By dalej pomagać..
By dalej pomagać..
Opis zrzutki
Sama nie dam rady ..Od lat opiekuje się kotami.Przez mój dom przeszło bardzo dużo kotów.Jedne znalazły domki inne zostały u mnie...Robie wszystko żeby polepszyć im życie...Łapie na sterylki bo tylko tak możemy zmniejszyć ilość kotów na ulicy..W tym roku złapałam na sterylizacje samych kotek 29......Za sterylki sama nie płacę .Nie była bym w stanie.....Dla mnie ta ilość złapanych kotek to sukces...Ostatnio trafiły do mnie dwa maluszki od dzikiej kotki..Kotkę będe łapać na sterylkę jak mina upały....Mam kotki bez łapek , z jakimiś tam innymi problemami...Mieszkam z nimi dochodzę na ul;icę karmić .robie domki na zimę..Nie jestem fundacją .Nie mam domów tymczasowych ...Jestem sama i mam pod opieką 45 kotów..I po prostu jest ciężko ....Więc może ktoś zechce pomóc , za cokolwiek będe wdzięczna i podziękuje..Można też podesłać nam karmę ....Nie moge zostać z nimi sama .....A one mnie potrzebują..Więc proszzę Was o pomoc....Nie ma zdjęcia profilowego ani innego tu..Bo nie moge ich wstawić...Można wejść na mój profil ..W przypiętym poście będą jakieś zdjęcia i paragony......Dziękuje