Wybierz ile chcesz wpłacić

 • "Pańskie oko urzędu nie utuczy"

  Dziękujemy, że jesteś z nami! W nagrodę jako pierwszy dostaniesz wyniki audytu (zostaw swój email).

  rozwiń
 • "Czego oko nie widzi, tego z podatków nie żal"

  Otrzymasz oko na urząd – zakładkę do książek. Ponadto jako pierwszy dostaniesz wyniki audytu.

  rozwiń
  "Czego oko nie widzi, tego z podatków nie żal"
 • "Klasyczny urzędnik zrobi wszystko, co doń należy, ale nic, by ułatwić ludziom życie"

  Otrzymasz zestaw gadżetów (linijka do mierzenia długu miasta, zakładka do książek, latarka). Ponadto jako pierwszy dostaniesz wyniki audytu.

  rozwiń
  "Klasyczny urzędnik zrobi wszystko, co doń należy, ale nic, by ułatwić ludziom życie"
 • "Żaden kraj nie może być dobrze rządzony, dopóki wszyscy jego obywatele nie będą pamiętać, że oni są strażnikami prawa"

  Otrzymasz roczną prenumeratę gazety „Jawny Lublin” – każdy numer, który wydamy drukiem, dostaniesz wprost do swojej skrzynki pocztowej. Ponadto otrzymasz zestaw gadżetów (linijka do mierzenia długu miasta, zakładka do książek, latarka) oraz jako pierwszy dostaniesz wyniki audytu.

  rozwiń
  "Żaden kraj nie może być dobrze rządzony, dopóki wszyscy jego obywatele nie będą pamiętać, że oni są strażnikami prawa"
 • "To nie nasza biurokracja jest za duża na nasze miasto, tylko nasze miasto jest za małe na naszą biurokrację"

  Porozmawiajmy o audycie, pracy urzędów oraz o czym chcesz. Zapraszamy na spotkanie (kawa+ ciastko lub kolacja) z nami. Ponadto dostaniesz roczną prenumeratę gazety „Jawny Lublin” – każdy numer, który wydamy drukiem, dostaniesz wprost do swojej skrzynki pocztowej, otrzymasz zestaw gadżetów (linijka do mierzenia długu miasta, zakładka do książek, latarka) oraz jako pierwszy dostaniesz wyniki audytu.

  rozwiń
  "To nie nasza biurokracja jest za duża na nasze miasto, tylko nasze miasto jest za małe na naszą biurokrację"
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.