id: 4vnhf4

Budujemy Nowy System w 2021 roku

Budujemy Nowy System w 2021 roku

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
85 822 zł
z 149 999
57%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 581 zrzutek i zebrali 1 065 182 692 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności9

 • Chwała Bracia. Przesyłam Wam obraz przyszłości Być może nawet wspólnej: https://instagram.com/polszejk

  https://twitter.com/MJarosiewicz

  Wszystko się wyjaśni, tylko obserwujcie proszę mój instagram i jeśli macie możliwość to pomóżcie w promocji. Działo się wiele złych rzeczy wokół mnie, których nie chcę wspominać. Niech w końcu ten dym opadnie i pokaże się prawda.

  Pozdrawiam serdecznie,

  Mateusz Jarosiewicz

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Początek 2021 to wielka zmiana układu sił rządzących światem. Skompromitowane i popsute elity muszą odejść w niepamięć. Powstaje wielka, historyczna próżnia cywilizacyjna będąca dziejową szansą dla Polaków i wszystkich ludzi szukających prawdy. Możliwe jest odzyskanie dawno upragnionej suwerenności i wolności i stworzenie szansy rozwoju dla siebie i swoich potomków. Trzeba jednak działać inaczej niż dotychczas. Stworzyć od zera Nowy System. System Polski i Polaków. Ludzi Dobrej Woli.


z7b9768a23298802.png

Czy pomożesz wejść nam wszystkim patriotom/Polakom w to historyczne wydarzenie?


Rozpoczęta zrzutka ma służyć utrzymaniu się osób pracujących nad rozwojem organizacji. Potrzebne jest nam 5 osób, które poświęcają się codziennie tylko dla NEOS. Przez ten rok chcemy przygotować wszystko do wejścia na giełdę. Pieniądze z tej zrzutki trafią do naszego funduszu opartego o DAO (Zdecentralizowana Autonomiczna Organizacja na Blockchain).

Pieniądze będą wydzielane automatycznie do budżetu co miesiąc na bieżące potrzeby naszej organizacji. Nie da się ich wypłacić wcześniej, ani na inny cel.


Każdy może zgłosić kandydaturę do pracy w NEOS lub usługę, którą chce zrealizować na jej poczet. Decyzje o zatrudnieniu i zleceniu pracy podejmowane są poprzez transparentny dla członków system głosowań darczyńców i inwestorów.


NEOS w Liczbach

 • 17.000.000 wyświetleń na Youtube (przed usunięciem kanału)
 • 84.000 sympatyków obserwujących kanał w ciągu 9 msc.
 • FB > 10,996 obserwujących
 • 11.000 zgłoszonych członków w 2020
 • 4600 kont w Nowym Systemie
 • dziesiątki spotkań we wszystkich miastach
 • 1 MLN rozdanych ulotek i plakatów 
 • Setki tysięcy udostępnień nagrań
 • ponad 10 protestów w całej Polsce


tf789803e0954c96.pngie4d857c4c5dd91a.pngj0973c752e5a53e9.png


Masz taką możliwość. Pojawiła się bowiem nowa koncepcja i wierząca w nią społeczność ludzi, która jest adekwatna do czasu i naszych możliwości. Rozmowy o niej i przygotowania trwają już ponad 10 lat i zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy już słyszałeś o Nowym Systemie? Widziałeś ulotki, spotkałeś ludzi rozmawiających o NEOS?


c14117d70891ea51.jpeg

Oryginalna koncepcja zmiany jest bardzo ważna, ponieważ banalne, sztampowe myślenie daje nikłe rezultaty. Tylko nowe paradygmaty i reguły organizowania się umożliwią nam dostosowanie działania nas Polaków do radykalnej zmiany układu sił. Zmniejszanie się wpływu USA na Europę, walka z gigantami technologicznymi dominującymi rynki, rosnący wpływ całej Azji i sektora finansowo-technologicznego, do tego mnóstwo zagrożeń wygenerowanych przez drapieżne korporacje zatruwające ziemię, wodę i powietrze - to przykłady zagadnień wygumkowanych z przekazu przez dotychczasowe "elity".


z28d26a7a67ef9b3.jpegStary system i jego agenci wiedzą, że nie są w stanie przenieść swojej pozycji do nowego rozdania i nowego świata.

