id: 4xszgb

Wesprzyj studentów i przyłącz się do sukcesu Polaków podczas konkursu w Dolinie Krzemowej

Wesprzyj studentów i przyłącz się do sukcesu Polaków podczas konkursu w Dolinie Krzemowej

6 740 zł 
z 40 000
16%
zakończona
05.09.2019r
144
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 937 884 zrzutki i zebrali 929 747 717 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Jesteśmy studentami z Poznania, którzy opracowali innowacyjną technologię rozwiązującą problem dotykający każdego z nas. Pozwala ona oczyścić wodę z niebezpiecznych substancji, takich jak farmaceutyki. Ich obecność w wodzie może powodować wzrost lekoodporności, bezpłodność, a także mutacje genetyczne.

Rozwiązanie tego problemu opracowaliśmy w ramach projektu „WaterFilter”, który już został doceniony w polskim środowisku naukowo-biznesowym. 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie rywalizując z innymi zespołami z całej Polski wygraliśmy konkurs krajowy na najlepszy projekt mający realny wpływ nie tylko na środowisko, ale też na społeczeństwo w którym żyjemy - woda jest niezbędna do życia każdego z nas, dlatego tak ważne dla nas jest by zadbać o zwrócenie uwagi na rosnący problem.

Odwiedziliśmy 4 uniwersytety w Poznaniu i spotkaliśmy się z 7 profesorami aby skonsultować i potwierdzić nasze założenia.

Razem z dwoma kołami naukowymi przetestowaliśmy 27 próbek w 3 różnych testach oraz spędziliśmy ponad 40 godzin w laboratoriach.

Dzięki wygranej mamy możliwość zaprezentowania naszego osiągnięcia na prestiżowej, światowej edycji tego konkursu w Dolinie Krzemowej w Kalifornii, już we wrześniu tego roku na tle 36 innych krajów (Enactus World Cup 2019).

Reprezentacja Polski na konkursie w Stanach Zjednoczonych pozwoli nam nie tylko zwrócić uwagę na istniejący problem, ale także zapobiec katastrofie ekologicznej, która staje się realnym zagrożeniem dla środowiska i ludzi.

Aby móc przedstawić nasze innowacyjne rozwiązanie na międzynarodowym konkursie w Dolinie Krzemowej i zwrócić uwagę liderów światowego biznesu na otaczający nas problem potrzebujemy Waszego wsparcia. Każdego dnia staramy się uzyskać niezbędne środki, ale czasu jest coraz mniej. Wspierając nas nie tylko doceniasz ciężką pracę młodych ambitnych ludzi, ale bezpośrednio przyczyniasz się do promocji naszego kraju oraz wspierania innowacji w Polsce!

O projekcie "WaterFilter"

Więcej o nas

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 144

KD
Karol Dziarnowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
400 zł
DM
Dobrochna Mruk
200 zł
TK
Tadeusz Kowalski
200 zł
AT
AnT
200 zł
PZ
PAULINA ZDUNEK
100 zł
LS
Lidia
100 zł
BK
Magdalena Kaźmierczak
100 zł
AW
Anna Waligóra
100 zł
OG
Aleksandra Gajdel
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 21

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Grosz do grosza a będzie kokosza :)

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!

  10 zł
 • RK
  Radek Krasnodębski

  Powodzenia życzę i dalszych innowacyjnych pomysłów oraz samych sukcesów

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wstyd mi za nasz rząd! Takie inicjatywy powinny być dofinansowywane z budżet państwa.
  Miło, że Wam się chce i jest nadzieja na lepszą Polskę i cały świat, powodzenia :)

  ukryta
 • ET
  EmiliaT

  Dam ile mogę, a mogę bardzo niewiele. Mimo wszytko bardzo wam kibicuje mam nadziej e że uda wam się polepszyć jakość wody w Polsce. Powodzenia w Stanach

  10 zł