id: 4x9ev2

REZONANS TACO/DALSZE LECZENIE

REZONANS TACO/DALSZE LECZENIE

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 259 zł
z 4 000
31%
zakończona
07.07.2022r
40
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 016 335 zrzutek i zebrali 1 064 609 839 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • TACO JEST 2 TYGODNIE PO PILNEJ OPERACJI. TYDZIEŃ BYŁ W KLINICIE POD OBSERWACJĄ. TYDZIEŃ JEST JUŻ Z NAMI W DOMKU. BARDZO GO PILNUJEMY, WCZORAJ SKOŃCZYŁ MU SIĘ ANTYBIOTYK. ZA TYDZIEŃ MAMY KONTROLĘ I DOWIEMY SIE JAKIE SĄ DALSZE ZALECENIA LEKARZA. NA TEN MOMENT JEST DOŚĆ OSOWIAŁY, PRZEZ LEKI I POGODĘ... MA GENERALNIE MAXYMALNIE OGRANICZONY RUCH. WIDAĆ ŻE CZUJE SIĘ JUŻ DUŻO LEPIEJ. MAMY NADZIEJE ŻE Z DNIA NA DZIEŃ BĘDZIE CORAZ SILNIEJSZY❤️
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam! Zwracamy się z prośbą o pomoc. Chodzi o naszego pieska Taco. Jest to buldog francuski, ma 4 lata. Do tej pory był okazem zdrowia jednak 2 tygodnie temu coś się zmieniło.

Zauważyliśmy że ma problem z wchodzeniem po schodach, a z godziny na godzinę było coraz gorzej. Doszło do tego że nie miał siły wstać na łapki o własnych siłach.

Pojechaliśmy do weterynarz, ktora wystawiła wstępną diagnozę- DYSKOPATIA. Wystawiła skierowanie na rezonans do kliniki KUROSZ W GORZOWIE WLKP na odc piersiowo-lędźwiowy. Wydaliśmy nasze oszczędności na to badanie, które okazało się zupełnie niepotrzebne gdyż badaliśmy nie to miejsce które trzeba!!!!!!!!!

Pojechaliśmy do innego weterynarza, który nawet nie patrząc na poprzedni rezonans stwierdził że na pewno jest problem w odcinku szyjnym, wskazywało na to jego postawa, widoczne skurcze i nerwobóle właśnie w tej okolicy oraz okropny ból wiążący sie z okropnie głośnym piskiem (filmik), więc na 99% chodzi o to miejsce. Dostaliśmy kolejne skierowanie na kolejny rezonans tym razem odc kręgosłupa szyjnego. Niestety jest to dla nas na ten moment ogromny koszt dlatego prosimy Państwa o wsparcie. Naprawdę każda złotówka się liczy. Nie wiemy czy wystarczy leczenie farmakologiczne, czy konieczna będzie operacja. Dlatego z całego serca w imieniu naszym i naszego słoneczka Taco prosimy o pomoc. Dobro wraca, każdej wpłacającej osobie bardzo dziękujemy.😔❤️🐾


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 40

ŚS
Śliski srom
10 zł
SN
100 zł
MS
Marta Szlosek
20 zł
PA
Patryk
20 zł
KI
Kamila i Mariusz
40 zł
AG
Aga
50 zł
KP
Masza i Zaja
50 zł
BB
Bart
30 zł
KA
Kamil
20 zł
KW
Karolina Wrona
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków