r. po wykonaniu biopsji stereotaktycznej. Nic wcześniej nie zapowiadało takiego koszmaru. Bartuś urodził się zdrowym dzieckiem prawidłowo rozwijającym się. Przed chorobą moje dziecko było uśmiechnięte, korzystające z życia, wokół siebie miał wielu przyjaciół. W listopadzie 2019 r. rozpoczęło się leczenie syna chemioterapią, która miała trwać 85 tygodni. Szpital stał się dla nas drugim domem. Neurologiczny stan zdrowia Bartka, pomimo zastosowanego leczenia, pogorszył się i okazało się, że będzie potrzebna kosztowna rehabilitacja, ponieważ doszło do niedowładu połowiczego spastycznego prawostronnego ataksji móżdżkowej mowy skandowanej oraz chodu hemiparetycznego. Obecnie syn jest w trakcie radioterapii, która będzie trwała 6 tygodni po 5 dni   w tygodniu. Syn potrzebuje mojej pomocy we wszystkich czynnościach życia codziennego. Do kosztów rehabilitacji dochodzą koszty leków, które syn musi przyjmować na stałe oraz koszty związane z dojazdami na leczenie. Trudno jest znaleźć tak świadome swojej choroby dziecko, które ma zaledwie 7.5 roku i już rozumie, że nie może chodzić do szkoły, jak jego rówieśnicy. Każda najdrobniejsza infekcja jest dla niego bardzo niebezpieczna. Nasza sytuacja finansowa jest bardzo trudna, gdyż jestem ojcem samotnie wychowującym syna. Nie tracę nadziei!!! Nie mogę!!! Nie chcę!!! Bartuś każdego dnia udowadnia mi jaką ma siłę do walki z jego chorobą. Jest moim Wielkim Bohaterem. Żyję nadzieją, że podjęte leczenie radioterapią i rehabilitacja pomogą mojemu dziecku.Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie i pomoc finansową dla mojego syna Bartusia. Mam tylko JEGO!!! Za okazaną pomoc i wsparcie dziękuję z całego serca.


Pomóc Bartusiowi można dokonując wpłaty na konto:


Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”


Santander Bank


31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 


Aby przekazać 1% podatku dla Bartusia:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243


oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2613 pomoc dla Bartka Gałczyńskiego”


Radosław  Gałczyński

Wpłacający249

 
Dane ukryte
1 000 zł
K
Krzysztof
1 000 zł
Z
Zdrowia Bartek
327 zł
 
Dane ukryte
200 zł
D
danka.chudzinska
200 zł
B
Bartek
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
DW
Delegatura WOP w Szczecinie
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JW
Justyna Wojcik
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
 • Monika Kosieniak

  Bartek miał wczoraj rezonans głowy, wynik budzący nadzieję ale teraz czeka chłopca chemioterapia i długotrwała rehabilitacja.

 • Monika Kosieniak

  Bartek od dziś rozpoczął rehabilitację w domu przez sympatyczną Panią Natalię.

 • Monika Kosieniak

  Bartek jest po cyklu radioterapii, wrócił do domu. Ostatnie badania krwi są pozytywne. Od poniedziałku zaczynamy prywatnie rehabilitację, na razie w domu. Niedowład prawej dłoni i prawej nóżki wymaga długotrwałej rehabilitacji. Dla komfortu poruszania się Bartuś ma zamówiony wózek inwalidzki. Chłopiec od dawna nie przebywa na świeżym powietrzu, tylko szpital dom, dom szpital. Wsparciem dla niego są wizyty kolegów którzy go czasami odwiedzą. Dużą dawkę pozytywnej energii otrzymuje od swojej wychowawczyni Pani Oli podczas zajęć online. Bartek zdaje sobie sprawę z zagrożeń jakie wynikają z guza pnia mózgu. Dziękuje wszystkim za wsparcie, pozytywne myśli.

 • TK
  Tomasz Krzysztyniak

  Nie mogłem być, ale nie zapomniałem. Pobiegałem i wpłaciłem.

  50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

493 529 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?