id: 4pt5dy

Wydanie książki "Rewolucja w Rojavie...".

Wydanie książki "Rewolucja w Rojavie...".

8 055 zł 
z 10 000
80%
zakończona
30.06.2018r
169
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 1 nagrodę / ofertę!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 956 478 zrzutek i zebrali 962 447 119 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Witajcie! Pomimo dość licznych trudności, jakie napotkaliśmy po drodze, prace nad książką powoli dobiegają końca. Nie umiemy podać konkretnej daty jej wydania, ale robimy wszystko co w naszej mocy, by ukazała się mniej więcej w lutym. Dziękujemy wszystkim osobom, które dołączyły do zbiórki ???????????????? i wszystkim tym, które w różny sposób i na różnych etapach pomagały w jej prowadzeniu ✊????✊???? W styczniu odezwiemy się do osób, które wpłaciły 35 zł lub więcej, z prośbą o podanie adresu do wysyłki książki.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Michael Knapp, Anja Flach, Ercan Ayboga - Rewolucja w Rojavie. Demokratyczna autonomia i wyzwolenie kobiet w syryjskim Kurdystanie Wstęp: David Graeber Pierwsza książka oddająca w pełni wyjątkową sytuację polityczno – społeczną w Rojavie (Syria) Prosimy was o wsparcie w wydaniu tej ważnej książki. Podpisaliśmy już umowę na jej wydanie w wydawnictwem Pluto Press. Obecnie trwa tłumaczenie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na częściowe pokrycie kosztów zakupu praw do książki, druku, tłumaczenia, składu i promocji książki. Dzięki wam książka ta może się ukazać jeszcze w tym roku! Jeśli uda nam się zebrać kwotę większą, niż potrzebna jest do wydania książki, każdą dodatkową złotówkę wykorzystamy na kolejne projekty wydawnicze Trojki. Co jeśli nie zbierzemy całej kwoty? Podpisaliśmy już umowę z wydawnictwem Pluto Press i jeśli nie wydamy tej książki w określonym umową terminie stracimy pieniądze, które do tej pory zainwestowaliśmy. Tak więc, tak czy siak wydamy - znajdziemy, zrabujemy, pożyczymy :) Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by te pieniądze zdobyć. W takim przypadku książka najprawdopodobniej wyszłaby po prostu nieco później. Mimo wszystko prosimy jednak o wsparcie - zaoszczędzi nam to nieprzespanych nocy i wyrywania włosów z głowy ;) OPIS KSIĄŻKI: Mieszkańcy syryjskich kantonów Rojavy tworzą jedno z najbardziej postępowych społeczeństw na naszej planecie. Zachodni turyści są zdumieni sukcesem projektu, jakim jest wspólnotowa demokracja bezpośrednia, która uznaje równość kobiet za nieodzowną i odrzuca reakcyjną ideologię nacjonalistyczną, a jednocześnie jest zaciekle antykapitalistyczna. Rewolucja w Rojavie jest pierwszym całościowym opracowaniem transformacji społecznej i politycznej trwającej w syryjskim Kurdystanie. Jest to pierwszy autentyczny wgląd w złożone wymiary rewolucji. Jej autorzy wykorzystują własne doświadczenia z pracy i walki w regionie, aby stworzyć obraz nadziei dla polityki i społeczeństwa na Bliskim Wschodzie, oraz ukazać niezwykłą historię walki z przeciwnościami losu. Autorką zdjęć widocznych na profilu jest MarSe

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne

Egzemplarz książki "Rewolucja w Rojavie. Demokratyczna autonomia i wyzwolenie kobiet w syryjskim Kurdystanie".

W miarę możliwości prosimy o wpisanie w tytule przelewu adresu, na który mamy wysłać książkę. Książka będzie wydana najprawdopodobniej pod koniec roku.

35 zł

Kupione 98

Zakończona

Wpłaty 169

 
Dane ukryte
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
350 zł
 
Dane ukryte
183 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków