id: 4vkkcx

Wyjazd na Mistrzostwa Świata Cheerleaders, Orlando 2024

Wyjazd na Mistrzostwa Świata Cheerleaders, Orlando 2024

Nasi użytkownicy założyli 1 176 535 zrzutek i zebrali 1 228 500 183 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie!


Każdego dnia pracujemy, by realizować nasze sportowe cele. Dzisiaj zbieramy środki dla drużynowej Reprezentacji Polski w kategorii Freestyle Pom Senior i Cheer Jazz Senior na Mistrzostwa Świata 2024 w Orlando, USA.

lALmPTxuLQRg2y0T.jpg

Cheerleading to mało znana i bardzo wymagająca dyscyplina sportu. Łączy taniec, gimnastykę, akrobatykę. Siła i umiejętności to dopiero początek drogi do sukcesu. Aby osiągnąć szczyt, nie wystarczy być dobrym zawodnikiem. Trzeba całej drużyny, która będzie pracować na najwyższych obrotach. Do tego potrzebni są też oddani trenerzy, którzy skupią całą swoja uwagę na podopiecznych i ich rozwoju. My to mamy! Konieczne jest też ogromne zaangażowanie rodziców. Ci od lat zostawiają całe swoje serce kibicując nam. A do tego nie obejdzie się bez motywacji i wsparcia finansowego naszego otoczenia - wierzymy, że możemy na Was liczyć!

YQM1RFmyLcQhz4hB.jpg

Od 2014 r. w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca działamy jako Unique Cheerleaders. Zaczynaliśmy od kilku dzieciaków radośnie machających pomponami. Teraz liczymy ponad 150 zawodników, trenujących w 8 formacjach, pod okiem 12 trenerów. Prowadzimy także trzy grupy rekreacyjne dla blisko 50 dzieci. Nasi zawodnicy są członkami Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu. Każdego sezonu opracowujemy ponad 20 choreografii w kategoriach zespołowych, duetowych i indywidualnych. Od kilku lat niemal wszystkie nasze starty plasują się na podium.

y82jEJ1xywoNagUU.jpg

Setki godzin na sali treningowej dają nam przepustkę do reprezentowania Polski jako Kadra Narodowa.

  • W 2017 i 2018 roku na Mistrzostwach Europy w kategorii duetów Cheer Hip Hop. Dzięki temu startowaliśmy na parkietach w Holandii i Grecji.
  • W 2022 roku po raz pierwszy reprezentowaliśmy Polskę zespołowo w czasie Mistrzostw Europy Cheerleaders, w Atenach.
  • W 2023 roku nasz seniorski duet Freestyle Pom debiutował na Mistrzostwach Świata w Orlando. W tym samym roku drużyna Unique Pro reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w Weronie.

lnO3QyqQihc7hJzV.jpg

Teraz przed nami kolejny cel - Mistrzostwa Świata w Orlando. Dzięki powołaniom wywalczonym w trakcie Mistrzostw Polski PZSC możemy reprezentować Polskę w dwóch choreografiach Freestyle Pom i Cheer Jazz. Po raz pierwszy w historii polski zespół wystartuje w Mistrzostwach Świata w dwóch kategoriach. Będzie to też pierwszy raz kiedy Polska będzie mieć reprezentację w kategorii Jazz. Przecieramy szlaki, wchodzimy na nowy level i piszemy historię!

Naszą reprezentację będzie tworzyć łącznie 20 tancerek w wieku od 16 do 23 lat oraz dwóch trenerów.

jPRH4WxO2vXWto0S.jpg


Spełnienie naszych marzeń jest jednocześnie ogromnym wyzwaniem treningowym i organizacyjnym. W każdym tygodniu pracujemy nad coraz doskonalszym wykonaniem naszych prezentacji. Pozostawiamy ogromne pokłady energii i pasji na parkiecie, by być gotowym do najważniejszego wydarzenia w naszym życiu.

OJRK9v49gFLQIFMB.jpg

W przygotowania angażujemy licznych specjalistów, którzy pomagają nam zdobyć siłę, spokój i umiejętności techniczne.

Pozostaje nam jeszcze jeden ważny element, który jest niezbędny na drodze do startu w Mistrzostwach Świata- zebranie środków finansowych.


Wierzymy, że nasze zaangażowanie i ciężka praca zostanie przez Was doceniona.


By stanąć na wysokości zadania, zatańczyć przed międzynarodową komisją sędziowską i rywalizować ze światową czołówką Cheerleadingu, potrzebujemy wsparcia finansowego. Już 21 kwietnia ruszamy z Polski reprezentować nasz kraj w USA. Do głównych kosztów 8 dniowego wyjazdu dla 20 zawodniczek i 2 trenerów należy:


  • zakup biletów lotniczych i transferu lotniskowego 125 000zł
  • nocleg 105 000zł
  • opłaty startowe, ubezpieczenie 23 000złRodzice zawodniczek pokryli koszty treningów i warsztatów. Ze środków Klubu zostały zakupione stroje i pompony.

Dzięki dotychczasowym wpłatom od sponsorów mogliśmy zrealizować cykl treningów na specjalistycznych salach z lustrami.


Potrzebujemy dalszego wsparcia przy realizacji największego startu w naszej historii. Koszty związane z przygotowaniami i wyjazdem pozostają po naszej stronie i nie są finansowane przez Związek Sportowy.


46iD08gFZPIIaHUW.jpg


Dzięki Wam możemy ponownie zrealizować nasze cele i marzenia!


Dziękujemy!
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Nieaktywne
Sport, hobby, turystyka • Sport • Inne
Godzinny trening indywidualny z Lidią Stefańską
Możliwe terminy odbywania się treningu:poniedziałek 17-18środa 17-18czwartek 18.30-19.30
200 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 320

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków