Nie potrafimy oddać rodziny, ale możemy dać im plac zabaw. Zakończona 07.06.2019r ID: 4yj5s4

Nie potrafimy oddać rodziny, ale możemy dać im plac zabaw.

Zebrano 21 zł
z kwoty 60 000 zł

0 %

Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Akcja wsparcia dla domów dziecka, które nie mają możliwości, by zapewnić swoim wychowankom godziwych warunków spędzania czasu na dworze.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Udostępniając możesz bardzo pomóc. Te dzieciaki naprawdę liczą na to.

Stan placów zabaw, w wielu placówkach opiekuńczych jest wręcz tragiczny. Te dzieci po prostu nie mają gdzie się bawić. Polskie domy dziecka, często przepełnione są po brzegi. Dzieci są z góry skazane na niekomfortowe warunki życia.

Dla tego, zwracamy się do wszystkich osób, którym los dzieci przebywających w domach dziecka nie jest obojętny. Z prośbą o wsparcie finansowe, które będzie przeznaczone na budowę, a także wyposażanie placów zabaw. 

Ponieważ te dzieci przeszły bardzo ciężkie sytuacje i nie zasłużyły na takie życie. Każdy kto był choć raz, w takiej placówce, zdaje sobie z tego sprawę.

Wiele z tych dzieci, pochodzi z rodzin przepełnionych patologią, często pełną przemocy, alkoholu, zaniedbania. Niektórzy wychowankowie domów dziecka, w różnych okolicznościach, straciły najbliższe im osoby.

Już w tak młodziutkim wieku, poznały świat z najgorszej strony, zderzając się z brutalną rzeczywistością.  Która zabrała im wszystko, co w życiu jest najbardziej drogocenne?

Niestety nie jesteśmy w stanie zapełnić pustki, którą mają w sercach.  Ale możemy zrobić, co w naszej mocy, by przywrócić im, choć odrobinę radości i wiary w życie.

Na co zostaną przeznaczone fundusze.

Środki ze zbiórki, zostaną przeznaczone na wszelkiego rodzaju pomoc, związaną z zagospodarowaniem placów zabaw. Oraz na drobne upominki dla dzieci.

Niestety nie jesteśmy w stanie zapełnić pustki, którą mają w sercach.  Ale możemy zrobić, co w naszej mocy, by przywrócić im, choć odrobinę radości i wiary w życie.

Bardzo dużym problemem, w wielu domach dziecka, są place zabaw. Które nie są zagospodarowane, ponieważ nie starcza już na to funduszy.

Często brakuje najbardziej podstawowych rzeczy. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w dwudziestym pierwszym wieku, dzieci, które przeszły najcięższe doświadczenia życiowe, nie mają nawet gdzie się bawić!  Na pewno na to nie zasłużyły.  To są częste realia, polskich domów dziecka.  I mimo starań opiekunów tych placówek, nie ma zbyt wielu możliwości by to zmienić.

Te dzieci w głębi duszy mażą o prawdziwej rodzinie, w której były by normalnymi dziećmi, mającymi kochających rodziców.  

Niestety żadne pieniądze, nie kupią im tego, czego pragną najbardziej. Ale możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić im wiarę, i pozytywne spojrzenie na życie. Jak najdalsze od cierpień, porzucenia, kompleksów...

Dla tego, wraz ze wszystkimi osobami, którym nie jest obojętne dobro tych wszystkich dzieci. Działamy na rzecz budowy i wyposażania placów zabaw.  W możliwie jak najlepsze urządzenia do zabawy. W taki sposób, aby miejsce w którym spędzają czas codziennie. Było dla nich czymś wyjątkowym. Wszystko po to, aby dać im odrobinę dzieciństwa, które zostało tak niesprawiedliwie okaleczone przez los.

Zrzutka prowadzona jest w ramach projektu "PLAC RADOŚCI".

Zrzutka prowadzona jest, w ramach projektu "PLAC RADOŚCI".


Którego celem jest, wyposażanie placówek opiekuńczych. W możliwie najlepsze i najciekawsze miejsca do zabaw. A także wspieranie oraz doposażanie placów zabaw.


Naszym celem są ośrodki, które w mają wyjątkowe problemy z organizacją funduszy, na tego typu przedsięwzięcia.


W ramach projektu, dajemy upominki wszystkim dzieciom. Aby wiedziały, że są ludzie którym na nich zależy.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Nasi użytkownicy założyli

349 114 zrzutek

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.