id: 4wt52g

Operacja usunięcia guza listwy mlecznej u szczurci Remi

Operacja usunięcia guza listwy mlecznej u szczurci Remi

Nasi użytkownicy założyli 1 169 407 zrzutek i zebrali 1 218 322 269 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam,

zakładam zbiórkę na rzecz usunięcia guza listwy mlecznej u mojej ukochanej Remi. Niestety ze względu na obecną sytuację w moim i partnera życiu, nie jesteśmy w stanie zapewnić naszemu maleństwu operacji jakiej potrzebuje. Mieliśmy stabilną sytuację finansową, a od lutego tego roku sytuacja ta miała się znacznie poprawić, wtedy też chcieliśmy zapewnić wszystkim naszym mysiom kastrację, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia właśnie guzów. Miało być dobrze, a niestety się zepsuło, od marca tego roku niestety nasza sytuacja finansowa odbiegła dalece od stabilnej, a co dopiero od dobrej (jak miało być). Krótko o naszej sytuacji: zepsucie samochodu spowodowało konieczność kupienia nowego, nowy jak się okazało (i niestety okazuje) ciągle jest do naprawy, ponadto jestem osobą bezrobotną (do marca studiowałam), miałam mieć dwa razy załatwioną pracę i te dwa razy się nie udało, ciągle aktywnie szukam, ale niestety póki co cisza ze strony pracodawców. Pracuje na ten moment tylko partner, a od marca już nie pobieram stypendiów. Ponadto jesteśmy po przeprowadzce do nowego mieszkania i ze względu na sytuację finansową nie stać było nas na remont i sami śpimy na podłodze, a jedyne co względnie mamy zrobione to łazienka. Dopóki nie znajdę pracy niestety sytuacja, zakładam, że się nie poprawi, a Remi niestety nie ma czasu, żeby na moją pracę czekać. Dlatego bardzo proszę Was o wsparcie dla mnie, a najbardziej dla mojej kochanej Remi, która ma dopiero roczek (wiem, że jest niekastrowana, ale roczek to zdecydowanie za szybko... za szybko aby guz miał ją zabrać z tego świata, od swoich sióstr). Jest to najmądrzejszy szczurek, ostrożny, spokojny, ale i uwielbia bawić się ze swoimi kompankami oraz jako jedyna nie wyszarpuje miliona przysmaków na raz jak reszta, a ładnie, grzecznie bierze po jednym. Czasami pozwala też się pomiziać! Nie wyobrażam sobie, żeby miało mi jej zabraknąć, boli mnie myśl, że może jej nie być oraz fakt, że aktualnie nie jesteśmy w stanie MY jej pomóc.

Na koniec opiszę sytuację związaną z samym guzkiem. We wtorek Remi kicała, hasała jak zawsze, nieraz się ją brało na buziaczka w brzusio i leciała dalej się bawić. Nic nie miała... W środę wieczorem, dzień później siostra zauważyła na wybiegu, że Remi ma coś na brzuszku, od razu zareagowałam i obejrzałam go. Nie mogłam uwierzyć w to co zauważyłam.. Z dnia na dzień pojawił się w dolnej pachwinie guzek wielkości pięciozłotówki... Oczywiście od razu domyśliłam się co to może być i się załamałam.. Od razu następnego dnia umawiałam ją na wizytę aby potwierdzić moje obawy. Po wizycie dzisiaj (tj. piątek) potwierdziło się, że jest to guz listwy mlecznej. Moja malutka dostała leki zmniejszające guza oraz jest zapisana na operację w poniedziałek (03.07.23) na godzinę 7.05. Koszt zabiegu to 350zł, a Pani Doktor powiedziała, że jeśli nie będzie żadnych powikłań to na tym się skończy.

Tak wygląda nasza sytuacja. Jeszcze raz bardzo proszę Was o wsparcie oraz za każdą udzieloną pomoc z całego serduszka dziękujemy wraz z chłopakiem oraz Remi.

Dodatkowo wstawiam zdjęcia kartki z dzisiejszej wizyty, gdzie wszystko jest opisane, łącznie z kosztami oraz zdjęcia kochanej Remi (czarna piękność z białym brzuszkiem i skarpetkami) wraz z jej siostrami.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

OL
Oliwia
35 zł
SE
Sebastian Enrique Alvarez Pałucki
35 zł
KN
Michel Nakielska
10 zł
KR
Katarzyna Ryker
10 zł
MA
Marysia
10 zł
TG
Tomasz Gała
10 zł
WK
Wiktoria
ukryta
AZ
Czuritto
100 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków