Nie potrafimy oddać rodziny, ale możemy dać im plac zabaw. koniec za 78 dni ID: 4yj5s4

Nie potrafimy oddać rodziny, ale możemy dać im plac zabaw.

Zebrano 21 zł
z kwoty 60 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zwracamy się do wszystkich osób, którym los dzieci przebywających w domach dziecka nie jest obojętny, z prośbą o wsparcie finansowe. Zebrane fundusze będą przeznaczone na budowę placów zabaw i ich wyposażanie.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Stan placów zabaw w wielu placówkach opiekuńczych jest wręcz tragiczny. Dzieci po prostu nie mają, gdzie się bawić.

Polskie domy dziecka często przepełnione są po brzegi, więc warunki życia nie są komfortowe. Każdy, kto był choć raz w takiej placówce, zdaje sobie z tego sprawę.

Dzieci doświadczyły bardzo trudnych przeżyć, a przecież nie zasłużyły na taki los. Wiele z nich pochodzi z rodzin przepełnionych patologią, często pełną przemocy, alkoholu, zaniedbania.

Niektórzy wychowankowie domów dziecka, w różnych okolicznościach, stracili najbliższe im osoby.Już w tak młodziutkim wieku, poznały świat z najgorszej strony. Zderzyły się z brutalną rzeczywistością, która zabrała im wszystko, co w życiu jest najbardziej drogocenne.

Niestety nie jesteśmy w stanie zapełnić pustki, którą mają w sercach. Ale możemy zrobić, co w naszej mocy, by przywrócić im, choć odrobinę radości i wiary w życie.

Bardzo dużym problemem, w wielu domach dziecka, są place zabaw. Które nie są zagospodarowane, ponieważ nie starcza już na to funduszy.

Często brakuje najbardziej podstawowych rzeczy. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w dwudziestym pierwszym wieku, dzieci, które przeszły najcięższe doświadczenia życiowe, nie mają nawet gdzie się bawić! Na pewno na to nie zasłużyły. To są częste realia, polskich domów dziecka. I mimo starań opiekunów tych placówek, nie ma zbyt wielu możliwości by to zmienić.

Te dzieci w głębi duszy mażą o prawdziwej rodzinie, w której były by normalnymi dziećmi, mającymi kochających rodziców.

Niestety żadne pieniądze, nie kupią im tego, czego pragną najbardziej. Ale możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić im wiarę, i pozytywne spojrzenie na życie. Jak najdalsze od cierpień, porzucenia, kompleksów...

Dla tego, wraz ze wszystkimi osobami, którym nie jest obojętne dobro tych wszystkich dzieci. Działamy na rzecz budowy i wyposażania placów zabaw. W możliwie jak najlepsze urządzenia do zabawy. W taki sposób, aby miejsce w którym spędzają czas codziennie. Było dla nich czymś wyjątkowym. Wszystko po to, aby dać im odrobinę dzieciństwa, które zostało tak niesprawiedliwie okaleczone przez los.


ZRZUTKA PROWADZONA JEST W RAMACH PROJEKTU "PLAC RADOŚCI"

Celem projektu jest wyposażanie placówek opiekuńczych w najlepsze i najciekawsze miejsca do zabaw, wspieranie finansowe budowy oraz nowoczesne wyposażanie placów zabaw. Chcemy wspomagać ośrodki, które starają się gromadzić fundusze na tego typu przedsięwzięcia. Znaleźliśmy już placówki, które zainteresowane są takim wsparciem.

Czy możemy liczyć także na Ciebie?


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

370 462 zrzutki

Pomóż zebrać 60 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.