id: 4y7v6r

Krecik Nikutek chce zobaczyć świat ❤️

Krecik Nikutek chce zobaczyć świat ❤️

Nasi użytkownicy założyli 1 177 802 zrzutki i zebrali 1 230 650 221 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

13 listopada 2022 na świat przyszedł nasz kochany synek Nikoś, od razu skradł nasze serca i pragnęliśmy jak najszybciej zabrać go do domu, jednak życie napisało dla nas zupełnie inny scenariusz. W pierwszej dobie życia Nikutek przestał oddychać, został zabrany z objęć mamy i przetransportowany karetką do szpitala w innym mieście na intensywną terapię, po kilku tygodniach nasz mały podróżnik został przekazany do szpitala w Szczecinie gdzie został ostatecznie zdiagnozowany. Nikoś choruje na rzadką nieuleczalną chorobę, dysplazję przegrodowo-oczną, ma niedoczynność przysadki mózgowej, niedoczynność kory nadnerczy oraz tarczycy, więc musi przyjmować na stałe leki 4 razy dziennie i być stale pod opieką wielu specjalistów.

W końcu, po kilku miesiącach kiedy nasze małe dzielne lwiątko zostało ustabilizowane nadszedł wyczekiwany przez nas dzień powrotu do domu, który poprzedzać miała jedynie konsultacja okulistyczna, po której jak się okazało nasze serca rozsypały się na milion kawałków, dowiedzieliśmy się że Nikoś ma hipoplazję nerwów wzrokowych która oznacza że może nigdy nie zobaczyć mamy ani taty, 2 godzinna droga do domu nie wyglądała tak jak to sobie zaplanowaliśmy, przepełniona była płaczem i ogromnym bólem łamiącym serce.


Jednak kiedy pierwsze emocje opadły, postanowiliśmy poszukać pomocy dla naszego dzielnego aniołka, odnaleźliśmy rodziców którzy podobnie jak my postanowili zawalczyć o najważniejszy zmysł swoich ukochanych dzieci. Znaleźliśmy cudowne miejsce, gdzie dzieją się cuda i dzieci zaczynają widzieć !

I wiecie co nam też się udało ! Zakwalifikowaliśmy się na operacje !

Już w kwietniu przyszłego roku Nikoś nasz mały krecik będzie mógł przejść pierwszą operację która pomoże mu zobaczyć świat !

Zabieg polega na zaaplikowaniu innowacyjnego alloplantu, który przenosi informacje o zdrowej tkance do konkretnego narządu i pomoże odbudować nie wytworzone jeszcze w okresie prenatalnym nerwy wzrokowe naszego synka.

Niestety wiąże się to z ogromnymi kosztami dlatego prosimy was z całego serca o pomoc,


Na co dzień Nikoś jest przecudownym, kochanym i wiecznie uśmiechniętym chłopcem, który dzielnie walczy z przeciwnościami jakie zgotował mu los.

Dn3vHE549Tlzhgmf.jpg

Musicie wiedzieć że nasz mały kreciczek jest bardzo zapracowany, kilka razy w tygodniu jeździ na rehabilitacje ruchową bo ani myśli zostać w tyle za swoimi rówieśnikami, oczka także muszą stale pracować aby wzmocnić szczątki nerwów które oszczędziła choroba, oprócz operacji potrzebuje comiesięcznych turnusów rehabilitacyjnych metodą biofeedback, mikropolaryzacji mózgu oraz oczywiście codziennych ćwiczeń z mamą w domu na specjalnych kontrastowych bajeczkach.

Codziennie walczymy i się nie poddajemy i wierzymy że z waszą pomocą nasz mały krecik zobaczy mamę i tatę, obejrzy bajkę, przeczyta książeczkę i podrepta do przedszkola z innymi dziećmi.


Prosimy was, pomóżcie nam spełnić nasze największe marzenie i uratować wzrok naszego kochanego synka.


- Mama Natalia i Tata Michał rodzice najdzielniejszego kreciczka na świecie.

RjLAJckJAl4mBHZo.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 812

preloader

Komentarze 120

preloader