id: 4tcwz9

Wakacje marzeń na starość

Wakacje marzeń na starość

Nasi użytkownicy założyli 1 178 697 zrzutek i zebrali 1 232 389 772 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od 18 lat samotnie wychowałam 3 dzieci, nie dawno ostatnia córka skończyła 18 lat, ojciec dzieci zostawił nas i sama musiałam ciężko pracować nie tylko na jeden etat, żeby żyło nam się godnie.

Tego roku kończę 50 lat, jestem schorowana, mam skierowanie na dwie operacje, jestem na rencie, a więc nadszedł czas, żeby coś wkońcu zrobić dla siebie

Zawsze moim wielkim marzeniem było polecieć samolotem, bo nigdy nie miałam okazji chociaż już wkrótce 50 lat minie, marzę o prawdziwych wakacjach, gdzie są palmy, gorąco i będę mogła cieszyć się odpoczynkiem, podziwiając i poznając kulturę egzotycznych krajów. Moje samopoczucie i zdrowie niestety nie jest już jak za młodych lat, a więc boję się, że jeśli nie uda mi się spełnić marzenia na moje 50 te urodziny, to nie będzie mi to dane.

Dziś złożyłam wniosek na mój paszport i mam nadzieję, że ludzie dobrego serca zrozumią, że można mieć marzenia może przyziemne, ale może ostatnie, niestety, które finanse są przeszkodą. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuje za każdą wpłatę i będę modlić się za was, że mogliście spełnić prostej kobiecie jak ja spełnić marzenie -wakacje na starość.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!