id: 522vwf

POMOC JÓZEFITKOM z Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie

POMOC JÓZEFITKOM z Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie

Opis zrzutki

Witajcie. Po raz kolejny stajemy do walki ze skutkami koronawirusa. Już raz stanęliśmy na wysokości zadania, pora żeby znów pokazać jak dużo możemy zrobić WSPÓLNIE! 
Prosimy Was o wsparcie dla Józefitek w Tuchowie. Lista potrzeb jest przerażająco długa. Brakuje środków do dezynfekcji i ochrony osobistej.

Czterdziestoma pięcioma pensjonariuszami opiekuje się dziesięć osób. Zwykle są to osoby starsze z różnego rodzaju schorzeniami. Wymagają opieki całodobowej. 

Informacje które do nas docierają z różnych źródeł mówią o dramatycznej sytuacji która panuje w Domu Pogodnej Jesieni. Pokażmy że nie jesteśmy obojętni na sytuację tam zaistniałą. Razem możemy zrobić naprawdę wiele. Liczymy że i tym razem damy radę! 

Moi drodzy pomóżmy im wygrać tą nierówną walkę. Każdy z nas może zrobić tak niewiele a jednocześnie tak dużo. Wierzymy że pomoc społeczeństwa przyniesie pozytywny efekt i uda nam się wygrać tę nierówną walkę. 

Zachęcam do zapoznania się z artykułem:
https://tarnow.gosc.pl/doc/6345530.Dom-Pogodnej-Jesieni-w-Tuchowie-potrzebuje-pomocy-w-walce-zZebrane środki pieniężne zostaną przekazane na walkę z koronawirusem i zmniejszenie szkód wywołanych pandemią.

Wpłacający 16

PD
Piotr Dydo-Rożniecki
200 zł
WM
Waclawek Maria
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
P
Patrycja
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ED
Elżbieta Drelichowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

626 256 zrzutek

i zebrali

376 977 920 zł

A ty na co dziś zbierasz?