Wybrane gremia myślicieli, analityków i wnikliwych obserwatorów życia wychwyciło to co najistotniejsze w duchu epoki, by w, pozbawiony poprawności systemowej i doktrynizmu sposób wyklarować intelektualnie najprostsze metody i posunięcia dla przyszłego gospodarczego i społecznego wzrostu Polaków.


m9c4b0230e4b2101.jpeg

Obecne zmiany niosą niepowtarzalne okazje, które odważnie powinniśmy wykorzystać do zyskania większej politycznej i ekonomicznej wolności i pola manewru.


Diagnoza i rozwiązanie

Do tej pory wszystkie decyzje polityczne w Polsce mogły być kupowane przez duże fundusze i korporacje, które już bez zachowania pozorów korumpują pojedynczych polityków oraz całe instytucje. Widać to w Parlamencie Europejskim, wokół którego skupiło się najwięcej lobbystów na km2 na świecie. Pozory demokracji są żałosną imitacją tego, czym jest pierwowzór Rzeczpospolitej, czyli ustroju republikańskiego, w którym ludzie docenili swoją równość. 


Nie wrócimy do przeszłości, ale ta tradycja połączona z nowoczesną technologią może rzucić nowe światło na to jakie mamy alternatywy w doborze naszego ustroju. 
Wyobraź sobie, że podejmujesz decyzje o sprawach publicznych w oparciu o prawdziwe informacje zza własnego domowego biurka. Wszystkie Twoje decyzje i zdania są zachowane w historii i dostępne dla wszystkich. Kończy się problem zasypywania prawdziwych argumentów siłą fałszywego autorytetu, krzykiem lub innymi chwytami manipulacyjnymi psującymi uczciwą debatę. Wyobraź sobie, że kilka minut dziennie oddaje Ci w ręce więcej władzy niż wszystkie wybory jakie odbyły się do tej pory w "wolnej" Polsce. 


Wyobraź sobie, że technologia niezbędna do tego, by żyć w takim świecie jest już dostępna, a jedyne czego brakuje, to masa krytyczna osób, które chcą tak żyć. 


Nie wiedzą lub jeszcze nie wierzą, że taka zmiana za ich życia jest możliwa? Tak czy inaczej warto dążyć do takiego ideału, który już jasno wyłania się z morza kłamstwa, obłudy i zakłamania establishmentu medialno-politycznego. 


Przyszłość należy do młodych pokoleń, do świata wielu zależności, które ucieleśniają się w sieci. Młode pokolenia z łatwością obiorą taki system władzy, który umożliwi im twórczą ekspresję i poczucie odpowiedzialności - której brakuje w korporacyjno post feudalnym systemie. 


Na czym konkretnie polega nasza propozycja?

Stworzyliśmy silną markę, która posiada wszystkie atrybuty niezbędne do nowego ustroju w XXI wieku. Dotarliśmy z informacją do milionów Polaków przez Youtube, Facebook, pocztę pantoflową i materiały drukowane, by pokazać im nową drogę. Zupełnie inną niż zmiana systemu partyjnego od środka lub siłowa rewolucja.


d39e485108430d27.jpeg

Zgromadziliśmy setki tysięcy osób wokół idei radykalnej zmiany systemu, poprzez Zmianę Systemu, czyli stworzenie niezależnych struktur finansowych i politycznych działających obok starego systemu.


Podobnie jak organizmy żywe zmieniają skóry i rodzą potomstwo, tak samo nowy system, może zrodzić się w trakcie upadku starego systemu, nie bez bólu, ale też bez zabójczego konfliktu ze starym. 


To co kiedyś wydawało się niemożliwe dla ruchu oddolnego (organizacja własnych instytucji bankowych) dzięki pojawieniu się alternatywy w postaci rozproszonej sieci bloków (Blockchain) stało się możliwe. 


