Mistrzostwa Świata Age Group w Triathlonie (Abu Dhabi 11.2022)

Nasi użytkownicy założyli 1 160 914 zrzutek i zebrali 1 205 442 181 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, założyliśmy tą zbiórkę dla naszego przyjaciela Maćka Wiśniewskiego. Dostał wspaniała szansę na reprezentowanie Polski od kadry narodowej Polskiego Związku Triathlonu Age Group i powołanie na tegoroczne Mistrzostwa Świata które odbędą w listopadzie w Abu Dhabi.

A teraz krótko o naszym przyjacielu:

Ma na imię Maciek, ma 23 lata i na co dzień pracuję jako młodszy aspirant w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie . Od dwóch lat w każdej wolnej chwili trenuję triathlon pod okiem trenera Sebastiana Najmowicza wraz z grupą Najmowicz Triathlon Team oraz od niedawna zaczął współpracę z UKS Ostróda Sport Team .

W 2021 roku stanął na najwyższym stopniu podium w II Mistrzostwach Polski Strażaków w Triathlonie.

W 2022 roku na dystansie olimpijskim zajął 2 MSC w swojej kategorii na Mistrzostwach Europy które odbyły się w Olsztynie.

1 MSC w kat. 18-29 w Mistrzostwach Polski na dystansie Sprint i przepustka na Mistrzostwa Świata które odbyły się w Rzeszów 7 MSC OPEN, 1 MSC w kat. 18-29 w Triathlon Susz i 1 MSC w kategorii mieszkańców woj. Warmińsko-Mazurskiego

2 MSC w kat. 20 - 24 w Mistrzostwach Polski na dystansie 1/2 IM, Poznań

Zdobył również złoto na Mistrzostwa Świata Strażaków pod nazwą "World FireFighters Games 2022"

W pogoni za marzeniami podjeliśmy walkę o jego marzenia. Jednak  sfinansowanie ich w tak małym odstępie czasu przekracza jegoo możliwości. W związku z tym prosimy Was o pomoc w jego realizacji tego świetnego marzenia. W zamian obiecujemy że Maciek jak najlepiej przygotuje się do tego startu i będzie godnie reprezentować Polskę na arenie światowej.

Dziękujemy za każdą złotóweczkę, Maciek to dla Ciebie !