#RatujemyPolskiSport - wsparcie dla klubów i nowa platforma do ich finansowania ID: 4tvfmu

#RatujemyPolskiSport - wsparcie dla klubów i nowa platforma do ich finansowania ID: 4tvfmu

1 097 zł z 250 000 zł

0%

1 097 zł

1 097 zł

z 250 000 zł

zakończona

zakończona

30.06.2020r

69

69

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Aktualnie w naszym projekcie mamy 16 klubów:


  Naprzód Skórzec

  Akademia Piłkarska Perełki

  Striker Turek

  Agromer Trynosy

  Wołomińskie Centrum Sztuk Walki - Grupa Tramp 

  Olsztyńska Szkoła Cheerleaders SOLTARE 

  KS Dąb Kadyny | Szkółka Piłkarska FOX 

  Klub Sportowy Egida

  UKS OSiR Brodnica - tenis stołowy 

  Pałac Młodzieży TigerTarnów 

  Wrocławski Klub Sportowy Niesłyszących ŚWIT Wrocław 

  Orz Goworowo 

  FKS Łazy Starachowice 

  BKS Biłgoraj 

  Fara Pelikan Żydowo


  Wciąż zapisują się kolejne. Pomóżmy im i wykonaj challenge #RatujemyPolskiSport

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

k13fe12e770e22d8.pngPOMÓŻ NAM W TYM APELU A UHONORUJEMY CIĘ


Sport to nasza pasja. Niech koronawirus oprócz wszystkiego złego co robi, zrobi MEGA rzecz - jednocząc nas. Sport to aktywnie spędzony czas przez dzieci i młodzież. Sport to zdrowie. Jednak sport to również społeczność, kluby i wspólna rywalizacja. W ostatnim czasie przez Koronawirusa (COVID-19) sport traci miliony, zawodnicy nie mogą trenować, a kluby zastanawiają się: co dalej? Jeżeli się nie zjednoczymy zmiany mogą być nieodwracalne. Fundacja Gramy do Końca zamierza wspomóc kluby, które będą walczyły o przetrwanie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Wiele imprez zostało odwołanych, choć organizatorzy często kluby sportowe zakupiły już puchary, medale czy nagrody rzeczowe. - Mieliśmy zaplanowany turniej 14-15 marca na 180 zawodników. Zostało zakupione wszystko, medale jedzenie, sala opłacona i niestety nie odbył się - mówi nam prezes Akademii Piłkarskie. - Zajęć nie prowadzimy więc wydawać kasy nie można bo na co jak wszystko jest związane z szkoleniem w 80%. Wstrzymane jest szkolenie w kadrach wojewódzkich i Szkołach Mistrzostwa Sportowego - mówi prezes jednego z chorzowskich klubów.

Wiele klubów wstrzymało składki, kontrakty sponsorskie nie zostały wypełnione (przerwane rozgrywki) i do tego brak wpływów z biletów. To powoduje, że kluby coraz głośniej mówią o upadkach, a rodzice po przejściu pandemii nie będą mieli co zrobić z dzieciakami.


Warto zapoznać się z tym FELIETONEM

Dzięki tej zrzutce można zakupić również bilety cegiełki na mecze swojej drużyny wpisując na jaką drużynę pieniądze mają zostać przekazane.


Dlatego postanowiliśmy ruszyć z ogólnopolską akcją: #RatujmyPolskiSport - pomóżmy wygrać ze skutkami koronawirusa. Jak działa nasza akcja? Wpłacie za pośrednictwem zrzutki określoną kwotę, Wsparcie otrzymają kluby, które zostaną zrzeszone w ramach akcji Ratujemy Polski Sport - aktualnie to 16 klubów, które biorą udział w Wirtualnym Turnieju Klubów Sportowych. Oczywiście wraz z klubami przygotujemy dla darczyńców szereg atrakcji, kiedy już pandemia w Polsce minie, a życie wróci do normy. Do akcji przyłączają się również nasze Ambasadorki: Angelika Wątor (złota medalistka Igrzysk Europejskich), Justyna Święty-Ersetic (wicemistrzyni świata w sztafecie 4x400m), Alicja Jeromin (mistrzyni paraolimpijska) oraz Monika Hojnisz-Staręga (medalistka mistrzostw świata w biathlonie).