Cenzura i upolitycznienie wszystkich mediów doprowadzone do skrajności zmusza ludzi do szukania alternatywnych źródeł informacji. Pojawiło się wielu nowych twarzy, autorytetów i niezależnych stacji medialnych o zasięgach i wpływie większym niż media starego systemu. 


v50686f68844a1fb.jpeg

Wbrew zakłamanym i sfabrykowanym w całości statystykom ruchu medialnym w internecie i mediach starego typu, nowe kanały na Youtube stają się nowym mainstreamem, co widać już w np. w US, gdzie 80% osób już nie ufa mediom starego typu i głównym źródłem informacji dla nich jest internet. Dla nowego ruchu politycznego, tworzonego przez ludzi młodych jest to naturalne środowisko przekazywania i formułowania informacji. 


Co możemy zrobić 

Oczywiście ktoś powie, że to nie możliwe i system na to nie pozwoli. Jednak my wierzymy w merytokrację, więc nie możemy bezkrytycznie słuchać się ocen osób, które:

A) nie tworzyły nigdy nowych systemów, nawet dużych firm i organizacji,

B) nie są futurystami, którzy mogliby oszacować wpływ zmian pojawiających się w tempie wykładniczym, nakładających się na siebie takich jak rozwój internetu, cyfrowej ekonomii i zmiana biegunów politycznych świata i ocenić jego wpływ na bieżące systemy polityczne. 


Wierzymy, że przyszłość nie jest zdeterminowana. Przepowiednie kabalistyczne, ani dotychczasowy establishment spersonifikowany w grupie bilderberga czy forum w Davos nie ma kontroli nad przyszłością. Podobnie jak rady kapitałowe międzynarodowych gigantów takich jak Google czy Amazon. 


Świat to wciąż nie zapisana karta i wielkie szanse dla nowych pokoleń mimo adorowania fatalistów i wersji apokaliptycznych sączonych przez media głównego nurtu (takie jak Netflix, Hollywood i inne). Szansa ta jednak nie będzie nigdy sprawdzona i otwarta bez decyzji świadomego sięgnięcia po nią i wzięcia za nią odpowiedzialności.


tc295662d065bc11.png

Jak możemy działać, by odnieść sukces 

Polityczna partia wcale nie jest najlepszym sposobem na realizowanie celów politycznych.

W świecie wszechobecnego lobbingu i subtelnych nacisków, obecny ustrój to Mediokracja. Politycy boją się jedynie tego co pojawia się w mediach i mówią to samo co największe grupy nacisku, których ustami są masowe media. 


My także poprzez kształtowanie informacji możemy razem zmieniać i Zmienić System. 


gdcd9cb99db56890.pngWciąż udostępnienia w sieci nie są tak ważne jak to co pokaże telewizja. Jednak to może się łatwo zmienić, zważywszy na to, że platformy medialne, nawet te powiązane z systemem w USA w pierwszej kolejności stawiają na swój zysk finansowy, a nie na podlizywanie się lokalnym politykom/politykom. Oni jednak w skali świata, no cóż, nie są nawet podstawkami pod pionki.  


Czy więc sieć własnych blogerów, vlogerów i youtuberów mogłaby zmienić nastroje i decyzje polityczne w państwie polskim? Oczywiście tak. Tylko skąd wziąć te osoby i skąd miałyby one czerpać wiedzę i nie dać się wciągnąć w potężne wciągające narracje starego systemu, odwracające uwagę od interesów każdego z nas? Może musimy ich po prostu razem kupić?


To jest cel i wyzwanie dla naszej organizacji. Wykreować taką propagandę, która przekształci dyskurs polityczny w naszym kraju i wprowadza na salony nowe poglądy, nowe osoby i tematy. 


v6bcec3d9612c5e6.jpeg

Co chcemy wprowadzić do uczciwej publicznej debaty  

Chodzi nam głównie o możliwość użycia nowych technologii Blockchain do wprowadzenia faktycznej Merytokracji i płynnej demokracji i niezależnych od IMF mediów wymiany finansowej. Chodzi nam też o otworzenie na nowo perspektywy dyplomacji gospodarczej, kulturowej i technologicznej z krajami zarówno historycznie nam przyjaznymi (Iran, Chiny) jak i naturalnymi sojusznikami i partnerami takimi jak nasi sąsiedzi ze wschodu, oraz wszystkie państwa na świecie, z którymi nie mamy konfliktów interesu, a możliwość współpracy synergicznej win win. 

W dzisiejszych czasach, gdzie świat tworzony jest w sieci internetowej, a dopiero później schodzi na poziom lokalny przez aplikacje, nowe trendy, mody i kultury, każdy kraj na kuli ziemskiej niezależnie od rozmiaru może być naszym sojusznikiem - w wielu sytuacjach decydujących! Pozwala nam to zrozumieć niezwykle zaawansowana szkoła cybernetyczna rozwijana w Polsce i zamiatana pod dywan przez prymitywny establishment zbudowany na kłamstwie i zbrodni.


bdaa98d80bad779c.jpegJaki jest nasz ostateczny cel?

Chcemy stworzyć od podstaw Nowe Państwo. Następnie przeprowadzić się do niego i działać w jego ramach i z jego mocy. Jest to możliwe z punktu widzenia prawnego, a o zainteresowaniu tym celem świadczy ilość osób, które propagują tą ideę i wspierają je także poprzez głosowanie swoimi pieniędzmi. Można bowiem zainwestować we własne państwo we własnym kraju i odnosić z tego tytułu wielkie korzyści. Najbardziej oczywistą jest możliwość samostanowienia się i ponoszenia odpowiedzialności za sukcesy własnego narodu wymienianej na bogactwo i status członków tego wspólnego dobrobytu. Łagodne wyceny pokazują, że organizm państwowy, który połączyłby większość Polaków mógłby zarządzać majątkiem zasobów naturalnych o równowartości kilkuset bilionów PLN. Dlatego więc opłaca nam się wspólnie zainwestować kilkadziesiąt milionów PLN teraz, po to by stworzyć własne państwo i przejąć nim do zarządzania majątek warty tysiące razy tyle. Nie da się tego jednak zrobić bez pomocy i udziału każdego z nas. Tylko wspólnie możemy wziąć to co nasze. I o to właśnie chodzi.

rc95ff4a3001c2c7.png

Jak możesz nam pomóc? 

Potrzebujemy każdej możliwej wpłaty, która zasili nasz fundusz oraz fundusze i spółki celowe. Ze względu na działalność przestępczą banków i instytucji państw starego systemu musimy umiejętnie wyprowadzić nasze aktywa z ich arkuszy lichwiarskich kalkulacji do nowego systemu. Najlepiej zrobić to poprzez wykupienie udziałów w spółkach i projektach tworzonych przez sprawdzone i zaufane osoby. Nasze nowe spółki mogą działać w obrębie prawa krajów względnie wolnych od zamiarów zabójczych wobec nas lub całkowicie poza systemem za pomocą technologii DAO, która tworzy całkowicie zdecentralizowaną sieć finansowo - decyzyjną. Mamy kilka propozycji m.in. inwestycji w spółki tworzące oprogramowanie do współrządzenia miastami i krajami, spółki zajmujące się zarządzaniem i udostępnianiem nieruchomości i środków transportu, nowe sieci telekomunikacyjne, czy zakłady produkujące nowe komputery i telefony. Jeśli zgromadzimy odpowiednie środki, będziemy mogli objąć udziały w spółkach, które już teraz się tym zajmują, po to by szybciej włączyć ich produkty do naszego nowego systemu na korzystnych warunkach. Podobnie możemy zadziałać z produkcja i przetwórstwem rolnym, poprzez stworzenie nowego rynku zbytu możemy zakontraktować długofalowo jedzenie, a produkcję i przetwórstwo przejąć do wnętrza nowego systemu przejmując lub tworząc nowe podmioty wspierane naszą technologią i kapitałem wiedzy i doświadczenia wszystkich członków Nowego Państwa.


x9d252d31b347403.jpeg

Wygrać można podwójnie, ponieważ wprowadza się kapitał do nowego systemu, a dodatkowo wybrane przedsięwzięcia będą się rozwijać pomnażając uczciwie ulokowane w nich kapitały. 


Jakie mamy potrzeby?

