Pomoc dla Stajni pod Wierzbą ID: 4u45gn

Pomoc dla Stajni pod Wierzbą ID: 4u45gn

1 457 zł z 15 000 zł

9%

1 457 zł

1 457 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

01.06.2020r

17

17

wspierających
9%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Jako klubowicze i przyjaciele Stajni pod Wierzbą pragniemy pomóc Pani Dominice w tym trudnym dla każdego czasie. Świat się zatrzymał, ale nie na bieżące potrzeby naszych stajennych rumaków. 


Kto śledzi losy naszej stajni wie, że od początku roku 2020 na naszą drogę wplatają się nieustanne przeciwności losu. Na początku stycznia pożegnaliśmy naszego wiernego przyjaciela i nauczyciela - Kubasia, konia na którego nigdy złego słowa powiedzieć się nie dało. 


Każdy kto choć raz zawitał w nasze skromne progi wie, że jest to przede wszystkim stajnia w której najważniejsze jest dobro konia, stajnia która pozwala koniom zostać końmi o czym często w tych czasach się zapomina. Miejsce gdzie młodzi adepci jeździectwa uczą się solidnych podstaw jeździectwa. 

Konie w które przedtem nie wierzono zaczynają błyszczeć na parkurach i nie drogą na skróty, lecz pracą i zrozumieniem - szukaniem przyczyn problemów, a nie tuszowaniem ich. Właścicielom wpajane jest, że najważniejsze nie są wyniki, tylko dobro konia. To stajnia w której z chęcią zostaje się kilka godzin po jeździe z chęcią pomocy i uśmiechem na twarzy. Nie można zapomnieć o osobie dzięki której ta stajnia powstała i cieszy się dobrą opinią.To dzięki naszej Pani Dominice trenerce i właścicielce stajni młodzież i dorośli uczą się i poznają konie, spędzając przy tym miło czas. Właściciele koni mają możliwość zagwarantowania swoim rumakom tego czego nigdy nie powinno się im zabierać - ruchu na świeżym powietrzu, wytarzania się w błocie, ucieczki z łąki i co najważniejsze czasu spędzonego w stadzie. 

Pani Dominika zawsze darzyła nas bezinteresowna pomocna i znosiła nasze często ciężkie humorki. 

Teraz to my chcemy zrobić coś dla niej! Utrzymanie stajni to ogromne koszty.

Zbieramy na dalsze funkcjonowanie stajni (rachunki za wodę, prąd i inne pasze dla naszych koni i pomoc stajenna).

Liczy się każda złotówka, pozwólmy naszym rekreantom uczyć dalej, prywatnym koniom nie rozstawać się z przyjaciółmi a Pani Dominice robić to w czym jest najlepsza - przekazywać nam wiedzę i motywować do dalszej pracy

Wpłacający17

R
Ruskowskcy Sport Horses / Bogdanki 1 ,86-320 łasin
450 zł
Z
Zuzia
200 zł
ML
MILENA LISIŃSKA
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
75 zł
MP
Małgorzata Pasternak
50 zł
IS
Inga Statkiewicz
50 zł
MS
Marta S
40 zł
J
Julita Czajkowska
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 138 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?