id: 4rcjkr

Możesz sprawić, żeby piłka była w grze😊 Zrzutka na obóz sportowy dla 4 super chłopaków. ⛵🏕🚴‍♂️

Możesz sprawić, żeby piłka była w grze😊 Zrzutka na obóz sportowy dla 4 super chłopaków. ⛵🏕🚴‍♂️

9 590 zł 
z 8 000 zł
119%
zakończona 30.06.2021r
90 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Mamy dla Was kilka zdjęć z wyjazdów chłopaków.📸 Była nauka żeglowania ⛵, było spanie w lesie ⛺, była przygoda 🌊, było SUPER!!! 

  Jeszcze raz wielkie ukłony dla WAS. 💗 Dzięki Wam chłopaki mają piękne wspomnienia na całe życie i na pewno będą jeszcze długo opowiadać historie o wakacyjnych przygodach 🤩.v8d3b752cb60fc4b.jpegu023b0848144adde.jpege6c417901593d4ef.jpegjfa56b2538ed6eda.jpeguccbe6a6680106ae.jpeg

  e7950268cba0f88c.jpegs950c12a8871db35.jpeg

  Czytaj więcej
 • Udało się!!!! W niecały miesiąc zebraliśmy potrzebną kwotę, a nawet więcej!!! A to wszystko dzięki Wam 😍 W imieniu chłopaków bardzo dziękuję. Każda zebrana złotówka będzie dobrze wydana. Po opłaceniu wpisowego na wyjazd, za resztę pieniędzy wyposażymy chłopaków we wszystko, co jest potrzebne na takim obozie.

  Jestem przekonana, że ta nasza wspólna akcja nie skończy się tylko wyjazdem chłopaków. Wierzę, że w przyszłości oni tak samo będą pomagać innym w spełnianiu marzeń 😊 Wielkie dzięki!!!

  Czytaj więcej
 • Super! Po 5 dniach możemy wysłać już jednego chłopaka!!! Wielkie dzięki wszystkim wpłacającym i udostępniającym 😀 Niech to trwa ! 😍

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Samuel, 16-latek urodzony w Tadżykistanie, mieszka z rodzicami i swoim rodzeństwem w Warszawie. Mówi po polsku tak dobrze, że trudno się domyśleć, że nie jest to jego ojczysty język. Na lekcjach polskiego potrafi na przykład świetnie odczytać myśl Kochanowskiego i zobaczyć w jego poezji to, co uniwersalne (opinia jego polonistki). 😉

Samuel jest też utalentowanym sportowcem, uwielbia, tak jak jego bracia, grać w piłkę nożną, pasjonuje się geografią🌍. Uczy się na niej między innymi o Tadżykistanie, który mało już pamięta 🌄. Tym bardziej jego młodsi bracia nie pamiętają już swojego kraju. Byli mali, gdy rodzice podjęli decyzję o ucieczce. Teraz wszyscy, poza najmłodszym 2-latkiem, uczą się w polskich szkołach i mówią fantastycznie po polsku. Miło jest patrzeć, jak bracia razem grają w piłkę ⚽, wspierają i troszczą się o siebie. Samuel potrafi uczestniczyć w lekcjach online, jednocześnie opiekując się młodszym bratem. Zawsze kulturalny, uprzejmy i pogodny, mimo tego, że rodzina nie ma łatwego życia. Z nadejściem pandemii tata stracił stałą pracę, co jakiś czas ma dorywcze zajęcia. Mama również ma duży problem ze znalezieniem pracy.

Całe zeszłoroczne wakacje rodzina spędziła w domu, co, zwłaszcza w upały, było trudne do zniesienia dla tak energicznych chłopaków. 😀

W nadchodzące wakacje czterej najstarsi chłopcy mają możliwość wyjazdu na obóz na Mazury. Jest jednak jeden problem, rodzice nie mają szansy sfinansować ich wypoczynku, bo potrzeba na to 8000 zł.


Czy razem damy radę wyprawić chłopców na wakacje? 👍 Wierzymy, że z Waszą pomocą tak!😊Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 90

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
20 zł
M
Michał
100 zł
WJ
Wiesław Jastrzębski
50 zł
A
Aleksandra
200 zł
ED
Ewa Dobrowolska
100 zł
MS
Małgorzata Stęplewska
70 zł
 
Dane ukryte
300 zł
J
joa
50 zł
 
Dane ukryte
400 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

752 496 zrzutek

i zebrali

542 867 424 zł

A ty na co dziś zbierasz?