 • Każdy z naszych członków jest jak żołnierz na wojnie i potrzebuje najlepszego sprzętu by bronić się i atakować w informacyjnej wojnie. Musimy ich wyposażyć w najlepsze możliwe wyposażenie. W dzisiejszym świecie musimy zadbać o bezpieczne i szybkie metody łączności i transmisji obrazu takie jak telefony, komputery i kamery. Wyposażenie jednej osoby w zintegrowany sprzęt do pracy w Nowym Systemie może kosztować 10 tys. PLN. Ubiór firmowy, laptop, telefon, sprzęt do nagrań w terenie lub profesjonalne aparaty / kamery, baterie, okablowanie, plecaki i dodatkowe akcesoria do prowadzenia działalności w social media. 

rb6b29f762a83702.jpeg

 • W wojnie informacyjnej jako oręże używa się nie tylko mediów, ale także prawa. Dobrze przeprowadzona linia obrony i ataku prawnego wymaga tęgich i dobrze osadzonych umysłów, które będą dla nas pracowały. Godzina czasu prawnika to 200 PLN i więcej. To jednak dobrze zainwestowane pieniądze jeśli będzie to prawo wykorzystane dla dobra całej organizacji liczącej dziesiątki tysięcy członków.


b80d23b2b37c4a77.png

 • Prawnicy pomogą nam restrukturyzować nasze bogactwo, wygrywać pozwy przeciwko naszym wrogom, dbać o dobre imię i wszelkie własności. Ich praca jest też potrzebna do przeprowadzenia historycznych procesów karnych dla dziesiątek tysięcy członków grupy przestępczej rządzącej bez wiedzy, mandatu i świadomej zgody narodem Polskim.
 • t9179c06541438a6.jpegCzłonkowie Nowego Systemu muszą brać udział w każdej rozmowie, debacie i spotkaniu, które dotyczy naszych interesów jako właścicieli terytorium polskiego. Jako kraj niezależny potrzebujemy prowadzić opłacalną dla nas dyplomację na każdym możliwym kierunku. Nasi najlepsi przedstawiciele potrzebują być w stanie swobodnie przemieszczać się po całej Polsce, Europie i świecie. Pociąga to za sobą koszty, które dobrze jest ponieść w sposób mądry optymalizując gdzie potrzebujemy posiadać własne środki transportu, a gdzie możemy korzystać z rozwiązań partnerskich.


 • Na terenie polski potrzebujemy mieć do dyspozycji sprawne i bezpieczne samochody, w Europie poruszać się za pomocą pociągów czy samolotów. Własne środki lokomocji mogą być używane w najbardziej możliwie optymalny sposób jako współużytkowane przez członków NEOS, którzy wypełniają wniosek o udostępnienie środka lokomocji w danym celu organizacji. Pojazdy można wnieść lub wydzierżawić do organizacji na bazie inteligentnych kontraktów Blockchain. Właściciele środków transportu mogą otrzymywać za oddanie ich do dyspozycji świadczenia w systemie NEOS.


 • Większość uczestników Nowego Systemu nigdy nie będzie korzystać z technologii cyfrowych, a mimo to chcemy by mogli w pełni korzystać z jego możliwości. Można to zrobić tylko posiadając sieć przedstawicieli i lokalizacji, w których można fizycznie wziąć udział w porozumiewaniu się z innymi członkami organizacji / całego Nowego Systemu za pomocą tworzenia stosownych kontraktów czy informacji na temat swojej dostępności w zakresie świadczonych usług, wiedzy, zasobów itd.
 • Możliwe jest udostępnianie swojego lokalu mieszkalnego/użytkowego na cele organizacji NEOSu. Wniesione aktywa mogą być opłacane zarówno w walutach starego systemu, jak także dodatkowo wynagradzane dodatkowymi benefitami członkowskimi w NEOS. Prowadzenie działalności w nieruchomościach takiej jak: miejsca spotkań, kawiarnie, restauracje, biura, hotele, hostele apartamentowce i akademiki pozwala stworzyć obroty kapitałowe potrzebne w ugruntowaniu potencjału całego ruchu i jego spółek.


 • Finansowanie nowych projektów zalążkowych. Chcemy pomnożyć kapitał naszych członków i umożliwiać im robienie kariery i mnożenie swoich talentów. Wyszukujemy zaczynów do owocnych projektów biznesowych, w które możemy zainwestować niewielkie kwoty. NEOS oprócz kapitału może dostarczyć możliwości własnego olbrzymiego rynku, wiedzy eksperckiej swoich członków, wsparcia prawników i logistyki w realizacji założeń biznesowych . 