Wykonujcie challenge #RatujemyPolskiSport w którym wykonujemy 10 przysiadów, przekazujemy 10 złotych i publikujemy to na FB nominując kolejne 5 osób. Każdy, kto wpłaci minimum 20zł otrzyma jakiś gadżet z naszej Fundacji lub dyplom z podziękowaniem. Każdy kto nam pomoże będzie uhonorowany w mediach społecznościowych, jeżeli tylko będzie chciał. Wraz z klubami dla najbardziej hojnych przygotujemy akcję zwiedzania klubu, uczestniczenia w treningów, darmowe bilety, gadżety klubowe itp.Dlaczego zachęcamy do wzięcia udziału? To nie akcja lokalna, a ogólnopolska, dzięki wspólnie możemy zdziałać dużo więcej. Dodatkowo już w między czasie uruchomiamy pierwszy w Polsce sportowy portal społecznościowy, który dzięki swoim unikalnym funkcjonalnością da klubom możliwość zarabiania środków finansowych. POMÓŻMY


h35ca2ce62afc045.png


CZAS TYLKO WYSTARTOWAĆ. TO JEST TEN MOMENT

Wszystkie kluby, które przyłączą się do naszej akcji zostaną automatycznie włączone do portalu i wspierane również w przyszłości. Lista klubów będzie aktualizowana na bieżąco.

Dlatego też 30% z każdej wpłaty zostanie przekazane na wdrożenie nowego systemu, który zrewolucjonizuje finansowanie polskiego sportu.

PROSIMY nie tylko na wpłaty pieniężne, ale również może to być pomoc rzeczowa lub po prostu nie bądź obojętny i PODAJ DALEJ NASZĄ AKCJĘ - PROSIMY NIE PRZERWIJ JEJ.

Pamiętajcie: "BEZ SPORTU NIE MA DUCHA. NIE POZWÓLMY MU ZAGINĄĆ.


Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Nie jesteśmy wirtualni. Chętnie Ci pomożemy jeżeli chcesz.

Fundacja Gramy do Końca

ul. Kościuszki 63

41-503 Chorzów

KRS 0000784068

tel. 500 058 565 – Prezes Zarządu

[email protected]

ING Bank Śląski 53 1050 1243 1000 0090 8060 3856

Jesteśmy na Facebook-uWpłacający69

 
Dane ukryte
100 zł
 
Erwin Bujak
100 zł
NL
Natalia Luba-Chudzik
50 zł
K
Kamil Gołoś
20 zł
SK
Sylwia Kiełczykowska
20 zł
AS
Alicja Solnica
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
GR
Grzegorz Rzewuski
20 zł
KM
Karolina Majewska
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Gadżet z logo Fundacji

Otrzymacie dyplom z podziękowanie lub gadżet z logo Fundacji Gramy do Końca (smycz, długopis itp.)

wybrano 13 razy (pozostało 87 z 100)

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Spersonalizowany prezent

Każdy kto da 100zł i więcej będzie mógł skontaktować się indywidualnie z nami i otrzyma spersonalizowany prezent (od klubu lub fundacji do wyboru)

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć

Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć

Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć. Książka autorki dr. n. med. Ewy Krawczyk


(pozostało 50 z 50)

Wybieram

Wpłać 1500 zł i więcej

Statuetka, spersonalizowany prezent oraz podziękowanie od Ambasadorek

Oprócz spersonalizowanego prezentu otrzymacie również szklaną statuetkę, podziękowania na nowej platformie (po wyrażeniu zgody) oraz spersonalizowane podziękowanie wideo od jednej z Ambasadorek

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

521 314 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?