id: 4rx3rp

Na zakup domu :)

Na zakup domu :)

0 zł
z 100 000
0%
zakończona
17.12.2019r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 882 zrzutki i zebrali 1 065 833 028 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Marzymy o własnej ciupie.

Witam wszystkich pomocnych i nie pomocnych :D Wraz z narzeczonym marzymy o własnych czterech ścianach. Póki co mieszkamy razem z córkami u moich rodziców. No sami wiecie.. 7 osób na 120m2? MAO! Mamy jeden pokój mały jak ciupa w chatce u Mariana z pod sklepu :D mamy jedną kuchnię i salon. No więc impreza zaczyna się gdy każdy z nas 7 chcę oglądać co innego w TV.. No sami wiecie Magda Gessler, Żużel, Księżniczka Zosia albo boks. No trudno dogodzić . Łeee a jak fajnie jest tak grupowo gotować obiad kiedy jeden od drugiego się odbija, bo brzuchów małych nie mamy. No po prostu chcielibymy się na swoje przenieść. Wymagań nie mamy dużych dziupla 100m2 i działka ze 400 m2 chociaż co by se krzesło postawić i trochę smalcu latem na słońcu wytopić. A no i pies żeby miał se gdzie dwójkę pyknąć i żeby mógł sobie szczeknąć na somsiada Janusza co to będzie chodzić i wyliczać i zastanawiać się który bank okradlismy żeby kupić dom. Oboje pracujemy, więc uczciwe z nas ludzie. No odłożyć sami nie damy rady w jakimś super krótkim czasie bo co my ukulamy dając kanta co miesiąc na lokate.. A nie ukrywam, że zrzędzenie kobiety 40+ a w sumie prawie 50 działa na nerwy lepiej niż kosiarka Janusza latem w niedziele o 7 rano albo niedzielne schabowe u Grażyny dla całej 9 dzieci z rodzinami klepane misternie od 6 rano co by skruszały. No i co więcej dzieciaki mają po 7 lat (podwójny strzal-bliźniaki) i zaraz zaczną sprowadzać se znajomych to gdzie my starzy się podziejemy jak na spółę jeden pokój mamy?

Śmieją się ze mnie że w Totka gram, że zbiórkę organizuje. Czy to naprawdę takie śmieszne? Siedząc z zadkiem na kanapie i licząc na cud rozmnażania pieniędzy które odkładamy dorobimy się kupna domu za 40 lat na spokojną emeryturę ???? wtedy kiedy moje piersi będą wyglądać jak woreczki foliowe wypełnione do 1/4 piaskiem, a mój mąż będzie miał wypisany długopis i worek wspomnień.. Dzieci nas oleją a my wspomnimy jak to fajnie było se tak rodzinne mieszkać. Nie zmuszam, nie nalegam ale fajnie by było jakby ktoś tam miał trochę więcej gotówki i dorzucił nam do interesu. Obiecuje każdego który nas wesprze będzie zaproszony na parapetówe.

To jak pomożecie ?

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!