 • Dzięki działaniu w większej całości nasze inwestycje będą bezpieczniejsze niż wszystkie inne i skazane na sukces. Sukces naszych członków i ich projektów to pomnożony kapitał NEOSu, oraz mnożenie jego możliwości wspierania i oddziaływania na wybranych przez nas kierunkach.

c234baba0f809f17.jpeg

 • Utrzymywanie sieci relacji, przepływów ekonomicznych, rzetelnych informacji i treści prawnych wymaga wielu osób, które na bieżąco monitorują i animują sieci przepływu informacji jako łącznicy między ludźmi. 


 • Chcemy móc zapłacić każdemu, kto chce udrażniać przepływy informacji i kapitałów w nowym społeczeństwie, tak by mógł żyć dobrze w oparciu o to, że pomaga innym osiągać sukcesy i cele. Na początku jednak możliwe, że będziemy musieli dopłacić do tego, żeby cała sieć zafunkcjonowała, więc musimy liczyć na zaangażowanie członków, oraz wspierających nas inwestorów.


 • Technologia. Główną osią rywalizacji potęg światowych jest nowa technologia i innowacje. Prawdą jest, że najłatwiej wyprodukować produkt taki jak program, który można łatwo rozpowszechnić do tego by mógł być używany i dostarczać wartości klientom. 
 • Chcemy by Polacy zarabiali w jak największym stopniu dzięki pracy intelektualnej i humanistycznej, która może wzbogacać innych na świecie. By wytworzyć dobra nowoczesnej kultury (również biznesowej) potrzeba długo chodzić i budować mosty po niezbadanych wodach, tak by móc później pokazać kompletny krajobraz nowego sposobu załatwiania spraw lub organizowania się. 
 • Chcemy wspierać prace badawczo rozwojowe prowadzone przez innowatorów, wizjonerów, którzy stawiają prognozy o przyszły kształt świata i jego obszarów i w oparciu o wizje przygotowują nowe produkty, narzędzia czy treści kulturowe.
 • Dlatego też chcemy powołać z głównego funduszu fundusze celowe wyspecjalizowane np. w wysokiej kulturze, nowych technologiach, konopiach, energii, zdrowiu, etc.
 • Przykładowe projekty, których wizjonerzy i liderzy pojawili się w NEOS: kolej próżniowa USKP, balony transportowe i wiele innych.


Pragniemy, by jak najwięcej osób, patriotów dowiedziało się o Nowym Systemie. Niestety wielu z nas wciąż pracuje w niewolniczych warunkach nie mając czasu zapoznać się z propozycjami takimi jak ta. Musimy więc do nich dotrzeć tam gdzie oni są, choćby w świecie fizycznym, w środkach transportu i zakładach (lub w social media, gdzie są uwięzieni w bańce dezinformacji i taniej rozrywki).


k3e0bf95e75c89c3.jpeg

To wymaga zaangażowania drukarek na wielką skalę, produkcji banerów i innych mediów komunikacji. Wciąż szukamy innowacyjnych metod na jak najmniej kosztową promocję, choć chcemy też sięgnąć po konwencjonalne takie jak np. samochody i przyczepy w naszych barwach i wzorach komunikujące działanie naszej Idei NEOS. 


w4d66362f42c2e96.jpeg

Utrzymanie miesięczne jednej przyczepy wraz z samochodem i transportem to kilka tysięcy złotych. Widzimy to jednak szerzej, tak, że każda taka jednostka mobilna może być multimedialnym kombajnem: punktem dystrybucji ulotek, miejscem wygłaszania postulatów przez urządzenia audiowizualne, być wyposażone w dystrybutor ciepłych napojów, sprzęt audiowizualny (aparaty, kamery) itd. 


Środki zgromadzone na tej zrzutce pomogą nam rozwinąć funkcjonowanie organizacji w 2021 roku i przygotować się do emisji akcji na międzynarodowej giełdzie kryptowalutowej. 


Za wpłacone darowizny zakupimy w całości kryptowalutę DAI, która zostanie umieszczona na naszym koncie w DAO przekazującym co miesiąc 10% zebranego funduszu na bieżące funkcjonowanie i cele organizacji. 


