id: 4uvgx5

Turnus rehabilitacyjny i leczenie dla 29 letniego Damiana

Turnus rehabilitacyjny i leczenie dla 29 letniego Damiana

4 290 zł 
z 6 000
71%
zakończona 07.11.2021r
42 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nazywam się Ilona, jestem mamą 29 letniego Damiana, który od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję , jest po złamaniu biodra, do którego doszło w trakcie ataku padaczki, samodzielnie nawet nie siedzi. Damian to takie duże dziecko, które cieszy się z drobiazgów, a cierpi jak dorosły. Jest coraz trudniej… Sama jestem po operacji na kręgosłup już 8 lat jednak obecnie ból jest tak straszny jak przed operacją . Zaciskam jednak zęby i walczę o Damiana . Płacze po nocach z bólu i bezsilności . Damian ma szansę na skorzystanie z turnusu rehabilitacyjnego jednak nie mamy środków . Ostatnia szansa jest w tym że znajda się wspaniali ludzie gotowi pomoc Damianowi i wesprą naszą zrzutkę .


Spotykamy się często z obojętnością, ale czy to ma nas wykluczyć z wspólnego życia na ziemi, które Wszyscy mamy jedno?. Wierzymy, że na swojej drodze w naszej ciężkiej co dziennej pracy, spotkamy ludzi o wielkim sercu, którzy nie przejdą obojętnie i pomogą wspierać zdrowie i życie DAMIANA...."

 

 

Padaczka wykańcza Damiana


 

Dotychczas w miarę możliwości starałam się korzystać ze wszystkich możliwych form usprawniania syna. Damian był leczony w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wiatrowie, Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku, w ośrodku w Darłowie i Mielnie.          

Po każdym pobycie można zauważyć dużą poprawę. Damian bardzo dobrze odbiera zmianę klimatu, co mobilizuje go do ćwiczeń i walki z własną chorobą.

Z Miłości do Syna mama ILONA LACKOWSKA.

 

 

Błagam o pomoc. Odpowiem na wszelkie Państwa pytania, rozwieję wątpliwości, serdecznie też zapraszam by nas odwiedzić i poznać Damianka osobiście, on uwielbia poznawać nowych ludzi.

Dane konta­­­­k­towe:

Damian Lackowski, ul. Długa 77, 89-652 Łąg.

Tel: 667 146 911d9ff8e28df1911a5.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 42

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

893 549 zrzutek

i zebrali

836 513 305 zł

A ty na co dziś zbierasz?