Szachowe Wieczory Eksperckie podczas Drużynowych Mistrzostw Europy 2019! ID: 4rtmwx

Szachowe Wieczory Eksperckie podczas Drużynowych Mistrzostw Europy 2019! ID: 4rtmwx

726 zł z 500 zł

145%

726 zł

726 zł

z 500 zł

zakończona

zakończona

21.10.2019r

21

21

wspierających
145%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Szachowy Wieczór Ekspercki to autorski program portalu Infoszach nadawany na żywo na wzór telewizyjnych programów sportowych, gdzie zbierają się różni eksperci i omawiają właśnie zakończony mecz piłki nożnej, turniej skoków narciarskich itp. Dlaczego by nie porozmawiać w taki sposób o szachach? Drużynowe Mistrzostwa Europy w szachach (24.10-2.11) to dobry moment aby przeprowadzać takie transmisje po każdej z rund i kibicować polskiej reprezentacji!

W 2018 roku podczas

Olimpiady Szachowej w Batumi

postanowiliśmy wieczorem po każdej rundzie (a także w dzień wolny!) nadawać na

naszym kanale Youtube

taki właśnie program. Podsumowywaliśmy wyniki, przedstawialiśmy najciekawsze momenty z partii, dyskutowaliśmy czy nasi selekcjonerzy słusznie wybrali taki skład, prognozowaliśmy kolejne wydarzenia i odpowiadaliśmy na wszelakie pytania widzów.

Celem było wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji i interaktywna formuła programu z pewnością temu sprzyjała. Dodając do tego fenomenalną grę Polaków na tej imprezie było naprawdę o czym mówić!

Powrót Szachowych Wieczorów Eksperckich?

Tegoroczne Drużynowe Mistrzostwa Europy (24.10-2.11) są ponownie świetną okazją abyśmy powrócili z projektem Szachowych Wieczorów Eksperckich, szczególnie, że polska drużyna ma bardzo duże szanse na medal.

W rundzie 9 Olimpiady szachowej Polacy pokonali Stany Zjednoczone, a nasz program oglądało około 300 widzów jednocześnie :)

Ostatecznie Polacy zajęli 4 miejsce, co było najlepszym rezultatem męskiej reprezentacji w powojennej Polsce. Linki do wszystkich artykułów z Olimpiady są zebrane tutaj: https://infoszach.pl/olimpiada-2018/

Szachowy serwis informacyjny Infoszach działa od 2016 roku i ma charakter niekomercyjny.

Koszt realizacji takich transmisji (jak i prowadzenia całego portalu) nie jest mały. Projekt promocji Olimpiady to nie tylko ponad 20 godzin pracy prowadzącego (i tyle samo sumarycznie czasu gości) na żywo podczas Szachowego Wieczoru Eksperckiego, ale także wiele godzin przygotowań, ustaleń i pewnie drugie tyle czasu członkowie zespołu Infoszach poświęcili na pisanie artykułów na stronę. Oprócz cennego czasu potrzebny jest także budżet, na który składają się nasze prywatne środki oraz dobrowolne wpłaty od patronów.

Staramy się stale podnosić jakość naszych działań. Cieszymy się z podnoszenia jakości oraz z rosnących zasięgów. Satysfakcja z rezultatów jest zapłatą za naszą pracę.

Ustawiona kwota 500zł nie jest wystarczająca aby pokryć realny koszt realizacji tylu transmisji, ale jeśli uda się ją uzbierać - będzie to dla nas jasny znak, że Wam również zależy aby ten pomysł ponownie doszedł do skutku.

Jeśli chcielibyście wspomóc nas także w inny sposób np. przygotować nam grafiki czy też innego rodzaju przydatne rzeczy, abyśmy stale polepszali jakość, to śmiało kontaktujcie się z nami poprzez maila [email protected] lub poprzez wiadomości na fanpage.

Pamiętajcie także, że każda reakcja, komentarz, udostępnienie zwiększa nam zasięgi bez kupowania reklam.

Śledźcie nas w sieci:

Strona internetowa:

http://infoszach.pl

Facebook:

https://www.facebook.com/infoszach

YouTube:

https://www.youtube.com/infoszach

Twitch:

https://twitch.tv/infoszach

Twitter:

https://twitter.com/infoszach

Wpłacający21

M
mogalo.pl
77 zł
Z
Zbigniew Gador
50 zł
TJ
Tomasz Janus
50 zł
WM
Waldemar Majek
50 zł
Ł
Łukasz
29 zł
TS
Tomasz Sielicki
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
J
Jan Michał Kozak
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 911 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?