id: 4rtmwx

Szachowe Wieczory Eksperckie podczas Drużynowych Mistrzostw Europy 2019!

Szachowe Wieczory Eksperckie podczas Drużynowych Mistrzostw Europy 2019!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 233 828 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szachowy Wieczór Ekspercki to autorski program portalu Infoszach nadawany na żywo na wzór telewizyjnych programów sportowych, gdzie zbierają się różni eksperci i omawiają właśnie zakończony mecz piłki nożnej, turniej skoków narciarskich itp. Dlaczego by nie porozmawiać w taki sposób o szachach? Drużynowe Mistrzostwa Europy w szachach (24.10-2.11) to dobry moment aby przeprowadzać takie transmisje po każdej z rund i kibicować polskiej reprezentacji!

W 2018 roku podczas

Olimpiady Szachowej w Batumi

postanowiliśmy wieczorem po każdej rundzie (a także w dzień wolny!) nadawać na

naszym kanale Youtube

taki właśnie program. Podsumowywaliśmy wyniki, przedstawialiśmy najciekawsze momenty z partii, dyskutowaliśmy czy nasi selekcjonerzy słusznie wybrali taki skład, prognozowaliśmy kolejne wydarzenia i odpowiadaliśmy na wszelakie pytania widzów.

Celem było wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji i interaktywna formuła programu z pewnością temu sprzyjała. Dodając do tego fenomenalną grę Polaków na tej imprezie było naprawdę o czym mówić!

Powrót Szachowych Wieczorów Eksperckich?

Tegoroczne Drużynowe Mistrzostwa Europy (24.10-2.11) są ponownie świetną okazją abyśmy powrócili z projektem Szachowych Wieczorów Eksperckich, szczególnie, że polska drużyna ma bardzo duże szanse na medal.

W rundzie 9 Olimpiady szachowej Polacy pokonali Stany Zjednoczone, a nasz program oglądało około 300 widzów jednocześnie :)

Ostatecznie Polacy zajęli 4 miejsce, co było najlepszym rezultatem męskiej reprezentacji w powojennej Polsce. Linki do wszystkich artykułów z Olimpiady są zebrane tutaj: https://infoszach.pl/olimpiada-2018/

Szachowy serwis informacyjny Infoszach działa od 2016 roku i ma charakter niekomercyjny.

Koszt realizacji takich transmisji (jak i prowadzenia całego portalu) nie jest mały. Projekt promocji Olimpiady to nie tylko ponad 20 godzin pracy prowadzącego (i tyle samo sumarycznie czasu gości) na żywo podczas Szachowego Wieczoru Eksperckiego, ale także wiele godzin przygotowań, ustaleń i pewnie drugie tyle czasu członkowie zespołu Infoszach poświęcili na pisanie artykułów na stronę. Oprócz cennego czasu potrzebny jest także budżet, na który składają się nasze prywatne środki oraz dobrowolne wpłaty od patronów.

Staramy się stale podnosić jakość naszych działań. Cieszymy się z podnoszenia jakości oraz z rosnących zasięgów. Satysfakcja z rezultatów jest zapłatą za naszą pracę.

Ustawiona kwota 500zł nie jest wystarczająca aby pokryć realny koszt realizacji tylu transmisji, ale jeśli uda się ją uzbierać - będzie to dla nas jasny znak, że Wam również zależy aby ten pomysł ponownie doszedł do skutku.

Jeśli chcielibyście wspomóc nas także w inny sposób np. przygotować nam grafiki czy też innego rodzaju przydatne rzeczy, abyśmy stale polepszali jakość, to śmiało kontaktujcie się z nami poprzez maila [email protected] lub poprzez wiadomości na fanpage.

Pamiętajcie także, że każda reakcja, komentarz, udostępnienie zwiększa nam zasięgi bez kupowania reklam.

Śledźcie nas w sieci:

Strona internetowa:

http://infoszach.pl

Facebook:

https://www.facebook.com/infoszach

YouTube:

https://www.youtube.com/infoszach

Twitch:

https://twitch.tv/infoszach

Twitter:

https://twitter.com/infoszach

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

MO
mogalo.pl
77 zł
TJ
Tomasz Janus
50 zł
ZG
Zbigniew Gador
50 zł
WM
Waldemar Majek
50 zł
ŁT
Łukasz
29 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
JK
Jan Michał Kozak
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków