id: 4psbef

Debiutancka płyta ECHO RODU

Debiutancka płyta ECHO RODU

Nasi użytkownicy założyli 1 067 777 zrzutek i zebrali 1 164 038 328 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani!


Upłynęło lato pełne niewiarygodnych przeżyć, przygód, ognisk i dźwięków. Poprzedzone było długimi wędrówkami w puszczy, nasłuchiwaniem i odczuwaniem. Przyjmowaniem wibracji natury, odkrywaniem historii zataczającej kręgi, jak sama Ziemia. Transformowaniem tych doświadczeń w dźwięki muzyki, aby mogły płynąć w inne światy, w inne środowiska i wymiary. Podzieliliśmy się tym wszystkim z Wami, nie spodziewając się, z jakim ciepłem i entuzjazmem się spotkamy. Oddajecie nam to wszystko z nawiązką, co napełnia nas siłą, aby brnąć tą ścieżką, tworzyć i grać.Nadeszła jesień, skończyły się festiwale, a z nimi nasze granie dla was. Zapas mocy, którą zostaliśmy napromieniowani, jest tak ogromny, że nie możemy przestać działać! Postanowiliśmy tę moc włożyć w nagranie całego naszego materiału, którego mogliście doświadczać w trakcie naszych występów na żywo. Marzymy o tym, aby każdy z Was miał dostęp do tych dźwięków w zaciszach swoich domów, w podróżach, wędrówkach, i gdziekolwiek Was ponosi.

Zaczęliśmy tworzenie pełnoformatowej płyty, zawierającej wszystkie znajome Wam utwory i nie tylko. Do tego oczami wyobraźni widzimy Teledyski. Muzyka, którą tworzymy, to dla nas o wiele więcej, niż rozrywka i wiemy, że również to odczuwacie. Mamy na ten projekt mnóstwo sił, chęci, pomysłów, jesteśmy w stanie znaleźć czas, ale… jak to zwykle bywa, jest i druga strona.


Pomimo że dużą część tego planu jesteśmy w stanie zrealizować sami, będziemy potrzebować pomocy zawodowców.

Zebrane fundusze w całości zostaną przeznaczone na:

 • produkcję płyt CD i okładek
 • oprawę graficzną płyty
 • mix/master utworów
 • nagranie klipu wideo
 • dystrybucję
 • promocję


Wszystko w jak najbardziej ekologicznej odsłonie. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy damy radę podołać wszystkiemu własnymi siłami, a chcemy jak najszybciej podzielić się z wami owocami naszej pracy.

Wiemy, że czas na to jest właśnie teraz.


Ta zrzutka jest skierowana do każdego, kto czuje, że chce wesprzeć nas również materialnie. Każda wpłata będzie wsparciem powstania płyty, która będzie dostępna dla każdego na najpopularniejszych serwisach streamingowych, oraz możliwa do nabycia w wersji kompaktowej. Na początku zeszłego roku podjęliśmy się wielu nierealnych wyzwań i jak do tej pory, ku własnemu zadziwieniu, zrealizowaliśmy wszystkie.


Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, co już udało się osiągnąć wspólnymi siłami. Warstwa artystyczna jest już niemal gotowa, a pieśń "Wiedźma", która promuje naszą płytę, dostępna, wraz z czarującym teledyskiem. Zapraszamy do słuchania, odczuwania i tańca!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Wdzięczność za wsparcie
Każdy wkład, materialny czy duchowy, jest dla nas bezcenny 🙏
1 zł

Kupione 3

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Podpisany egzemplarz płyty CD
Podpisany egzemplarz debiutanckiej płyty zespołu ECHO RODU w wersji CD - pre-order
50 zł

Kupione 50

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Podpisany egzemplarz płyty CD z dedykacją i wstępem na wybrany koncert
Podpisany egzemplarz płyty CD z osobistą dedykacją i wstępem na wybrany koncert (z wyłączeniem festiwali), do ustalenia z zespołem
150 zł

Kupione 5

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Koncert
Muzyczne ognisko wdzięczności, do 5 osób
Prywatne spotkanie w Bieszczadach, ognisko wdzięczności z akustycznym graniem i pobyt dla grupy do 5 osób. Szczegóły do ustalenia
1000 zł

Kupione 2

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Koncert
Koncert zespołu
Prywatny koncert ECHO RODU, szczegóły do ustalenia
2000 zł
Zakończona

Wpłaty 73

MS
Mikołaj Serafin
120 zł
TO
Tomasz Opulski
50 zł
JJ
Jolanta Jaworska
50 zł
AL
Aldaron
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BK
50 zł
JM
50 zł
PT
Paweł Tokarz
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KR
Krzysztof
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 18

 
2500 znaków
 • MS
  Mikołaj Serafin

  Wyśmienita muzyka i piękne teledyski. Jesteście świetne i świetni. Zwykle wolę bardziej „czystą” muzykę ludową (bez elektrycznych i cyfrowych dodatków), ale w Waszym wykonaniu ta mieszanka folku z trance jest czymś po prostu zupełnie czarującym. Mieszkam za granicą od wielu lat, ale kultura słowiańska i polska - wraz z jej brzmieniami - na zawsze pozostanie bliska mego sercu. Mam nadzieję, że wkrótce uda Wam się wydać tę płytę i że mnie uda się Was kiedyś zobaczyć na żywo, w Polsce albo na Wyspa

  120 zł
 • K
  Krzysztof

  Uwielbiam ten Wasz vibe, ten trans w Waszych utworach (nie ma dnia żebym nie słuchał choć parę razy "Wiedżmy", odkąd mi się pokazał ten klip na YT) ! To jest coś nowego, świeżego, i tak bardzo hipnotyzującego ;) Stoner w pagan folku. Nie mogę się doczekać płyty, a najchętniej bym kupił od razu vinyla ;)
  Pozdrawiam, Krzysiek.
  Btw, może jakiś koncert w Trójmieście?

  50 zł
 • TZ
  T. Zieliński

  Słowiańszczyzna to jedyna kultura jaką posiadamy...

  1 000 zł
 • NB
  Norbert B

  Trzymam kciuki! ;)

  200 zł
 • TK
  Tomasz Kąkol

  Niech się dzieje :D

  50 zł