#RatujemyPolskiSport - skutki koronawirusa mogą być nieodwracalne ID: 4tvfmu

326 zł z 250 000 zł

0%

326 zł

z 250 000 zł

13 dni

do końca

9

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Wznawiamy naszą zrzutkę i zachęcamy wszystkich do wpłat.

    Czytaj więcej
  • Chwilowo ZAWIESZAMY promocję akcji z uwagi na zbiórkę, którą prowadzimy na rzecz szpitali w celu ich wsparcia w tym trudnym czasie. Wpłacać można dalej, a gdy epidemia będzie dobiegała do końca ruszymy ze wsparcie dla klubów, bo tego od nas oczekują.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

POMÓŻ NAM W TYM APELU A UHONORUJEMY CIĘ


Sport to nasza pasja. Niech koronawirus oprócz wszystkiego złego co robi, zrobi MEGA rzecz - jednocząc nas. Sport to aktywnie spędzony czas przez dzieci i młodzież. Sport to zdrowie. Jednak sport to również społeczność, kluby i wspólna rywalizacja. W ostatnim czasie przez Koronawirusa (COVID-19) sport traci miliony, zawodnicy nie mogą trenować, a kluby zastanawiają się: co dalej? Jeżeli się nie zjednoczymy zmiany mogą być nieodwracalne.


q6f550a2d88fefd3.png

Wiele imprez zostało odwołanych, choć organizatorzy często kluby sportowe zakupiły już puchary, medale czy nagrody rzeczowe. - Mieliśmy zaplanowany turniej 14-15 marca na 180 zawodników. Zostało zakupione wszystko, medale jedzenie, sala opłacona i niestety nie odbył się - mówi nam prezes Akademii Piłkarskie. - Zajęć nie prowadzimy więc wydawać kasy nie można bo na co jak wszystko jest związane z szkoleniem w 80%. Wstrzymane jest szkolenie w kadrach wojewódzkich i Szkołach Mistrzostwa Sportowego - mówi prezes jednego z chorzowskich klubów.

Wiele klubów wstrzymało składki, kontrakty sponsorskie nie zostały wypełnione (przerwane rozgrywki) i do tego brak wpływów z biletów. To powoduje, że kluby coraz głośniej mówią o upadkach, a rodzice po przejściu pandemii nie będą mieli co zrobić z dzieciakami.


Warto zapoznać się z tym FELIETONEM

Dlatego postanowiliśmy ruszyć z ogólnopolską akcją: #Ratujmy polski sport - pomóżmy wygrać ze skutkami koronawirusa. Jak działa nasza akcja? Wpłacie za pośrednictwem zrzutki określoną kwotę, a następnie w komentarzu wpisujecie na jaki klub środki mają zostać przekazane. Może być dowolny w Waszej okolicy lub pozostawiacie nam ten wybór. Można również bezpośrednio na poniżej podany numer konta Fundacji wpłacać pieniążki dowolne środki finansowe (każda kwota jest cenna dla klubu) w tytule wpisując Darowizna i nazwę klubu, który chcesz wspomóc. Oczywiście wraz z klubami przygotujemy dla darczyńców szereg atrakcji, kiedy już pandemia w Polsce minie, a życie wróci do normy. Do akcji przyłączają się również nasze Ambasadorki: Angelika Wątor (złota medalistka Igrzysk Europejskich), Justyna Święty-Ersetic (wicemistrzyni świata w sztafecie 4x400m), Alicja Jeromin (mistrzyni paraolimpijska) oraz Monika Hojnisz-Staręga (medalistka mistrzostw świata w biathlonie).


Każdy, kto wpłaci minimum 20zł otrzyma jakiś gadżet z naszej Fundacji lub dyplom z podziękowaniem. Każdy kto nam pomoże będzie uhonorowany w mediach społecznościowych, jeżeli tylko będzie chciał. Wraz z klubami dla najbardziej hojnych przygotujemy akcję zwiedzania klubu, uczestniczenia w treningów, darmowe bilety, gadżety klubowe itp. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. W komentarzu, tytule przelewu można wpisać nazwę klubu, któremu środki mają zostać przekazane.

h35ca2ce62afc045.png

Dlaczego zachęcamy do wzięcia udziału? To nie akcja lokalna, a ogólnopolska, dzięki wspólnie możemy zdziałać dużo więcej. Dodatkowo już w między czasie uruchomiamy pierwszy w Polsce sportowy portal społecznościowy, który dzięki swoim unikalnym funkcjonalnością da klubom możliwość zarabiania środków finansowych. POMÓŻMY


CZAS TYLKO WYSTARTOWAĆ. TO JEST TEN MOMENT

Wszystkie kluby, które przyłączą się do naszej akcji zostaną automatycznie włączone do portalu i wspierane również w przyszłości. Lista klubów będzie aktualizowana na bieżąco.

Dlatego też 15% z każdej wpłaty zostanie przekazane na wdrożenie nowego systemu, który zrewolucjonizuje finansowanie polskiego sportu.

PROSIMY nie tylko na wpłaty pieniężne, ale również może to być pomoc rzeczowa lub po prostu nie bądź obojętny i PODAJ DALEJ NASZĄ AKCJĘ - PROSIMY NIE PRZERWIJ JEJ.

Pamiętajcie: "BEZ SPORTU NIE MA DUCHA. NIE POZWÓLMY MU ZAGINĄĆ.


Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Nie jesteśmy wirtualni. Chętnie Ci pomożemy jeżeli chcesz.

Fundacja Gramy do Końca

ul. Kościuszki 63

41-503 Chorzów

KRS 0000784068

tel. 500 058 565 – Prezes Zarządu

[email protected]

ING Bank Śląski 53 1050 1243 1000 0090 8060 3856

Jesteśmy na Facebook-uWpłacający9

 
Dane ukryte
100 zł
 
Erwin Bujak
100 zł
NL
Natalia Luba-Chudzik
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
1 zł
AW
ADAM WOLNIK
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Gadżet z logo Fundacji

Otrzymacie dyplom z podziękowanie lub gadżet z logo Fundacji Gramy do Końca (smycz, długopis itp.)

wybrano 2 razy (pozostało 98 z 100)

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Spersonalizowany prezent

Każdy kto da 100zł i więcej będzie mógł skontaktować się indywidualnie z nami i otrzyma spersonalizowany prezent (od klubu lub fundacji do wyboru)

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć

Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć

Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć. Książka autorki dr. n. med. Ewy Krawczyk


(pozostało 50 z 50)

Wybieram

Wpłać 1500 zł i więcej

Statuetka, spersonalizowany prezent oraz podziękowanie od Ambasadorek

Oprócz spersonalizowanego prezentu otrzymacie również szklaną statuetkę, podziękowania na nowej platformie (po wyrażeniu zgody) oraz spersonalizowane podziękowanie wideo od jednej z Ambasadorek

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

464 374 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?