id: 4rerz3

Wybuch gazu w Ożarach - POMOC DLA RODZINY!

Wybuch gazu w Ożarach - POMOC DLA RODZINY!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
65 147 zł 
z 250 000
26%
22 dni
do końca
798
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 916 808 zrzutek i zebrali 884 329 008 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Zdjęcie wykonane dzień po wybuchu gazu. g08b471508914a4f.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

6 maja 2022r. w Ożarach około godziny 7 rano doszło do wybuchu gazu w naszym domu. Niestety w wyniku obrażeń zmarła moja babcia. Tata, siostra i brat zostali poszkodowani, a moja mama na szczęście była o tej porze w pracy. Dom jednak w wyniku wybuchu się zawalił i nie nadaje się do zamieszkania. Gmina zaoferowała lokum zastępcze.

w5fcfc0474f8d393.png

Zakładam jednak tą wrzutkę dlatego, że w jeden dzień dorobek życia mojej rodziny legł w gruzach. Od kilku lat mieszkam w Gliwicach, jednak właśnie w tym domu w Ożarach wychowywałem się i dorastałem. Informację o całym wydarzeniu dostałem od mamy około godziny 11, bo nie chciała mnie stresować przed maturą z języka angielskiego, którą pisałem tego samego dnia.

Moja mama to bardzo pomocna osoba. Aktywnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Szlachetnej Paczki chętnie zgłasza się na wolontariusza. Z przyjemnością oddaje krew potrzebującym. Ludzie w okolicy głównie pamiętają moją mamę jako sympatyczną listonoszkę, która dzięki tej pracy zaskarbiła sobie sympatię wielu osób. Komentarze pod relacjami z pechowego wydarzenia są dowodem na to, że moja mama nigdy nie odmawia pomocy człowiekowi w potrzebie. Teraz w potrzebie znajduje się nasza rodzina.

Z wyremontowanego przez mojego brata Damiana i urządzonego przez moją siostrę Kasię pokoju zostały już jedynie ciepłe wspomnienia. Tam razem z nimi spędzałem czas na różne sposoby. Przytulny pokój, w który oboje włożyli mnóstwo wysiłku został zniszczony.

mf08d613c0ffb432.jpeg

Dobro wraca i liczę na to, że tym razem również wróci. Byłoby to piękne wynagrodzenie wieloletniej, bezinteresownej pomocy ze strony mojej mamy. Pieniądze nie zwrócą nam niestety babci, którą w wyniku wybuchu straciliśmy, ale na pewno pozwoli nam na zbudowanie życia od nowa.

z573efc07c5fbbef.png

A tutaj nasza Pysia, którą udało się uratować z gruzowiska.Źródła zdjęć:

Express-miejski.pl

Facebook.com

Lokalizacja

Ożary, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 798

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków