id: 4w7wfg

pomoc humanitarna transport #dlaUkrainy

pomoc humanitarna transport #dlaUkrainy

Nasi użytkownicy założyli 916 800 zrzutek i zebrali 884 310 765 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od pierwszych dni militarnej inwazji i działań wojennych, jakie dokonują się na terenie Ukrainy i wobec narodu Ukraińskiego jesteśmy tam na miejscu i staramy się pomóc. Regularne transporty pomocy humanitarnej z Wielkopolski, Poznania do Lwowa, ale również dalej do najbardziej potrzebujących mieszkańców ukraińskich miasteczek i wsi.



Zróżnicowane transporty pomocy humanitarnej organizowane i zaplanowane zostały tak by trafiać skutecznie z aktualnymi potrzebami. Przede wszystkim są to leki, materiały opatrunkowe, specjalistyczna żywność, ale również karma dla zwierząt.

 Setki porzuconych psów i kotów bez opieki weterynaryjnej i żywności tuła się po miastach, miasteczkach wsiach. Prowizoryczne schroniska bez wsparcia nie są w stanie właściwie pomóc wszystkim tym bezpańskim zwierzętom.




W drodze powrotnej staram się pomóc w transporcie do Polski osobom chorym, dzieciom, zapewniając opiekę na granicy, ale również o to by bezpiecznie dotarły do sprawdzonego miejsca pobytu.

Na miejscu wspieramy również obywateli Ukrainy szeregiem działań związanych z opieką medyczną czy edukacją.

Zbiórka na zakup i transport leków, materiałów opatrunkowych, żywności oraz karmy dla zwierząt. Wszystkie zakupione produkty trafią bezpośrednio do potrzebujących.


Wspiera nas Wielkopolskamagazyn.pl MMC MediaProjekt KryminalnaPolska

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!