id: 4teusd

Rehabilitacja i terapia Oskara

Rehabilitacja i terapia Oskara

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
112 511 zł
z 150 000
75%
zakończona
25.12.2021r
458
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 037 240 zrzutek i zebrali 1 107 173 000 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dnia 6 marca nasz syn Oskar uległ wypadkowi, który odmienił jego życie. Spadł z drewnianego balkonu, który okazał się stary i niebezpieczny. Złamał kręgosłup w dwóch miejscach i został natychmiast sparaliżowany na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego. Został przetransportowany helikopterem do Szpitala Dziecięcego w Krakowie, gdzie przeszedł natychmiastową operację, polegającą na usunięciu kręgu lędźwiowego i stabilizacji kręgosłupa za pomocą tytanowych płytek i śrub. Pozostawiono go w śpiączce do drugiej operacji usunięcia pozostałych uszkodzonych kręgów i zabezpieczenia kręgosłupa tytanem.

Świadomość odzyskał w poniedziałek, 17 marca. Jak dotąd poradził sobie z uszkodzeniami neurologicznymi i wewnętrznymi górnej części ciała od pasa w górę. Obecnie Oskar przechodzi rehabilitację w szpitalu pediatrycznym w Radziszowie, z nadzieją na odzyskanie pozostałych funkcji neurologicznych i motorycznych.


Oskar jest pogodnym, kochającym i pomocnym 16-latkiem z czwórką rodzeństwa, w tym bliźniakiem Oriany. Uczęszcza do liceum na profil matematyczno-fizyczny. Kocha sporty, w tym snowboard i boks, muzykę, gry komputerowe. Jest duszą towarzystwa wsród swoich znajomych.

 

A teraz trudna część. Oskara czeka długa droga do wyzdrowienia poprzez rehabilitację. Będziemy musieli zaopatrzyć go w specjalistyczny wózek i inny sprzęt dostępu do domu w górach i ze schodami. Naszym celem jest zmniejszenie frustrujących niedogodności, dzięki czemu Oskar będzie mógł skupić się na rehabilitacji i edukacji. Chcemy również mieć możliwość skontaktowania się z ekspertami neurologicznymi na całym świecie, którzy być może będą w stanie pomóc Oskarowi. Chcemy mieć pewność, że jako kochający rodzice robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Oskarowi wszystkie możliwie opcje na to, aby mógł ponownie chodzić. Aby to osiągnąć, będziemy potrzebować wsparcia finansowego od tych z Was, których stać na pomoc.

 

❤︎ Dziękujemy całym sercem,


Ron i Małgorzata Archer

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 458

 
50 000 zł
KM
KOPER MACIEJ
2 000 zł
LS
L&S Sordyl
2 000 zł
SJ
Szkoła Języków Obcych KaBa
1 310 zł
VB
Violetta Buldonczyk
1 200 zł
ED
Elzbieta Dwojak -Studniarz
1 000 zł
IZ
Iza Z
1 000 zł
RK
Radek Kubalka
1 000 zł
Danuta Łysoń
1 000 zł
KI
Kasia i Daniel
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Bartek Tobiasz

  Jesteś w Radziszowie, to jesteś w fantastycznym miejscu. Wierz mi, wiem, co mówię. Tam wszyscy będą dla Ciebie życzliwi, wszyscy będą chcieli Ci pomóc, wszyscy będą Cię wspierać. Nie dlatego, że zapłaciłeś, tylko dlatego, że tacy są. To coś więcej, to dużo więcej, niż możesz dostać gdzie indziej. Może nie ma tam sprzętu, ale jest tam serce. Cokolwiek ktokolwiek Ci powie - trzymaj się Radziszowa. Tam się nauczysz ćwiczyć - reszta zależy od Ciebie. I wszystkich tam pozdrów ode mnie. (Jak ja bym chciał wpaść tam chociaż na obiad)

 • Fundacja Turbo Pomoc

  #TURBOPOMOC razem możemy więcej! Powodzenia i do następnego!

  50 000 zł
 • TS
  Tatiana

  Trzymam mocno kciuki!!!!

  70 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jesteśmy całym sercem z Wami ❤️

  ukryta
 • TI
  Tomek

  Trzymaj się Chłopie!!! Jeszcze przemaszerujesz ten świat o własnych siłach!!!

  500 zł