id: 4sczau

Internetowa Akademia Szycia

Internetowa Akademia Szycia

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 178 887 zrzutek i zebrali 1 232 515 971 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka na działalność Internetowej Akademii Szycia.

Cześć!

Nazywam się Dariusz Chęciński i jestem założycielem internetowej Akademii Szycia Checinski Handcrafted.

Na łamach tego portalu, chciałbym Cię prosić, zachęcić do wspólnej zrzutki, dzięki której moja internetowa szkoła szycia będzie mogła się rozwijać, pomagając przy tym spełniać Wasze marzenia o nabyciu nowych umiejętności związanymi z krojem i szyciem.

Z racji, iż mój internetowy Kurs Szycia w dużej mierze będzie dostępny za darmo, do jego realizacji będą mi potrzebne dodatkowe fundusze na zakup niezbędnych materiałów czy dodatków.

Z pewnością wiecie, że nie są to tanie rzeczy. Tkaniny, wkłady krawieckie, zamki itd.

Dzięki Waszej zrzutce moje lekcje będą ciekawsze, o wiele bardziej atrakcyjniejsze, co więcej będę mógł podejmować zaawansowane projekty, dzięki którym nauczycie się szyć niezwykłe rzeczy.

Wierzę, że wspólnymi siłami stworzymy coś niesamowitego, spędzimy kreatywnie czas i będziemy się samorealizować w pięknym stylu.

Bo krawiectwo to nie tylko kreatywne realizowanie samego siebie, lecz relaks i odprężenie, jakie jest każdemu z nas potrzebne we współczesnym zabieganym świecie.

Nadrzędnym celem zrzutki jest stworzenie stacjonarnej akademii szycia, w której dzięki Waszej pomocy, będą mogły się uczyć osoby, których, mówiąc wprost nie stać na standardowe lekcje szycia.

Z góry dziękuję za Wasze wsparcie i każdą zrzutkę.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
20 zł
DC
1 zł