id: 4wvws7

Nowe Nogi Nowe ŻYCIE

Nowe Nogi Nowe ŻYCIE

2 716 zł 
z 120 000
2%
zakończona
30.06.2020r
38
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 190 009 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Darek jest osobą z pasjami i ogromnymi zasobami energii. Całe swoje życie poświęcił żeby pomagać innym. Jako ratownik medyczny spełniał się w całości. Ratował ludzkie życie, co przynosiło mu bardzo wiele satysfakcji i radości. Kochał tę pracę i łączył z nią całą swoją przyszłość. Miał ogromną świadomość tego, jak kruche jest życie i jak szybko diametralnie może się zmienić. Pomimo tego dawał z siebie wszystko. Niestety życie potraktowało go bardzo brutalnie, musiał stanąć po drugiej stronie. Nagle to on potrzebował pomocy ratowników. Schodził po schodach, zrobiło mu się słabo i spadł w dół, stracił przytomność. Wtedy zaczęła się życiowa tragedia, połamane kości nóg, rozległe urazy stawu skokowego i cały czas pogarszający się stan, który w bardzo krótkim czasie przerodził się w ratowanie życia. Żeby je ratować amputowano jedną nogę, niestety organizm zaatakowała sepsa i pomimo przetoczenia krwi ucierpiała druga noga, którą też stracił. Pozostał w bezsilności i rozpaczy. Z dnia na dzień jego życie straciło sens.

Pomimo tego, nie stracił wiary i walczy o lepsze jutro. Jeździ na wózku ale chciałby kiedyś ponownie chodzić, biegać i rozwijać się zawodowo. Do tego potrzebne są protezy z systemem

C-Leg, dzięki którym można płynnie chodzić, a nawet biegać. Jest to ogromny koszt ale razem możemy mu w tym pomóc i spełnić jego marzenie.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków