id: 4rerz3

Wybuch gazu w Ożarach - POMOC DLA RODZINY!

Wybuch gazu w Ożarach - POMOC DLA RODZINY!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
63 838 zł 
z 250 000 zł
25%
19 dni do końca
768 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

6 maja 2022r. w Ożarach około godziny 7 rano doszło do wybuchu gazu w naszym domu. Niestety w wyniku obrażeń zmarła moja babcia. Tata, siostra i brat zostali poszkodowani, a moja mama na szczęście była o tej porze w pracy. Dom jednak w wyniku wybuchu się zawalił i nie nadaje się do zamieszkania. Gmina zaoferowała lokum zastępcze.

w5fcfc0474f8d393.png

Zakładam jednak tą wrzutkę dlatego, że w jeden dzień dorobek życia mojej rodziny legł w gruzach. Od kilku lat mieszkam w Gliwicach, jednak właśnie w tym domu w Ożarach wychowywałem się i dorastałem. Informację o całym wydarzeniu dostałem od mamy około godziny 11, bo nie chciała mnie stresować przed maturą z języka angielskiego, którą pisałem tego samego dnia.

Moja mama to bardzo pomocna osoba. Aktywnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Szlachetnej Paczki chętnie zgłasza się na wolontariusza. Z przyjemnością oddaje krew potrzebującym. Ludzie w okolicy głównie pamiętają moją mamę jako sympatyczną listonoszkę, która dzięki tej pracy zaskarbiła sobie sympatię wielu osób. Komentarze pod relacjami z pechowego wydarzenia są dowodem na to, że moja mama nigdy nie odmawia pomocy człowiekowi w potrzebie. Teraz w potrzebie znajduje się nasza rodzina.

Z wyremontowanego przez mojego brata Damiana i urządzonego przez moją siostrę Kasię pokoju zostały już jedynie ciepłe wspomnienia. Tam razem z nimi spędzałem czas na różne sposoby. Przytulny pokój, w który oboje włożyli mnóstwo wysiłku został zniszczony.

mf08d613c0ffb432.jpeg

Dobro wraca i liczę na to, że tym razem również wróci. Byłoby to piękne wynagrodzenie wieloletniej, bezinteresownej pomocy ze strony mojej mamy. Pieniądze nie zwrócą nam niestety babci, którą w wyniku wybuchu straciliśmy, ale na pewno pozwoli nam na zbudowanie życia od nowa.

z573efc07c5fbbef.png

A tutaj nasza Pysia, którą udało się uratować z gruzowiska.Źródła zdjęć:

Express-miejski.pl

Facebook.com

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

57-230

Ożary, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 768

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków

Lokalizacja

57-230

Ożary, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

878 792 zrzutki

i zebrali

807 982 952 zł

A ty na co dziś zbierasz?