id: 4sktzd

Dla 11-miesięcznego Kuby, który walczy z rakiem mózgu...

Dla 11-miesięcznego Kuby, który walczy z rakiem mózgu...

1 225 zł
z 100 000
1%
zakończona
06.06.2017r
32
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 536 zrzutek i zebrali 1 103 072 648 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem sceptycznie nastawiona do przekazywania pieniedzy na fundacje, dlatego po reportazu ktory ukazal sie w faktach TVN 6 Maja postanowilam zorganizowac pomoc bezposrednio dla malego Kubusia i jego rodziny. 11 miesieczny Kuba walczy z rakiem mózgu.Postęp w leczeniu i konkretne efekty mogłaby przynieść terapia protonowa w Niemczech. Protonoterapia polega na napromieniowaniu guza protonami, które precyzyjnie docierają do nowotworu, nie uszkadzając zdrowych tkanek. Monachium, to obok Pragi i Berlina, najbliższy Polsce ośrodek, który wykonuje takie zabiegi na tak małych dzieciach.Kuba jest już w trakcie kwalifikacji.Czas ucieka, bo chemioterapia tylko czasowo trzyma guza w ryzach i jest dla chłopca zagrożeniem sama w sobie. Kuba bardzo źle ją znosi. - Ostatnio, jak był na chemioterapii, to zrobił się cały siny. Była reanimacja, także ledwo go uratowali doktorzy - wspomina Janina Chabowska, babcia Jakuba. O życie i zdrowie syna walczy już tylko mama. Tata zmarł 5 maja 2017 na nowotwór. (ZRODLO: http://www.tvn24.pl).

English below:

Dear friends, I decided to organise a help and collect some money for Jakub. He is 11 months boy who suffers from brain cancer. Unfortunately, chemotherapy is very dangerous for him. The only way to save him is a Protonotherapy in Munich, Germany. The cost of surgery is about 20k €. The family situation is heavy, his dad died of cancer on May 6 2017, so his mother needs to take care of all family. i believe in your warm heart and thanks in advance for your help!!!!!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

Joanna ścibór
200 zł
AS
Aleksandra Sokalska
150 zł
PB
Piotr Binek
100 zł
PS
Piotr Stanisz
50 zł
AB
Arkadiusz Bujacz
50 zł
JW
Julita Wlazło
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
MD
Mariusz Derdoń
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!