id: 4wfnms

Studia w Hajfie (Studies in Haifa)

Studia w Hajfie (Studies in Haifa)

Nasi użytkownicy założyli 1 180 777 zrzutek i zebrali 1 234 678 186 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • PL: Potwierdzenie otrzymania stypendium Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela.

  ENG: Confirmation of receiving the Israeli Ministry of Foreign Affairs scholarship.fd9b1155f2fdf2a3.pngua580bc9d4d8e90f.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

[opis po polsku znajduje się poniżej/Polish description below]


🇬🇧

I have a dream... Actually, it is a plan. I desire to study at the University of Haifa in Israel. Particularly, in a master's course in Diplomacy. I want to work in this area in the future. I’m going to strive for a position in the United Nations.

However, there is a tuition fee. So, I decided to apply for the Israeli Ministry of Foreign Affairs scholarship. It cost me a lot of work. But, after many difficulties and obstacles, I finally got that! As the only person from Poland! But it is not for an amount that was offered at the beginning.

I need to pay for my studies or leave my goal. These studies will enable me to create projects that will affect people's lives, including the impact on politics. I ask you to support me with the amount that is available for you. 

If I manage to raise a larger amount than necessary to study in Israel, I will allocate the surplus to further education, incl. in PhD studies that I am going to undertake.

I will be grateful for every single donation. 

Thank you!


🇵🇱

Mam marzenie... Właściwie jest to plan. Chcę studiować na Uniwersytecie w Hajfie w Izraelu. Konkretnie na studiach magisterskich z dyplomacji. W przyszłości chcę pracować w tym obszarze. Planuję aplikować o stanowisko w ONZ.

Ale, pozostaje jeszcze czesne. Postanowiłam więc ubiegać się o stypendium Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela. Kosztowało mnie to sporo pracy, ale po wielu trudnościach i przeszkodach w końcu je otrzymałam! Jako jedyna osoba z Polski! Jednak nie jest to kwota, która była oferowana na początku.

Muszę opłacić studia lub porzucić ten cel. Studiowanie tego kierunku umożliwi mi tworzenie projektów, które realnie wpłyną na życie ludzi, uwzględniając działania w polityce. Proszę o wsparcie mnie możliwie dostępną kwotą.

Jeśli uda mi się zebrać większą kwotę niż niezbędną do podjęcia studiów w Izraelu, nadwyżkę przeznaczę na dalszą edukację, którą planuję, m.in. na studiach doktoranckich, które chcę podjąć.

Będę wdzięczna za każdą darowiznę.

Dziękuję!

English below:

I had a dream... Actually, it wasn’t a dream, it was a plan. I desire to study in Israel, at the University of Haifa, for a master’s course in Diplomacy. I want to work in this area in the future. Maybe in the United Nations...

These studies will make me empowered to make projects (I made many of them) that can influence people’s lives through manoeuvre in politics.

However, there is a tuition fee and I’m not able to cover it. So I’m asking you to support me.

I will be grateful!

Thank you

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 3

PB
Paula
100 zł
JS
Julian Skelnik
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!