Nie będzie możliwe wypłacenie tych środków w innym trybie niż dedykowanie co miesiąc ustalonej kwoty. Zebranie 200.000 PLN będzie oznaczało 16.670PLN/msc PLN na działalność organizacji każdego miesiąca. W ten sposób chcemy zabezpieczyć środki na działalność organizacji na okres niezbędny do jej inicjalnego rozwoju.


Dodatkowo za każdy wpłacony 1000 PLN otrzymujesz 1 Token umożliwiający głosowanie podczas głosowań organizacji NEOS DAO*. Chcemy w ten sposób zbudować relację i zaprosić naszych darczyńców do życia w społeczności NEOSu. Ilość tokenów do głosowania zwanych “Chwała” jest ograniczona do 1000 i nie można ich sprzedać. W naszej dalekosiężnej wizji, jeśli osiągniemy sukces, każdy, kto będzie w gronie fundatorów będzie mógł objąć  proporcjonalną ilość z akcji przed wejściem na giełdę (10% akcji otrzymają fundatorzy).** Token ten zgodnie z prawem i zasadami zrzutki jest darmowy i jest upominkiem jaki otrzymujesz od społeczności za wsparcie jej.


* Token nie jest żadnym ekwiwalentem finansowym, a jedynie umownym symbolem wsparcia grupy i oznaczeniem faktu darowizny. Token, o którym mowa w opisie zrzutki, jest symboliczny, nie ma wartości monetarnej i będzie dawał darczyńcom jedynie możliwość głosowania na określone tematy, które będą podnoszone wewnątrz naszej społeczności. Nie możemy w tym momencie określić ich charakteru, gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości i określić jakie cele będą możliwe przez nas do zrealizowania. Przykład takiego głosowania: Jedna z osób w organizacji planuje zrealizowanie projektu, np wydrukowania ulotek informacyjnych. Opisuje jego cele, założenia, zupełnie jak zrzutka, później poddaje to części społeczności pod głosowanie. Jeśli określona ilość osób zagłosuje przychylnie, taki projekt może zostać zrealizowany. Daje on możliwość partycypowania w życiu organizacji, bez czerpania z niej bezpośrednich korzyści.


** Plan wejścia na giełdę jest póki co jedynie w naszych głowach. To w jaki sposób i na jakich warunkach moglibyśmy to zrobić jest uwarunkowane od ilości zebranych środków. Na ten moment musimy przemyśleć, w jakiej formie prawnej będzie mogła funkcjonować nasza społeczność. Oczywiście zadbamy o wszelkie formalności z tym związane. Zapraszamy do pytań i osobistego kontaktu przez kanały społeczności: Discord, Telegram i inne, a także śledzenia publikowanych w social media nowych aktualności.


Najważniejsze linki:

Strona www: https://neos.com.pl

Instagram: https://www.instagram.com/neospolska/

Discord: https://discord.gg/vAB2Zxn

Telegram: https://t.me/joinchat/JEb2rhUDVpHVHDXP-48sxw

Instagram: https://www.instagram.com/neospolska/

Nowość! FAQ NEOS - Definicje i odpowiedzi: http://faq.neos.com.pl/

Kopie zapasowe filmów: https://www.cda.pl/jarosiewicz-mateusz/vfilm

Bitchute: https://www.bitchute.com/channel/AN6UsLc65dBm/

Dysk sieciowy z materiałami informacyjnymi: https://drive.google.com/drive/folders/1zG6jfWizNJldOLGdi1SFov20PtPD08TN?usp=sharing 

Dziękujemy za wsparcie!

PL 48 9068 1013 0000 0000 0131 3863 (SWIFT: GBWCPLPP)

Patreon: https://www.patreon.com/neosmatjar

PayPal: https://www.paypal.me/MJarosiewicz

ETH: 0x852CE6321Efe8f5B6b65CB9da48aa6bD6701dCa7

BTC: 1AREfDZQZzk8svpHnT8T8E6o1tti8G6enh

x758620c8f19acff.jpeg

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 547

RW
roman wasilewski
2 500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
TH
ttoomm4
ML
Marcin Lejk
1 150 zł
MN
Mariusz Nocoń
1 120 zł
Grażyna Świder
 
Dane ukryte
1 000 zł
Paweł Żołdowicz
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 18

 
2500 znaków